Circene par vakcinācijas un Covid pasēm: Tā nav cilvēktiesību pārkāpšana, tā ir realitāte

tautaruna.lv 15.aprīlis, 15:14
 
Lauris Aizupietis/F64
MFD veselības grupas galvenā ārste ginekoloģijā Ingrīda Circene kanāla Rīga TV 24 raidījumā "Preses klubs" paudusi viedokli par vakcinācijas procesu Latvijā.

Circene uzskata, ka Latvijā konsekventi jāpieturas pie vienota plāna, kura mērķis ir "kā iziet no pandēmijas, pamatojoties uz epidemiologu teikto".

"Patreiz mēs vispār neredzam gaismu tuneļa galā," pauž Circene.

Viņa norāda, ka cilvēku vēlmi vakcinēties varētu veicināt, piemēram, vakcinācijas vai Covid pases. Circene pauž, ka cilvēkiem, kuri ir "droši sabiedrībai", jābūt priekšrocībām, lai šādu iedzīvotāju skaits palielinātos.

"Ja ir pārslimojis vai ir negatīvs tests, vai ir vakcinācijas pilns kurss pabeigts, tad šiem cilvēkiem ir kaut kāda iespēja vairāk kaut ko darīt. Ticiet man, tā nav nekāda cilvēktiesību pārkāpšana, tā vienkārši ir realitāte," norāda Circene.

Šādiem cilvēkiem, viņasprāt, jābūt "caurlaidēm brīvajai dzīvei", jo šobrīd neviens neredz vakcinācijas priekšrocības, jo arī vakcinētajiem jāievēro ierobežojumi. Kā piemēru viņa min to, ka nav pareizi, ka vakcinētiem cilvēkiem, tiekoties savā starpā, jāvalkā sejas aizsargmaskas.

Komentē 17

 
Anonīms
 

Seja ir ļoti līdzīga gotiņas.......Domāsim loģiski kāpēc nav HIV pases jeb AIDS.? Bīstama slimība iet pa pasauli 40 gadu un visi šitie pretīgie gīmji to sen aizmirsuši vai citas lipīgas slimības?.Uz šito kovidfeiku pelna labi

15.aprīlis, 15:41 Atbildēt

It nemaz nav līdzīga. HIV nav iespējams dabūt, sasveicinoties, iepērkoties vai braucot autobusā, pat skūpstoties nē. Ar Covid ir stipri savādāk.

16.aprīlis, 8:25 Atbildēt

Riebiiga sieviete,gudra,taapeec jo biistamaaka.Kauna laikam nav nemaz?

15.aprīlis, 16:17 Atbildēt

Jā,ginekoloģe laba,tā saka,un es tam ticu,tikai nevajag bāzt savu šņukuru tur kur jēgas tikpat cik cūkai no aviācijas.

15.aprīlis, 16:21 Atbildēt

Ticiet man, tā nav nekāda cilvēktiesību pārkāpšana, tā vienkārši ir realitāte," norāda Circene. neticam, tuftu nes! bet cilvēktiesību pārkāpšana diemžēl ir realitāte.

15.aprīlis, 16:37 Atbildēt
eva

esmu izslimojis,nav tik traki un nekadu vakcinu man nevajag,ar gripu ari esmu slimojis un kautka bez visam vakcinam esmu izdzivojis,un domaju ka bez si experimenta ari izdzivosu ilgak,un nav ari tas tik lipigs jo divaina karta no manis gimene neviens nenokera ari veca gadu gajuma nenokera taka to muldesanu varetu vienreiz beigt

15.aprīlis, 16:44 Atbildēt

Pareizi, nevēlies vakcinēties, sēdi savā alā!

15.aprīlis, 16:46 Atbildēt

Pases nevajag , pietiktu ar skaistu nozīmīti, kas piespraužama pie apģērba, arī dāmām pie vakarkleitām un kungiem pie frakām.

