Šīs ir trīs pievilcīgākās horoskopa zīmes

tautaruna.lv 14.marts, 10:30
 
pexels.com
Šo zīmju pārstāvji savaldzina citus gan ar savu vizuālo izskatu, gan personību, raksta "slovofraza.com".

Dvīņi ir spilgtākā Gaisa stihijas zīme. Šie cilvēki ir ļoti jautri un sabiedriski. Viņi visiem šķiet skaisti, jo tiem ir spēcīga un viegla enerģija. Ar Dvīņiem ir viegli kontaktēties un viņi ātri iekaro citu sirdis.

Vērši ir tipiski Zemes elementa pārstāvji. Viņiem ir lieliska pašapziņa un piemīt iedzimts magnētisms. Vērsis var savaldzināt ikvienu. Tomēr Vēršiem jāņem vērā, ka viņi ne vienmēr veido labas savienības ar citām zīmēm, tāpēc pirms nopietnu attiecību uzsākšanas jāpārbauda saderība.

Svari jau no dzimšanas ir apveltīti ar neticamu harizmu un spēcīgu enerģiju, kas pozitīvi uzlādē arī apkārtējos. Turklāt Svari ir laipni, skaisti un piepildīti ar mīlestību, kas parasti ilgst visu mūžu.

Komentē 4

 
Anonīms
 

biju pārliecināts, ka arī Ūdensvīri... :(

14.marts, 14:43 Atbildēt

Tā kā Ūdensvīri ir reta horoskopu zīme, tad tie vēl nav līdz galam izpētīti. Kpc reta? Tpc, ka ir oficiali pierādīts, ka Ūdensvīra zīmē visretāk dzimst bērni.

14.marts, 20:32 Atbildēt

Jā, tā nu tas ir, ja runā par svariem. Esmu pati MĪLESTĪBA. Agrāk daudzi mani izmantoja. Kopš sapratu, ka cilvēki ir vis_vis_vis_visĀDI, neļaujos vairs izmantoties. Man bija ilgi un dikti daudz kas jāpārdomā, pirms atļāvu sev šad un tad izmantot arī citus, jo sākumā, jutos slikti, morāli un psiholoģiski. Vienreiz mani viens traki uzmeta. Tā riktīgi. Nu tad, kaut kas manī nostrādāja un es vairs neesmu tik visus mīloša. Vot.

14.marts, 20:45 Atbildēt

Murgo tālāk!

14.marts, 21:04 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:15

Jaunākās diskusijas