Slavena krievu astroloģe brīdina par maiju

tautaruna.lv 2.maijs, 11:30
 
Ekrānuzņēmums
Krievijas astroloģe Tatjana Borša norāda, ka šī gada maijs līdz pat jūlija sākumam būs ļoti grūts periods, raksta "PR Newswire".

Šajā laikā Saturns un Urāns radīs negatīvus aspektus, kad gaidāmas lielākas ekonomiskās un politiskās problēmas, kā arī eskalēsies personiski konflikti.

Saturna un Urāna mijiedarbība rada konfliktus starp vecajām un jaunajām dzīves vērtībām un ietekmē visas dzīves jomas - sociālo, ekonomisko un politisko.

Astroloģe iesaka personīgo finanšu ziņā šajā laikā atturēties no riskantiem lēmumiem un izvairīties no naudas ieguldīšanas "ātri kļūsti bagāts" shēmās.

"Ir teiciens - neapdraudiet savu māju ar drošu lietu. Šajā laikā tas ir pārsteidzoši aktuāli," raksta Tatjana.

Personiskajās attiecībās šajā laika periodā Tatjana saskata problēmas un negaidītas šķiršanās. Nelaimīgu pāru dzīvēs aktualizēsies problēmas, taču saticīgiem pāriem šis ir laiks, kad attiecības var pacelt nākamajā līmenī, piemēram, apprecoties.

Tatjana Borša ir krievu astroloģe ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi. Viņa piedalījusies arī vairākos populāros televīzijas šovos un ir vairāk nekā 40 grāmatu autore.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Ļooti gudra astroloģe!

3.maijs, 18:11 Atbildēt

ĻOTI SVARĪGA INFORMĀCIJA

Mēs vēlamies jūs informēt par Apvienoto Nāciju Organizācijas Humanitāro iespēju palielināšanas iniciatīvas programmu, lai palīdzētu pasaulei izskaust nabadzību globālās koronavīrusu pandēmijas (COVID-19) dēļ. UNICEF, kā arī vairāku Francijas nevalstisko organizāciju (NVO) grupa sniedz mums finansiālu atbalstu ar 500 miljonu eiro lielu kapitālu, lai palīdzētu pandēmijas visvairāk skarto valstu iedzīvotājiem saņemt aizdevumu, lai varētu atsākt izvēlēto darbību, izstrādāt savus projektus, ja esat bezdarbnieks, students, esat bizness, esat atbildīgs par privātiem institūtiem, esat fizisks cilvēks, lauksaimnieks vai lauksaimnieki, neuztraucieties, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vai whatsapp, lai iegūtu vairāk informācijas. Mēs cītīgi strādājam, lai palīdzētu daudziem cilvēkiem visā pasaulē, izmantojot mūsu COVID-19 palīdzības programmu. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa:

Epasta adrese :

ayudaentreparticular@gmail.com

ayudaentreparticular@gmail.com

Whatsapp numurs:

00330780936909 vai +33780936909

Vietne: ayudafinnance.webs.com

Vakar, 12:48 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:44

Jaunākās diskusijas