15.aprīlis, 17:01 Atbildēt

Jaa,tadu lielaku briljantu viduu,butu forshi.

17.aprīlis, 1:18 Atbildēt

Ei dirst!!!

15.aprīlis, 17:04 Atbildēt

Ķinas bioloģiskā laboratorija,kura atrodas Uhaņā pieder kompānijai GlaxoSmithKline plc,.kura pilnīgi nejauši pieder kompānijai Pfizer Inc.,kurā pilnīgi nejauši ražo vakcīnu pret covid 19,kurš radies laboratorijā Uhaņā,kuru pilnīgi nejauši finansē doktors Fauči,kurš to reklamē.GlaxoSmith Kline pilnīgi nejauši tiek vadīta no kompānijas Black Rock Inc.,kura pilnīgi nejauši pārvalda arī Open Society Foundations(Džordža Sorosa fonds),kurš apkalpo arī fraņču apdrošināšanas kompānijuAXA.Pilnīgi nejauši ir gadījies,ka Sorosam pieder vācu kompānija Winterthur Group,kura pilnīgi nejauši uzbūvēja laboratoriju Uhaņā,kuru nopirka vācu apdrošināšanas kompānija Allianz SE,kuras akcionārs ir aptuveni trešdaļa no pasaules globālā investīciju kapitāla.Black Rock Finances pilnīgi nejauši ir arī Microsoft Corporation galvenais akcionārs,kas pieder Bilam Geitsam,kurš pilnīgi nejauši ir arī akcionārs kompānijā Pfizer,kura kā jau jūs ziniet pārdod šo brīnumaino vakcīnu un pilnīgi nejauši ir lielākais PVO(Pasaules veselības organizācijas )sponsors.Un tagad kļūs apmēram skaidrs kā viens sikspārnis varēja inficēt visu planētu!!!Viela pārdomām.

15.aprīlis, 17:04 Atbildēt

to es saprotu ,bet 99,999% latvāņu to nesaprot,jo mīl pasakas un stāv rindā uz to indi kā kara laikā konslāģerī uz nošaušanu.

16.aprīlis, 19:09 Atbildēt

Cik Circene ir tālu no realitātes---ar savu piemēru pļurkstēšanu? Vajag nedaudz palasīt,ne tikai par vēlēšanām domāt.Vāc studentu ciematu,kur potēs,porcijās un kā tur baudīs,kurš kuru var aplipināt(ieskaitot ģimenes locekļus),protams par naudu,eksperiments ilgs vismaz 5 mēnešus! Šai zosij jau piemērs gatavs,ja tāda propoganda,tad tuneļa galā gaismas nebūt,tāpat kā ministrēšanas(zoss) laikā!

15.aprīlis, 20:06 Atbildēt

Aizver, bļē, savu ņāmi! Atradusies te kaktu juriste!

16.aprīlis, 9:18 Atbildēt

Vai kads iecels par atbildigo, pienemot lemumu visu Latvijas iedzivotaju vieta,bet ja aklasies ,ka vakcinetajiem rodasveselibas problemas,/?ko ,tad?

17.aprīlis, 1:25 Atbildēt

Lemums ir loti nopietns,tapec iesaku deputatei Circenei uzcelt pieminekli.

17.aprīlis, 1:28 Atbildēt

Kura iestāde izsniegs "caurlaides" šīm 3 grupām un attiecīgi atbildēs par izsniegtajiem sertifikātiem? Ja cilvēki no 1.grupas (testēti veseli, ar transmisiju 0%) pēc pasākuma ar vakcinētiem, kuriem, piemēram, sertificēta transmisija zem 10%, saslimst 40%, tad teorētiski tiesa atņem iestādei sertifikātu un piedzen zaudējumus. Pie tādas sistēmas esam pieraduši un uz to balstās ticība valsts institūcijām un to izsniegtām "caurlaidēm".

21.aprīlis, 8:58 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:50

Jaunākās diskusijas