Astrologs, kurš paredzēja Covid-19: Ierobežojumi ilgs līdz 2022. gadam

tautaruna.lv 11.aprīlis, 10:30
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Hipnoterapeits un astrologs Nikolass Aujula no Londonas apgalvo, ka paredzējis gan jaunā koronavīrusa pandēmiju, gan Trampa sakāvi vēlēšanās, raksta "Mirror".

35 gadus vecais Aujula jau 2018. gadā apgalvoja, ka pasaulē dominēs "infekcioza" katastrofa, kas pēc viņa teiktā, ir Covid-19 paredzējums.

"Es paredzu ka panika un ierobežojumi, kas ieskauj vīrusu, turpināsies līdz pat 2022. gadam," astrologu citē medijs.

Nikolass atklāj, ka 2018. gadā pie viņa nepārtraukti atgriezies vārds "infekcija" un šo vārdu viņš ikdienā nelietojot, tā vietā viņš kā visi izmanto vārdu "gripa".

"Es to redzēju kā globālu katastrofu, kas saistīta ar gaļu vai mājlopiem. Covid-19 pandēmija tiek salīdzināta ar Spāņu gripas uzliesmojumu, tāpēc parādījās vārds infekciozs un daudzi domā, ka tā radusies savvaļas dzīvnieku tirgū Uhaņā, Ķīnā," norāda Aujula.

Vīrietis stāsta, ka redzējis vīziju par Trešo pasaules karu, taču, iespējams, tas nebija par karu starp valstīm, bet gan par karu pret Covid-19.

Astrologs pagājušā gada novembrī paredzējis Kimas Kardašjanas un Kanjes Vesta šķiršanos, norādot, ka redz romantiskas sāpes Kardašjanai. Līdzīgu pareģojumu viņš izteicis arī par aktrisi Natāliju Portmani. Tāpat viņš apgalvoja, ka redz Meganu Mārklu atklātā intervijā, ko skatās visi.

Nikolass arī paredz, ka protesti visā pasaulē tuvāko divu vai trīs gadu laikā turpināsies, tāpat viņš norāda uz lielu cilvēku masu pārvietošanos.

Nikolass stāsta, ka viņš redz vīzijas un, kamēr dažas no tām ir ļoti tiešas, citām ir vairāk simboliska nozīme.

Vīrietis uzskata, ka savas pareģa spējas atklājis bērnībā, bet pirmo pilnīgu pieredzi guvis 17 gadu vecumā.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Ja cilvēks ir ļoti intelektuāls, viņam ir dota Gaišredzība jau no bērnības. Arī man tā ir, ka simtiem sapņu un vīzijas ir piepildījušās. Man ir dots spēcīgs Sargeņģelis, kurš mani vienmēr brīdina jau no maniem 4 g.,kopš sevi atceros. Ja viņam nepaklausu, tad notiek nelaime vai slimība, kura neļauj tālāk darboties, bet pagulēt un ārstēties, lai pārdomātu, ko esi sev pāri padarījis un uzklausītu savu Sargeņģeli. Arī globālas vīzijas redzu un zināju, ka būsim kaut kādā veidā ierobežoti.

11.aprīlis, 13:04 Atbildēt

Malda,deru ,ka tu esi pieprasīts astrologs un labi nopelni,Es ari zīlēju uz kakāšanas nevis kafijas biezumiem.Piekakāju podā un pēc formas un substances izzīlēju nākotni.Ļoti pieprasīts astrologs ari esmu.

11.aprīlis, 13:10 Atbildēt

Aizej izguli dzērumu,vangas tant!!!

11.aprīlis, 13:12 Atbildēt

Es nevaru apgalvot, ka man tā regulāri ir, bet dažas reizes ir bijis tieši, kā tu saki. Reizēm es dzirdu to, ko citi nedzird. Skaņas tuvākajā apkārtnē, esmu jautājis blakus klātesošajiem, viņi neko nedzird. Es tevi saprotu, daudzi, iespējams, domā, ka mēs esam jukuši prātā.

11.aprīlis, 16:18 Atbildēt

ZB jau ar tiem pareģotājiem!!! Tik daudz saradies to ākstu!

11.aprīlis, 13:13 Atbildēt

Nikolass Aujula izskatās pēc mazgadīga onanista nevis pēc astrologa.Es paredzu ,ka agri vai vēlu vairums cilvēku sapratīs ,ka kovids ir parasta gripa un šitas lohotrons kādreiz ies gaismā.Daļa jau pareģojumu piepildās jo pazīstami cilvēki sāk domāt līdzīgi kā es.Piekrītu ari Normundam Bērziņam ,ka pirdoloģija ir ļoti efektīva nākotnes paredzēšanai. Bij jau pasaules gals 1999 gadā,3 karš 1997 gadā .Kļūdijās laikam pirdeoloģi jo kosmiskie fluīdi pienesa nepatiesu informāciju.

11.aprīlis, 13:18 Atbildēt

Atkal viens pareģotājs!

11.aprīlis, 16:27 Atbildēt

Astroloģija ir ASTRONOMIJAS muļķā māsa.

11.aprīlis, 17:30 Atbildēt

Šito jau mūsu Amuna Dāvis arī paredzēja.

11.aprīlis, 20:30 Atbildēt

Nu ko, pareģoju, ka pasulē notiks liels karš, mirs amatā esošs Krievijas prezidents un būs plašs nāvējošas infekcijas uzliesmojums. Kad šie mani pareģojumi piepildīsies, varat droši taisīt rakstu ar nosaukumu "Cilvēks, kurš paredzēja...."

11.aprīlis, 20:49 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:44

Jaunākās diskusijas