Kāpēc Domburs atteicās būt reklāmas kampaņā par vakcināciju?

tautaruna.lv 8.aprīlis, 7:00
 
Nora Krevnera/F64
Žurnālists Jānis Domburs, viesojoties kanāla Rīga TV 24 raidījumā "Uz līnijas", atklājis, kāpēc atteicies piedalīties reklāmas kampaņā par vakcināciju.

Domburs atzīst, ka saņēmis uzaicinājumu no veselības ministrijas pārstāves piedalīties vienā no reklāmas kampaņām par vakcināciju, taču esot no šādas iespējas atteicies.

"Tas man drusku nepatika, ka mēs nodokļu maksātāju naudu tērējam kampaņai. Tērējam tai kundzei. Samaksājam viņai," norāda Domburs.

Viņš akcentē, ka neuzskata par pareizu, ka nodokļu maksātāju nauda tiek tērēta "vienas puses kampaņai ar populāriem cilvēkiem".

Kamēr viņš negrasās apšaubīt vakcīnu efektivitāti, Domburs arī uzskata, ka cilvēkiem ir tiesības nevakcinēties, lai gan tas, iespējams, viņiem radīs ierobežojumus.

"Bet tiesības nevakcinēties viņiem ir," uzsver Domburs.

Jau vēstīts, ka veselības ministrija uzsākusi informatīvo kampaņu “2 miljoni iemeslu vakcinēties” ar mērķi motivēt cilvēkus vakcinēties pret Covid-19. Video sabiedrībā zināmas personas stāsta, kāpēc vēlas saņemt vakcīnu.

Video redzamas tādas sabiedrībā zināmas personas kā Laima Vaikule, Ivars Kalniņš, Kaspars Gorkšs, Intars Teterovskis, Žoržs Siksna un citi.

Trešdien tika ziņots, ka pirmo poti pret Covid-19 līdz šim saņēmuši 129 128 Latvijas iedzīvotāji, bet abas - 25 142 iedzīvotāji, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotie dati.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Pilnigi pareizi katram ir izvēle potēties vai nē ,un piespiedu kārtā to nevar darīt

8.aprīlis, 10:02 Atbildēt

Pareizi darīja. Man nezin' kāpēc panāca smiekli par pārējiem dalībniekiem.DDD

8.aprīlis, 10:04 Atbildēt

Nauda nesmird! Jeb tomēr dažreiz smird un ne visi ir gatavi pārdoties?

8.aprīlis, 11:39 Atbildēt

Par maz solīja maksāt.

8.aprīlis, 15:34 Atbildēt

Mana motivācija veikt pārbaudi vai vakcīna var izraisīt un atstāt paliekošu alerģisku reakciju, kādu slimību, infekciju, tml.,jo vakcīnas zāļu aprakstā punkts 6. rakstīts, ka nedrīkst tiem potēties

8.aprīlis, 17:01 Atbildēt

reti kuram gribās, lai viņu internetā no..irš.

8.aprīlis, 19:34 Atbildēt

Jānim smadzenes visus šos gadus bijušās pareizajā vietā. Paldies!

9.aprīlis, 11:20 Atbildēt

Gudrs vecis,tik žēl,ka LV tādu ir maz,lielākā daļa pelēkā,mazizglītotā massa,tādēļ esam nu kur esam.

10.aprīlis, 11:39 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:48

Jaunākās diskusijas