Kad aprīlī gaidāma visspēcīgākā magnētiskā vētra?

tautaruna.lv 31.marts, 17:47
 
Pixabay
Speciālisti brīdina, ka aprīļa vidū gaidāma spēcīga magnētiskā vētra, kas var negatīvi ietekmēt pašsajūtu, raksta "glavred.info".
Magnētiskā vētra var ilgt no vairākām stundām līdz vairākām dienām. Šajā laikā notiek straujas magnētiskā lauka izmaiņas. Magnētisko vētru laikā var pasliktināties veselība, negatīvi ietekmēts sniegums un psiholoģiskais stāvoklis.

Gandrīz jebkurš cilvēks uz planētas vairāk vai mazāk var sajust magnētisko vētru ietekmi. Bet daži tās panes vieglāk, savukārt kāds šādos periodos nespēj neko darīt.

Tiesa gan, cilvēks var mazināt magnētisko vētru bīstamo ietekmi, ja iepriekš zina precīzus magnētisko vētru datumus un sagatavo savu organismu tām.

Lai gan aprīlī gaidāmas vairākas magnētiskās vētras, spēcīgākā magnētiskā vētra būs 16. un 17. aprīlī.

Divas dienas pēc kārtas ģeomagnētiskās svārstības piecu baļļu stiprumā ietekmēs cilvēkus. Tāpēc iespējamas problēmas ne tikai ar fizisko veselību, bet arī ar psiholoģisko stāvokli: ir iespējami uzbudināmības uzliesmojumi, kurus aizstās apātija. Īpašā riska zonā ir cilvēki, kuriem ir garīgi traucējumi.

Magnētisko vētru laikā nav ieteicams:

ilgu laiku uzturēties saulē;
spēcīgas fiziskās aktivitātes, bet tajā pašā laikā viegli vingrinājumi nāks tikai par labu;
pārlieku daudz ēst taukainu pārtiku, sāļu ēdienu;
lietot alkoholu un smēķēt.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Tad jāuzmana galda naži un dakšiņas, lai vētra neaizvelk.

31.marts, 19:51 Atbildēt

Vera Semyonova-vecā ķēve, ej piedāvājies uz Lienes ielas.

1.aprīlis, 8:52 Atbildēt
Svetlana Shcherbakova > j.nis.lauks

Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi - bitly.ws/aQwo es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!

1.aprīlis, 10:49 Atbildēt

Vienmēr esmu gaidījis tās magnētiskās vētras, lai fiksētu pašsajūtu izmaiņas, bet neko savādāk nekad neesmu jutis. Kā sūdīgi, tā sūdīgi... :)

31.marts, 20:41 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:38

Jaunākās diskusijas