Pēc "AstraZeneca" potes sirmgalvei izsauc mediķus

tautaruna.lv 13.aprīlis, 14:30
 
Reuters/Scanpix/LETA
Kāda Facebook lietotāja dalījusies ar savas mammas pieredzi - desmit dienas dienas pēc vakcinācijas ar "AstraZeneca" kundze sajutusies ļoti slikti un nācies nekavējoties vērsties pie mediķiem pēc palīdzības.
Sieviete raksta, ka mammai bija nepieciešams steidzami saukt ātrās palīdzības mediķus.
"Pirms 10 dienām mana mamma pie ğimenes ārstes vakcinējās ar "Astra Zeneca" vakcīnu.
Esmu par to gan ļoti neapmierināta, bet izvēlēties vakcīnu jau nebija iespēja.
Šodien dabūju pamest visus darbus, no siltumnīcas izsaucu ātro palīdzību un pa galvu, pa kaklu metos pie mammas.
Viņa paspēja man piezvanīt un pateikt, ka viņai ir ļoti slikti, reibst ļoti galva, nespēks un ka būs atslēgtas dzīvokļa durvis.
Asinsspiediens 175.
Ja ar manu mammu kaut kas notiks, es svinīgi zvēru, ka Daniels Pavļuts ar savu svītu staigās pa vienām tiesām.
Esmu kopā ar mammu.
N - tie darbi stāv neizdarīti," rakstīja Facebook lietotāja.

Ekrānšāviņš no Facebook

Vēlāk viņa neslēpa, ka pēc šī ieraksta saņēma milzīgu atbalstu no līdzcilvēkiem.
"Es pateicos par tik lielu atbalstu un jūsu rakstītajām vēstulēm, draudzības aicinājumiem.
Mammai vēl nav labi, bet ir nedaudz labāk.
Ar lielu zāļu devu ir izdevies samazināt augsto asinsspiedienu.
Vēl mamma ir švaka.
Šodien turpināšu mammu izmeklēt pie ārstiem, lai mēğinātu noskaidrot: kas izraisīja šādu reakciju.
Ikdienā mamma ir aktīva un regulāri nūjo. Šădi asinsspiediena rādītāji mammai nav bijuši, un nav raksturīgi.
Viņa ir no tiem, kura par sevi un savu veselību rūpējās," piebilda sieviete.
Nesen vēstījām gan par pozitīvu pieredzi saistībā ar "Astra Zeneca" vakcīnu. Tā kāda Twitter lietotāja bija dalījusies pieredzē - viņas mamma (pēc visa spriežot, vecāka gada gājuma sieviete) saņēmusi ražotāja "AstraZeneca" vakcīnu.

Kā atklāja Twitter lietotāja, pēc vakcīnas saņemšanas ne viņas māte, ne mammas draudzenes, kas arī saņēmušas vakcīnu, nekādas blakusparādības nav izjutušas.

"Mamma dabūjusi poti, priecīga kā suņa aste! AstraZeneca. Viņas draudzenīšu lokā nevienai nekādu blakusparādību nav bijis. Visi babuļi ņipri un sačipoti," viņa rakstīja.

Komentē 30

 
Anonīms
 

Pienāks laiks un jūs arī būsit babulis.

13.aprīlis, 14:42 Atbildēt

Protams, ka vajadzētu darīt tā, kā raksta cietušās mammas meita, ka vainīgi ir vakcīnu dalītāji. Bet mūsu valstī jau vienmēr vainīgi ir paši pilsoņi, jo valdība prot atrunāties, un sirmgalvjiem šajā gadījumā ir jācieš. Tā laikam ir Pasaules politika, lai ātrāk no senioriem atbrīvotos, ka trombu izraisošo vakcīnu pielieto. Grēks, bet notiek jau kā 3. Pasaules kara laikā, kad atbildīgs neviens vairs nav.

13.aprīlis, 15:32 Atbildēt

10 dienas pēc potes un vainīga vakcīna???

13.aprīlis, 21:01 Atbildēt
JustMe > 193889578298466

aaha. ja palasa pasaules presi par blakusefektiem, tad trombi parasti attīstās no 7 līdz 16 dienas pēc vakcīnas, un blakusefekti var tikt novēroti līdz pat 3 ned.pēc vakcīnas.

