Atklāj, kāda vitamīna trūkums izraisa bezmiegu

tautaruna.lv 2.maijs, 12:45
 
pexels.com
Daudzi no mums mūsdienās saskaras ar bezmiega problēmu, kura iemesls var būt pārstrādāšanās vai pārmērīgs stress. Zinātnieki identificējuši vēl vienu miega traucējumu cēloni, proti, kalcija un D3 vitamīna trūkumu, raksta "Cursorinfo".

Zinātnieki veica pētījumu pārbaudot aptuveni 2000 cilvēku ar miega traucējumiem.

Atklājās, ka lielākā daļa no viņiem laiku pavada telpās darba dēļ. Tas nozīmē, ka viņi nesaņem pareizo ultravioleto staru daudzumu un līdz ar tiem - D vitamīnu.

Lai būtu veselīgs miegs, organismā jābūt normālai kalcija koncentrācijai. Eksperti iesaka cilvēkiem, kuri cieš no miega traucējumiem, ēst ar kalciju bagātu pārtiku, kā arī biežāk doties pastaigās svaigā gaisā un sauļoties.

Jāatgādina, ka pēc britu zinātnieku domām, cilvēkam vajadzētu gulēt aptuveni deviņas stundas un 10 minūtes dienā. Tas ir pietiekami ilgs laiks, lai pēc pamošanās cilvēks labi izskatītos. Optimālais gulētiešanas laiks ir pulksten 21.45, bet mošanās laiks - pulksten 7.00 no rīta.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Debils raksts

2.maijs, 14:13 Atbildēt

Miegs & klusumus labas veselības kīla, labas dzīves kvalitātes pamats. Mans režims apmēram 21.30-4.00. Ir variācijas 3.00, 5.00., reti 6.00. Glābj daļēji tas, ka iespēja pagulēt pa dienu, tā jau sen kājas būtu atstiepis. Liels bezmiega iemesls ir alkohols, daži dzēš uguni ar benzīnu, kombinējot alko ar miega zālēm. Beigās pārdozē, sekas delīrijs, psihozes, visādi citi s#di notiek.

2.maijs, 14:59 Atbildēt

Es varu nogulēt aptuveni 4 stundas. Ilgāk nesanāk.

3.maijs, 7:30 Atbildēt

Man pat trūkst vārdu, lai ko piebilstu.

3.maijs, 10:57 Atbildēt

esmu dzērusi D vitamīnu mēnešiem, un bezmiegs moca tāpat. Nekāda sakarība, tas drīzāk ir kautkāda miega harmona disbalanss vai trīkums, ka grūti aizmigt

3.maijs, 16:08 Atbildēt

nu vitamīnu trūkums tas ir tāpēc lai tos sūdus pirktu. Vitamīnu pārdozēšana ir miljons reižu kaitīgāka kā trūkums.Aizejat pie jebkura ārsta ar jebkuru kaiti un dzirdēsiet raidījumu..v gostjah u skazki.Nedod dievs saodīs,ka jums ir piķis ,ārstēs ilgi un ''pamatīgi''.Iemesli ir kafija,stress,alkohols un mazkustība standartāJebkuram pāķim būtu jāsaprot,ka vitamīni tabletēs ir sintētiski un nekad neaizstās burkānu. Diemžēl tauta ir tupa kā aunu bars kautuvē,kur ar mietu rāda, tur jož.Medicīna ir bizness un kā jebkurā biznesā ir jāvairo klientu loks. Doktors Aikāsāp ir tikai pasakās kurš ārstē odiem spārniņus un pelītēm astītes,bet tupā tauta to nesapratīs nekad.

5.maijs, 6:44 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:08

Jaunākās diskusijas