Danilāns atklāj, kādas sekas izjūt pēc Covid-19 pārslimošanas

tautaruna.lv 20.aprīlis, 13:46
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Gastroenterologs, profesors Anatolijs Danilāns kanāla Rīga TV24 raidījumā "Uz līnijas" atklājis, kā jūtas pēc Covid-19 pārslimošanas.

"Es tagad, piemēram, švakāk kustos," saka Danilāns un norāda, ka biežāk izjūtot bezspēku un nogurumu.

"Bet nu, jūs redziet, es pārvaru, vai ne, un ņirgājos par visu," dzīvespriecīgi saka ārsts.

Tāpat viņš norāda, ka cilvēkiem ar plaušu bojājumiem biežāk pēc tam ir klepus.

"Ir arī smagāki bojājumi - sirds un asinsvadu bojājumi, kas var būt. Tas var būt. Bet tāpēc vajadzīgas vakcīnas, jo pēc vakcīnām tādas smagas lietas ir statistiski ticami pierādīts daudz mazāk vai nemaz nav," uzsver ārsts.

Martā vēstījām, ka Anatolijs Danilāns, kam līdz šim visu mūžu bijis aktīvs dzīvesveids un kas ik dienu nostaigāja lielus attālumus kājām, pēc saslimšanas ar Covid-19 vēl arvien nav atguvis spēkus.

"Nespēks ņēma virsroku, un pēc pastaigas skābeklis viņam stipri samazinājās uz 90, lai gan ir jābūt 97, 98. Liela slodze laikam,” nopūšas Danilāna kundze.

Jāpiebilst, ka pēc slimnīcā aizvadītām 48 dienām nu jau piecas nedēļas profesors atkopjas mājās, lietojot mediķu izrakstītās zāles un ievērojot mierīgu režīmu, jo nejūtas vēl pietiekami atguvis spēkus, lai varētu teikt, ka jūtas vesels.

Komentē 13

 
Anonīms
 

dakteris godīgs cilvēks - ja naudiņu saņēmis , runā tā kā sarunāts. Interesanti - par kādām pēckovida zālēm viņš runā - D vitamīns būtu pārāk brutāli?

20.aprīlis, 14:33 Atbildēt

"... lieto mediķu izrakstītās zāles ... " netiek ziņots, covid, pretcovid, pirmscovid vai pēccovid. dakteris IR godīgs cilvēks - mums mazliet ir tie godi!

20.aprīlis, 14:54 Atbildēt

katram viss ir individuali.Dzer tadas,kadas vajag,nesaprotu,kada jums tur dala vispar???

20.aprīlis, 23:04 Atbildēt

statistiski ticami pierādīts, ka pēc vakcīnām tādas smagas lietas ir daudz mazāk vai nemaz nav - statistika aizdomīga padarīšana un iespējama tikai par nepieklājīgi īsu laika periodu. UN - ne visiem saslimušajiem tādas smagas lietas un nesaslimušajiem vispār nav!

20.aprīlis, 14:58 Atbildēt

Uzskatāms piemērs, cik dažādi iedarbojas Covids.

20.aprīlis, 16:07 Atbildēt

tas ir nopietni,ja skābeklis stipri samazinās! Pat šaubu nav.Tāpēc ir teiciens...nogriezt skābekli. Iepriekš bij raksts interesants kur viens apkārt bezmērķīgi skraidija ar bojātām smadzenēm a te skābeklis. Nopietni.

20.aprīlis, 16:27 Atbildēt

Ļoti ceru, ka vecais pārdzīvos savus mazbērnus

20.aprīlis, 19:07 Atbildēt

Mana ģimenes daktere gan godīga-pateica sēdi mājās un gaidi,kas būs,nekas cits covidam vēl nav izdomāts.

20.aprīlis, 20:30 Atbildēt

Taisnība, Covidam zāļu nav, var tikai novērst simptomus, kontrolēt ar asins analīzēm vai trombi neveidojas un plaušu retgenu, pēc tam gan var asins škidrinošās zāles vai antibiotiku uz tetraciklīna bāzes pret iekaisumiem un pneimoniju. Kad jau covid izslimots un bez nopietnām sekām, vajag vitamīnus un kādus dabīgos preperātus.

20.aprīlis, 21:11 Atbildēt
dzintars > elisa.meijere

pastāsti cik eur maksā privātajām klīnikām par katru vakcinēto un kāpēc tas ir noslēpums?

21.aprīlis, 16:38 Atbildēt

Kur tāds ļaunums cilvēkiem? Pazīstu Danilānu un viņa Irēnu jau 50 gadus. Tik ļoti gudru, jauku un godīgu cilvēku nav daudz, mācieties cienīt. Lai dakterim veselība, turieties abi, es jūs atceros

20.aprīlis, 23:02 Atbildēt

ir jau šitādi ''godīgie'' redzēti. Saodīs,ka tev ir piķis tad ''ārstēs '' tevi līdz mūža galam kā Šūmaheru.3 miljoni gadā,bet rezultāts nulle.

21.aprīlis, 16:28 Atbildēt

Čekas stukačs danilāns.

Pacientus stučīt čekai, nelietis

21.aprīlis, 21:40 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:45

Jaunākās diskusijas