13.aprīlis, 21:15 Atbildēt

no reklāmām indes pat vemt gribas

13.aprīlis, 15:49 Atbildēt

Tà ir tomēr ir eksperimentālà vakcīna.Nekas 100% vèl nav skaidrs.

13.aprīlis, 16:27 Atbildēt

Man ir vairak kā 60 gadi . Nesen vakcinējos ar AstraZeneca vakcīnu . Cita veida vakcīna diemžēl nebija pieejama . Ir pagājušas vairāk kā 10 dienas un man ir vis kārtībā . Jūtos lieliski ! BRĪDINĀJUMS - tā nav apmaksāta AstraZeneca reklāma , bet tikai mana personīgā pieredze . Žēl ka dažiem cilvēkiem ir slikti ! Žēl ka nevar izvēlēties vakcīnas veidu . Es labāk būtu izvēlējies kādu citu , bet tas nebija iespējams .

13.aprīlis, 20:27 Atbildēt

Nē, šī vēl ir vecā parauga vakcīna. Eksperimentālās ir Pfizer un Moderna vakcīnas..

13.aprīlis, 21:03 Atbildēt
Inese Abolina > 193889578298466

Vecā parauga vakcīna ir Ķīnai un viņi nesen atklāja, ka tā nedarbojas, kā cerēts. Gan Pfizer, gan Moderna, gan Astra Zeneca un Jannsen ir saistītas ar DNS informācijas piegādi mūsu šūnām. Atšķiras tikai piegādes veidi.

13.aprīlis, 22:05 Atbildēt
Jolanta K. > inese.abolina

DNS!? Tiešām!? Ha, ha, ha.... Nu, kur Jūs ņemat šādu informāciju!? Ja tiešām nav ne mazākās saprašanas, tad gudrāk tomēr būtu paklusēt ;)

13.aprīlis, 22:13 Atbildēt

Zvēri līdz galam ! Nevis sāc atmesties no pašas teiktā!

13.aprīlis, 17:47 Atbildēt

Nevajag mammai stāstīt briesmu stāstus, tad viņa neuztrauksies un spiediens neleks augšā. Senioriem neizbēgami parādās dažādas vainas, tai skaitā paaugstināts spiediens, aktīvs dzīvesveids un nūjošana nav garantija pret to. Pavļuts nevienu nespiež vakcinēties.

13.aprīlis, 20:18 Atbildēt

Vēl viena covidzombiste.Par imūnsistēmas sagraušanu neko neesi dzirdējusi,pat no iesnām pēcāk mirst.

15.aprīlis, 12:13 Atbildēt

Piesardzība ir noderīga, tomēr šoreiz nav korekti apgalvojuma formā ziņot, ka veselības pasliktināšanās saistāma ar vakcīnu. Paaugstināts asinsspiediens var attīstīties ļoti daudzu faktoru ietekmē, reizēm arī pēkšņi, turklāt visbiežāk bez trombu veidošanās, kas tiek pieminēta saistībā ar vakcīnas ļoti reto blakusefektu.

13.aprīlis, 21:31 Atbildēt

P.S. Turklāt vakcinācija ir brīvprātīga, bet pierādīts ir fakts, ka COVID-19 izraisītā mirstība un komplikācijas ir daudz, daudz biežāk par iespējamiem vakcinācijas sarežģījumiem.

13.aprīlis, 21:34 Atbildēt

Ko varas prese tev pasniedz.Tu neko par kādām komplikācijām nezini mājās maskā sēžot

15.aprīlis, 12:15 Atbildēt

Kāpēc šādi jātenko!? Tik tiešām Bedikeres kundze var apliecināt, ka mammai- vecam cilvēkam, ir augsts asinsspiediens no vakcīnas, kura saņemta pirms 10 dienām!? Šī tukšā bļaušana, pie tam, kādā stilā tas tika pasniegts, parāda tikai un vienīgi cilvēka intelekta līmeni, kurš, šinī gadījumā, stiiiipri klibo. Bet, protams, atrodas kāds, kas ņem un to vēl pārpublicē. Skumji.

13.aprīlis, 22:12 Atbildēt

nevar nepiekrist...

