Absurds? Pircējus neielaiž veikalā Rīgā, jo pārdevējas esot nogurušas

tautaruna.lv 9.aprīlis, 13:09
 
f64.lv, Vladislavs Proškins
Kāds pircējs sūdzas, ka veikalu atvēršanas pirmajā dienā neesot ielaists veikalā Pepco Rīgā.
Portālā "sudzibas.lv" pircējs raksta, ka viņš kopā ar citiem pircējiem netika ielaists pusstundu pirms veikala slēgšanas, jo pārdevējas esot strādājušas jau 12 stundas.

"Lai gan veikala mājas lapā pepco.lv ir norādīts, ka veikala Biķernieku ielā 143 darba laiks ir līdz plkst.21.00, vairākus pircējus, kas bija ieradušies ap plkst.20.30, veikalā neielaida, aizbildinoties ar to, ka pārdevējas esot strādājušas jau 12 stundas un pircēji varot nākt rīt.

Es saprotu, ka darba laiks beidzas deviņos un deviņos pārdevējām ir jābeidz darbs un viņām nav pienākums nevienu vairāk apkalpot un ir tiesības plkst.21.00 visus dzīt ārā, bet es nesaprotu, kāpēc pircējus darba laikā neielaiž veikalā, ja turpat, pie ieejas, vēl ir brīvi groziņi un atļautais cilvēku skaits veikalā netiek pārsniegts. Pat, ja solījos neko nepirkt un kasi neaizņemt - pat apskatīties neielaiž (biju ar bērnu, kurš ļoti gribēja vismaz apskatīties) . Īsti korekti tas nav, jo paļāvos uz internetā norādīto darba laiku. Tad vismaz norādiet mājas lapā, ka šajā veikalā klientus pusstundu pirms darba laikā beigām iekšā nelaiž, neatkarīgi no tā, vai ir brīvi groziņi vai nav," raksta pircējs.

Jau vēstījām, ka mikroblogošanas vietnē Twitter izveidojusies spraiga diskusija par kādu bildi, kurā redzams, cik gara rinda izveidojusies pirmajā mazo veikalu atvēršanas dienā, 7.aprīlī, Vecrīgā, pie apģērbu un aksesuāru veikala "New Yorker".

Kā tika vēstīts iepriekš, no trešdienas var darboties visi veikali ārpus tirdzniecības centriem, kuru platība ir virs 7000 kvadrātmetru, savukārt tirdzniecības centros esošajos veikalos, kuri nedrīkstēja strādāt jau iepriekš, no trešdienas nav ļauta arī distances tirdzniecībā iegādātu preču izsniegšana. To paredz valdības 1.aprīlī pieņemtais lēmums par veikalu darbu atsākšanu ārpus tirdzniecības centriem no 7.aprīļa.

Attālināti iegādāto preču izsniegšana joprojām nav aizliegta internetveikalu preču izsniegšanas punktos, ja tie atrodas ārpus tirdzniecības centriem.

Tāpat klātienē var tikt organizēta ielu tirdzniecība, kā arī var darboties veikali tādos tirdzniecības centros, kuru kopējā tirdzniecībai atvēlētā platība ir mazāka par 7000 kvadrātmetriem.

Vienlaikus tirdzniecības centros ar platību virs 7000 kvadrātmetriem arī turpmāk ļauts strādāt tikai pārtikas, higiēnas, dzīvnieku barības un optikas preču veikaliem, kā arī aptiekām, grāmatnīcām un pakalpojumu sniegšanas vietām.

Komentē 18

 
Anonīms
 

Tas,ir pilnigi saprotams,kads arprats darijas tanis veikalos...uz veikalu janak savlaicigi,nevis pedejas minutes...pardevejas ir loti noslogotas.Bernam,jau plkst 21:00 vajadzetu saldi gulet,nevis apmeklet veikalus ar vecakiem...

9.aprīlis, 14:12 Atbildēt

Reizēm mammas par bērniem sauc ari 13 gadigus pusaudžus. Pati stradaju apkalpošanas sfērā, bieži esmu to novērojusi.

9.aprīlis, 15:13 Atbildēt

Ja ir par grūtu darīt savu darbu tad ir jāatrod tāds kurš nav par grūtu.

