Pieredzes stāsts: Baidījās no vakcīnas blaknēm, bet nomira no Covid-19

tautaruna.lv 30.aprīlis, 14:30
 
f64.lv, Dmitrijs Suļžics
Kāda Latvijas iedzīvotāja mikroblogošanas vietnē Twitter dalījusies ar stāstu par savu krustmāti, tādā veidā aicinot cilvēkus apdomāt iespēju vakcinēties pret Covid-19.
Kā raksta Twitter lietotāja, viņas krustmāte nomira no Covid-19. Sieviete baidījās vakcinēties pret koronavīrusu.

"Mana mīļā krustmāte nomira no Covid. Mūsu pēdējā saruna bija pirms pāris nedēļām, kad zvanīju viņai, lai censtos pārliecināt vakcinēties. Viņa ļoti baidījās no vakcīnas blaknēm," teikts ierakstā.

Tikmēr komentāros cilvēki izsaka līdzjūtību un uzsver, ka šī ir bēdīga, bet ļoti pamācoša pieredze.

"Tas skan tik banāli, bet ja kaut tikai viens cilvēks pēc šī izlasīšanas pārdomātu un aizietu vakcinēties, dalīties būtu bijusi jēga," piebilst ieraksta autore.

Kā iepriekš intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja Valsts prezidents Egils Levits, vairāk nekā pus gadu ilga skaidrošana bija pietiekami ilgs laiks, lai cilvēki Latvijā aptvertu vakcinācijas pret Covid-19 nepieciešamību.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Ja vakcinēsies, tad varbūt tramvajs uzbrauks. Katram savs Liktenis jau debesīs ierakstīts.

30.aprīlis, 15:22 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu!!

30.aprīlis, 21:00 Atbildēt

Vai ta bija Karina vai veselibas ministra krustmate. Lidzjuiba, kuram nu ta krustmate pieder. Labak mirt dabiga nave, nevis no covid vakcinas

30.aprīlis, 16:31 Atbildēt

Nāve no covid vakcīnas arī dabīga, tā nav tramvajs, kas uzbrauc, vai nariks, kas nosit ar ķiegeli.

30.aprīlis, 23:12 Atbildēt

Objektivitātei vajadzētu publicēt arī tos skumjos stāstus, kad veseli cilvēki ir pārliecināti par v@kcinēšanā drošumu un nepieciešamību, bet...... drīz pēc nov@kcinēšanas mirst.

30.aprīlis, 18:34 Atbildēt

Šādus stāstus parasti noklusē ,jo vakcīna ir "drošāka par drošu" un ja kāds nomirst pēc vakcinēšanas,tā vienkārši ir sagadīšanās.

30.aprīlis, 22:21 Atbildēt

Cik cilvēkus personīgi pazīsti, kas miruši atveseļojušies pilnībā? Man zināmi, personīgi pazīstami daži desmiti... Paldies liktenim, piederīgo vidū mirušo nav. Bet jāsaprot visiem, ka tas, ka vīruss pagaidām gājis tev garām ir tikai veiksmes jautājums. Man nepaveicās... Ar Covid19 izslimojām visa saime un vairums tuvo piederīgo . Nu nebija ne kas patīkams, ar gripu ne salīdzināt! Viens nonāca slimnīcā... Un nākošo reizi negribu.... Un tāpēc jau drīz, pēc mēneša pusotra visi pieaugušie būsim pilnībā sapotēti gan ar Astra Zeneca, gan Moderna. Un blaknes bija, bet minimālās, atbilstošas solītajam...

1.maijs, 8:03 Atbildēt

Cik cilvēkus personīgi pazīsti, kas miruši no vakcinācijas? Nevienu... Cik tādus kas slimoja smagi un vēl nav atveseļojušies pilnībā? Man zināmi, personīgi pazīstami daži desmiti... Paldies liktenim, piederīgo un paziņu vidū mirušo nav. Bet jāsaprot visiem, ka tas, ka vīruss pagaidām gājis tev garām ir tikai veiksmes jautājums. Man nepaveicās... Ar Covid19 izslimojām visa saime un vairums tuvo piederīgo . Nu nebija ne kas patīkams, ar gripu ne salīdzināt! Viens nonāca slimnīcā... Un nākošo reizi negribu.... Un tāpēc jau drīz, pēc mēneša pusotra visi pieaugušie būsim sapotēti gan ar Astra Zeneca, gan Moderna. Katrs pats izvēlas, ko tālāk darīt...

1.maijs, 8:11 Atbildēt
Artis Lankss > dace.m.rniece

Es nenoliedzu covid19 eksistenci. Protams ,ka cilvēki ir saslimuši un daudzi arī miruši ,bet runa ir par vakčīnu drošumu. Ja pēc vakcinēšanos viss ir kārtībā vēl nenozīmē ,ka cilvēka organismam nav nodarīts ļaunums ilgtermiņā , jo uz ilgtermiņu šo vakcīnu neviens nav pārbaudījis. Kas ir ,to potējam.

1.maijs, 12:36 Atbildēt

No epidemiologu viedokļa, mirušie kovidu neizplatās.Galvenais ir rezultāts nav svarīgi kā sasniegts.

1.maijs, 8:57 Atbildēt

Kāpēc tad no mirušos no Covid aprok cilvēki aizsargtērpos un zārku nav atļauts atvērt? Tie ir tikai jautājumi, es nezinu atbildes, neesmu pētījis.

1.maijs, 13:41 Atbildēt

katram

tacu lidzjutiba bus, nebedat.

1.maijs, 17:05 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:06

Jaunākās diskusijas