Rīdziniece nenotic, ka tikusi pie milzīgas naudas

tautaruna.lv 7.marts, 13:03
 
f64.lv, Oksana Džadana
Nesen pie 10 000 eiro laimesta Simtgades loterijā tika kāda rīdziniece, kas strādā IT sektorā finanšu jomā, informē "latloto.lv".

Viņa stāsta, ka loterijās sākusi piedalīties līdz ar SuperBingo TV šova parādīšanos, jo bijis interesanti “paskatīties, kā tur ir”.

“Es ik pa laikam nopirku kādu biļeti. Nekad nepērku vairākas biļetes kopā, tikai pa vienai. Atklāti sakot, es ticēju, ka kāds tos laimestus arī saņem, bet nekad nedomāju, ka tas varētu notikt ar mani,” sazvanīta stāsta laimētāja.

Trešdien viņai bija ievilkusies darba diena, un, kad situācija darbā atrisinājās, laimētāja nolēma internetā parbaudīt Vikinglotto rezultātus. Taču, ieraudzījusi jaunas momentloterijas un nolēmusi tās uzspēlēt. “Iepriekš es vispār nebiju domājusi spēlēt. Tāpēc nezinu, kāds klikšķis tobrīd notika, bet papildus nolēmu iegādāties arī vienu Simtgadi. Lēnām vēru vaļā un sākumā nepavisam nespēju noticēt laimestam.” Laimests atklājās zem vāveres simbola.

Laimētāja stāsta, ka tovakar slēgusi laukā datoru un nodomājusi - jāiet gulēt, varbūt nākamajā dienā liksies, ka viss ir nosapņots. “Tomēr nākamajā rītā biju jau saņēmusi ziņu no Latvijas Loto un sapratu, ka viss notiek pa īstam.”

Uz jautājumu, kā viņa tērēs laimestu, ātras atbildes nav. “Ir daudz vajadzību, bet plāna vēl nav. Nebija laika izdomāt,” viņa smejas, “bet vispār es gribētu paceļot, kad būs iespējams. Vienmēr esmu apbrīnojusi tos, kuri dodas uz Ķīnu un Japānu, tāpēc arī pašai gribas doties kādā tālā ceļojumā ārpus Eiropas.”

Jāpiebilst, ka arī iepriekš rakstījām par stāstiem, kā cilvēki Latvijā laimējuši loterijās. Piemēram, nopērkot tikai vienu Simtgades loterjias biļeti, 51 gadu veca grāmatvede Limbažos laimēja 10 000 eiro.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Es arī nevaru noticēt, ka Latvijā ir tik daudz laimīgu cilvēku.

7.marts, 16:24 Atbildēt

Kārtējais siers Latloto vinestu lamatās....

9.marts, 13:10 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:25

Jaunākās diskusijas