9.aprīlis, 22:03 Atbildēt
josh > guna.sproge

Man šovasar būs 45 gadi, un mana mamma joprojām saka, esmu viņas bērns.

9.aprīlis, 23:40 Atbildēt

Apskatīties viņi gribēja. Pandēmija ir pasaulē, un pandēmija ir Latvijā. Lai bērns vēl mazliet pasēž mājās un paskatās uz savu personīgo zoodārzu- māti aitu. Starp citu- zoodārzs darbojas. Varbūt parādīt bērnam ari citus dzīvniekus, bez aitām būtu labi un naudzināt, kārtējo, trulo patērētāju, kurš tik daudz jēdz, kā katru brīvu dienu pavadīt tirdzniecības centros.

9.aprīlis, 15:12 Atbildēt

Nemāci citus dzīvot un neviens tev neteiks kurp tu lai ej savu netīro peteni mazgāt.

9.aprīlis, 22:05 Atbildēt
Anna > m.ra.salzemniece

Vai tik Māra nebūs tā, kuru tajā veikalā neielaida, ka tik agresīvi te tagad izpaužas. :)

9.aprīlis, 23:42 Atbildēt
josh > m.ra.salzemniece

Māra, pēdējo reizi tava petene smaržoja pēc zivīm. Sakritība?

9.aprīlis, 23:47 Atbildēt
josh > m.ra.salzemniece

Un tomēr, kas var būt labāks par svaigi izķidātu zivi, kas noķerta Smirdupītē?

9.aprīlis, 23:49 Atbildēt
Marcis > josh

Tu josh debilas izimetni,tak beidzot aizver savas smirdigas zaunas.

10.aprīlis, 10:07 Atbildēt

Drīz būs piespiedu vakcinācija.

9.aprīlis, 16:33 Atbildēt

Nu gan problēma, lai iet uz bodi nākošajā dienā.

9.aprīlis, 16:40 Atbildēt

Nu ej, ko citus māci. Kā grib tā atpūšas un kā atpūšas tā atkal grib lai pa dzērumam ar pirkstu taisītie nemāca citus dzīvot.

9.aprīlis, 22:08 Atbildēt
Veronika > m.ra.salzemniece

Izskatās,ka ar pirkstu taisītā dzērumā māca citus kā dzivot :D Ja netiki veikalā tikai apskatities,tad ej nākamajā dienā.Jo visticamāk tevi ar netiro peteni tur negribeja laist,jo piesmirdinaji visu veikalu.

10.aprīlis, 14:23 Atbildēt

Daudzviet ir tāda prakse, ka pircējus vairs neielaiž dažas minūtes pirms darba laika beigām. Jo 21:00 vai vienalga cikos, kad beidzas darba laiks, pārdevējām ir tiesības aizklapēt kasi un nevienu vairs neapkalpot. Katru dienu dažas liekas minūtes, mēneša griezumā sakrājas stundas, un neviens par tām nemaksā. Ja darba devējam tik ļoti interesētu gūt šos ieņēmumus, tās virsstundas tiktu apmaksātas. Man pašam ir nācies piedzīvot tādas situācijas, es pat esmu lūdzies, ka visu atradīšu un apamaksāšu divās minūtēs, es pat esmu bijis dusmīgs, bet loģiski spriežot, pārdevējām ir taisnība, un man nebija. Vienkārši ir jāaiziet uz veikalu savlaicīgi pirms slēgšanas.

9.aprīlis, 23:47 Atbildēt

Solījos neko nepirkt, bet “pircējus nelaiž veikalā”. Kaut kāda psihiski slima bāba.

10.aprīlis, 4:48 Atbildēt

Ko tu sūdzies, gadās arī tā, viss reizēm ar pirmo reiz, sakod zobus, un aizej uz mežu dusmas izlaid, un ar sapatni, gruti, tas jādara.

10.aprīlis, 8:02 Atbildēt

Bērns 21:00 vēl tiek vazāts pa veikaliem ,jo gribēja apskatīties!!!!! Šai sievietei kukuuuu????? Vajadzētu papētīt vai viņa vispār ir pilnvērtīga māte,izskatās,ka nēēē,jo nerūp bērna drošība!!!! Apsveicami ir Pepco darbinieki un pareizs lēnums.Pārdevēji NAV vergi tumsoņiem!

10.aprīlis, 11:31 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:33

Jaunākās diskusijas