Šīs 5 horoskopa zīmes uzvarēs jebkurā strīdā

tautaruna.lv 13.marts, 11:44
 
pexels.com
Šīs piecas horoskopa zīmes savu rakstura īpašību dēļ uzvarēs jebkurā strīdā, raksta "Her Way".

Auni mīl sacensties un strīdos ar viņiem parasti oponents nonāk zaudētāja lomā. Viņi ir dzimuši līderi un prot ap sevi pulcēt cilvēkus. Taču strīdu laikā viņi cīnīsies tik ilgi, kamēr nepierādīs savu taisnību. Auniem lielākoties ir pozitīva enerģija.

Dvīņi ir viltīgi un bieži ir soli priekša savam oponentam. Viņiem patīk plātīties, kas liek viņiem justies svarīgiem, jo Dvīņi uzskata, ka viņiem vienmēr ir taisnība.

Lauvas ir ļoti pārliecināti par sevi. Ja kāds cenšas ar viņiem strīdēties, Lauvas pārliecinās oponentu, ka ir strīdā uzvarējuši. Viņiem piemīt līdera dotības un Lauvas parasti ieņem šo lomu, turklāt viņiem strīda laikā vienmēr būs ko teikt.

Jaunavas pārāk visu analizē un mīl kontroli. Viņu klātbūtnē jāuzmanās no tā, ko vēlies teikt, jo viņi to strīdā var izmantot pret oponentu. Viņi atceras katru teikto vārdu un īstajā brīdī to pielietos, lai uzvarētu strīdā.

Skorpioni ir kaislīgi un tādi ir arī strīdu laikā. Viņi nekad neklusēs un būs visskaļākie. Viņi atklāti pauž savus uzskatus un vienmēr patur pēdējo vārdu.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Ļoti precīzi vērtējumi, esmu Jaunavas zīmē dzimis un piedevām arī vēl Čūskas gadā.., xe xe, labak ar mani nestrīdaries, jo da jebkuram ir grēki un grēciņi, par kuriem nav vērts strīdēties ar Jaunavām, tik untā būs zāģis.

13.marts, 12:34 Atbildēt

Ūdensvīri nav pat pieminēti, tas labi, viņu faktiski nav.

13.marts, 13:43 Atbildēt

Ūdensvīru vsp ir ļoti maz.

13.marts, 20:52 Atbildēt

Taču strēlnieki pārvalda saprāta mājvietu. Viņi uzkurina uguni un ļauj oponentiem iesilt, tādā veidā pārbaudot cik tālu ies pretinieks, jo viņi zin ka uz šauras laipas divi paiet viens otram garām nevar, taču atpakaļgaitā ātri arī nepaiesi. Tāpēc pretinieks ir jāsatracina lai viņš pār laipu skrien un tad jau var arī viņu palaist garām pakāpjoties vien pāris soļus atpakaļ. Pēc tam mierīgi pārlaipojot bez kreņķiem.

14.marts, 10:13 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:15

Jaunākās diskusijas