Visi agri vai vēlu būsim tur augšā un tad katram kurš potējies ar šo poti būs iespēja vainu novelt uz Astra Zeneca :D!

14.aprīlis, 12:08 Atbildēt

Nozombēto vai varas stutēto salidojums.

15.aprīlis, 12:15 Atbildēt
Jōnis Nemīzis > normunds.nurks

Neviens taču tev netraucē,paņem manu arī un iepūt.

15.aprīlis, 12:28 Atbildēt
dzintars > j.nis.nem.zis

Jons Nemīzis tu esi viens no prātīgākajiem šajā nozombēto lohu salidojumā.Aizej tur,nezin kur,iepotē to,nezinu ko,kas tur ir ? nezinu neko,kas būs neko nezinu,garantiju nedod neko,bet ja nosprāksi tad pats vainīgs!

15.aprīlis, 13:25 Atbildēt

Manuprāt, aktuāls ir jautājums, vai potes "upuri" kaut ko paraksta pirms potēšanas (piem., ka viņi saprot riskus un atsakās no jebkādām pretenzijām), jeb tomēr mūs visus nopotēs kā pagadās - ar to poti, kura tobrīd patrāpas pa rokai, un kādam bez, kādam ar mazākām, bet kādam ar lielākām komplikācijām, tai pat laikā pašiem potētājiem un tiem, kas aiz viņiem stāv, rokas bez jelkāda juridiskā pamatojuma mazgājot nevainībā

13.aprīlis, 22:22 Atbildēt

Jā paraksta ka par visu uzņemas atbildību vienpersoniski.Vakcīnas ir testa režīmā,agrāk uz žurkām tagad uz cilvēkiem,tā atrāk panākt vēlamo efektu.

15.aprīlis, 12:18 Atbildēt
dzintars > j.nis.nem.zis

uz latvāņiem to darīt var ,jo smadzeņu vietā tukšas galvas.Viens papagailis nokūko ,ka jāvakcinējas un visi jož slāpdami namordņikos.

15.aprīlis, 13:28 Atbildēt

spriežot pēc foto vecajai mammai kuru ļoti mīl vēl namordņiku uzlikuši lai elpas trūktu.....par veceni divi stabi nost! Nu ņem ar visu veceni! ( Dāvana vientuļai sievietei)

14.aprīlis, 7:17 Atbildēt

Un kāda varbūtība, ka š'[is veselības problēmas sākās tieši dēļ vakcīnas ? Citādi kundzei nebūtu šo veselības traucējumu? Kur pierādījumi kia vainīga Astra Zanec vakcīna?

14.aprīlis, 11:52 Atbildēt

Mana mamma, savukārt, pati sevi izglāba no Astra Zeneca vakcīnas saņemšanas. Ierodoties vakcinācijas kabinetā, no domām vien par iespējamām blaknēm, viņai uzcēlās tik augsts asinsspiediens, ka ārste atteicās viņu vakcinēt, piedāvājot izsaukt mediķus un nogādāt viņu slimnīcā. Mammai piedāvāja nākt vēlreiz pēc 2 nedēļām un nu jau viņa ir saņēmusi pirmo Moderna vakcīnas devu. Nekādu blakņu.

14.aprīlis, 13:54 Atbildēt

Debesu tēvs pasargāja.

15.aprīlis, 12:20 Atbildēt

Reku princis Filips 99 gadu vecumā šo sapotēja. Bij sprauns savos 100 kā koka stabs,pēc potes sākās problēmas un skatos šim mati jau saķepuši kā slimam kaķim un izskatās pēc miroņa. Uz pieres viņam tad bij rakstīts... es mirstu.

15.aprīlis, 13:31 Atbildēt

staigā pa tiesām vai nestaigā, par sekām neviens neatbild. vakcinēšanās ir brīvprātīga. tikai mūsu politiķiem vajadzēja parūpēties iepirkt pfaizer vai modernu. Bet par AZ jau daudz slikta dzirdēts tāpc labāk pašiem domāt ar galvu un nešpricēt to skandilozo poti. Cik zinu pirms vakcinas liek parakstīties, ka par sekām neatbild.

15.aprīlis, 22:22 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:55

Jaunākās diskusijas