Sieviete stāsta par mātes pieredzi ar Covid-19 vakcīnu; vai bija blakusparādības?

tautaruna.lv 12.aprīlis, 17:30
 
EPA/Scanpix/LETA
Kāda Twitter lietotāja dalījusies pieredzē - viņas mamma (pēc visa spriežot, vecāka gada gājuma sieviete) saņēmusi ražotāja "AstraZeneca" vakcīnu.
Kā atklāj Twitter lietotāja, pēc vakcīnas saņemšanas ne viņas māte, ne mammas draudzenes, kas arī saņēmušas vakcīnu, nekādas blakusparādības nav izjutušas.

"Mamma dabūjusi poti, priecīga kā suņa aste! AstraZeneca. Viņas draudzenīšu lokā nevienai nekādu blakusparādību nav bijis. Visi babuļi ņipri un sačipoti," viņa raksta.

Runājot par to, potēties vai nepotēties ar "AstraZeneca" vakcīnu pēc izskanējušās informācijas par tās drošumu, sieviete skaidro: "Mamma baigi pragmatiski piegāja - ka citiem medikamentiem ir ne tādi vien riski, un ka daži gadījumi neesot rādītājs. Ceru, ka tiks cauri bez blakusparādībām."

Pēc vairākām dienām viņa atklāja, ka mamma tiešām neizjuta nekādas blakusparādības.

"Sazvanījos ar mammu - pilnīgi nekādu blakusparadību pēc potes. Pat pateikt nevarot, kur potēts," viņa piebilst.

Kā zināms, iepriekš tika vēstīts par lēmumu uz laiku apturēt vakcinēšanu ar "Astra Zeneca". Eiropas Zāļu aģentūra (EZA) uzskata, ka ieguvumi no vakcinācijas ar "AstraZeneca" vakcīnu pret Covid-19 ir lielāki nekā iespējamie veselības riski. Tomēr vairākas ES dalībvalstis - Vācija, Dānija, Nīderlande, Itālija, Norvēģija, Francija, Bulgārija, Īrija, Islande - uz laiku bija apturējušas vakcināciju ar "AstraZeneca" vakcīnu.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Tad jau meituks pie mantojuma tik drīz netiks....

12.aprīlis, 17:45 Atbildēt

Man ir piektā diena pēc vakcīnas saņemšanas un esmu totāli slima un no sirds nožēloju,ka tik traka biju,ka vakcinējos.

12.aprīlis, 18:32 Atbildēt

Man ir17 diena un vēnas burbuļo, nezinu kas būs tālāk...

12.aprīlis, 23:37 Atbildēt

Pazvanīt mācītājam vajag,ka nav par vēlu!

14.aprīlis, 15:47 Atbildēt

ja pec vakcinas nav nekadas blakus paradibas ,tad neizstradajas antivielas un pote nav iedarbibas spejigaun ir loti lielaS iespejas saslimt

12.aprīlis, 19:01 Atbildēt

Super!Labi,ka tā.Tomēr pac Cov 19 nav tā vērts,lai ap to būtu tāda jezga,vakcinēšanās orģijas ieskaitot.Gripa ir ne mazāk bīstama,bet...Citi jums ir mērķi,Pasaules varenie!

12.aprīlis, 20:01 Atbildēt

Kovids ir tā pati gripa.Pats esmu slomojis.viss 100% kā kovidam.Lohotrons $$$$$$

12.aprīlis, 21:06 Atbildēt

Zinu daudzass savas draudzenes,kuras ir potējušās,un sākumā bija neliela tempertatūra,galvassāpes,sāpes potējuma vietā,citai kauli nedaudz sāpēja ,tas 2-3 dienas,un tagad viss OK.Tāpat tas arī manā ģimenē,un radiem Anglijā.Mēs taču savā laikā esam saņēmuši dažādas potes,un tad nemaz neviens nebaidījās.Tāpat jebkurās zālēs,ir ķīmija un ir blaknes,tad tāpēc nedzersim zāles.Tā ir tāda veltīgi uzkurināta histērija.Protams,kaa ir jāpotējās,jo tā ir vienīgā izeja,lai mēs atkaal dzīvotu normālu dzīvi.

13.aprīlis, 13:27 Atbildēt

melānija ,vakcīnas nezināmai slimībai izsrtrādāt 3 mēnešos nav iespējams.Tic tikai tādi kurām smadzeņu nav.

14.aprīlis, 6:35 Atbildēt

taisa tupu reklāmu,vemt jau gribas.Lobotomija bļin.

14.aprīlis, 6:37 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:15

Jaunākās diskusijas