Nostradams nosaucis horoskopa zīmes ar vislabāko intuīciju

tautaruna.lv 17.aprīlis, 10:44
 
PantherMedia/Scanpix/LETA
Ir tādas zodiaka zīmes, kurām, pēc slavenā gaišreģa Nostradama domām, ir labāka intuīcija nekā citām. Tā nekad viņus nepieviļ, palīdz grūtā dzīves situācijā. Novērš finansiālās neveiksmes un veselības problēmas, raksta "rsute.ru".

Dvīņi

Gudri, talantīgi un neparedzami cilvēki, kuri viegli atrisina jebkuru sarežģītu uzdevumu. Viņi vienmēr tiecas pēc jaunām zināšanām. Viņu intelekts dažreiz tracina, un viņu maģiskās spējas piesaista uzmanību un palīdz piepildīt sapņus. Pateicoties intuīcijai, viņi atrisina visas dzīves problēmas.

Svari

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir gudri, talantīgi un apņēmīgi cilvēki. Viņiem nepatīk meli un nodevība. Viņi vienmēr sasniedz savus sapņus. Viņi viegli atrisina savas finansiālās un attiecību problēmas.

Ja kaut kas noiet nepareizi, viņi sāk uztraukties, bet vienmēr atrod pareizo risinājumu, un tas viss, pateicoties viņu spēcīgajai intuīcijai, kas nekad nepieviļ.

Skorpioni

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji, pēc Nostradama domām, ir ļoti spēcīgas un drosmīgas personības, tām piemīt maģiskas spējas. Viņiem ir laba intuīcija, kas nekad nav pievīlusi. Ja viņi kaut ko vēlas, vienmēr gūst panākumus.

Komentē 2

 
Anonīms
 

...???? Nez, pie kā ir tas Nostradamusa "bloknots", kur viss pierakstīts gadu desmitiem uz priekšu???? Varbūt var uzzināt, kurš uzvarēs PČ hokejā Rīgā. Nostradamusam jābūt kaut kur pierakstītam....

17.aprīlis, 12:23 Atbildēt

Ūdensvīriem uz intuīciju nav jāpakļaujas, jo viņi tāpat lieliski prot visu aplēst. Kā teiktu krievi - rubī fišku.

17.aprīlis, 12:56 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:16

Jaunākās diskusijas