Covid-19: no vakcīnas blaknēm cietušajiem maksās kompensācijas

tautaruna.lv 26.februāris, 16:30
 
f64.lv, Oksana Džadana
Pasaules Veselības organizācija maksās kompensācijas tiem cilvēkiem, kurus nopietni skārušas blakusparādības pēc Covid-19 vakcīnas, raksta ārvalstu mediji.

Runa ir par kompensācijas izmaksu to 92 valstu pilsoņiem, kas piedalās globālajā COVAX vakcinācijas programmā. Par to ziņo The Guardian.

PVO skaidro, ka kompensāciju programmas mērķis ir atrisināt visas domstarpības, kas radušās vakcinācijas procesā.

Tiek atzīmēts, ka šis mehānisms ļaus cietušajiem nevērsties tiesās. Programma darbosies līdz 2022. gada 30. jūnijam.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Nu i pie Vella, sapotēties,,,lai kļūtu par kropli un kārotu kompensāciju???

Mākslīgie Cilvēki...

26.februāris, 19:09 Atbildēt

Viņiem jāmaksā visiem, kas piedalās eksperimentā arī. Un tās ir lielas summas. Nez, kurš ir tas, kas saņem šo naudu Latvijā par katru sapotēto? Tāpēc tās vakcīnas par velti un paniko par zemu vēlēšanos vakcinēties.

26.februāris, 19:39 Atbildēt

Karteja vakcinas propaganda ,Covid vakcina ar laiku maina cilveka DNS!!! Sagaidama pecvakcinacijas pandemija,kas ir šīs afēras pamats lai samazinatu cilveku populaciju uz zemeslodes! Neviens nesanems neko,jo jau bus citā pasaulē!

26.februāris, 20:42 Atbildēt

Ser Gej, tev Sputņik V nevajadzēs, jo jāšpricē pavisam citas zālītes. Viegla šizofrēnija un paranoja mūsdienās bieži tiek veiksmīgi izārstēta. Tā gan kādā brīdī var atgriezties, ja ir predestinācija.

26.februāris, 23:29 Atbildēt
Silva > josh

Psiholoģijā lieto "predispozīcija", interesanti, kāpēc izvēlaties filozofisko "predestināciju"

27.februāris, 0:19 Atbildēt

Un sākas atkal viss no gala ! Vakcinēties labi ,vakcinēties slikti . Ejiet ieskrieties ,es pats lemšu ko darīt ! Bet nevajag šeit liet visas savus murgus . Saprotams ir viens ,tad kad bija cerības dabūt vakcīnas , propogandēja - pote nieks ,čiks un viss visi veseli un dzīvo ! Savukārt ,kad sākās sarezģījumi ar vakcīnu saņemšanu ,propogandē visādi ,lai tik cilvēks atteiktos no potes ! Un cilvēks parastais nomirs nevis no tā ,vai saņems poti vai nē ,bet gan no tā ka ,sajuks prātā ,lai izvēlētos pareizo taktiku !

26.februāris, 21:29 Atbildēt

Man šķiet, ka šī ir pilnīga dezinformācija, pārtulkota, iespējams, no krievu valodas. Covax ir programma, kuras ietvaros bagātās valstis pērk un nosūta vakcīnas nabadzīgajām valstīm. Varētu vēl būt iespēja, ka ir runa par atlīdzību tiem, kas cietuši no veselības traucējumiem vakcīnu izmēģinājuma fāzēs, bet tad atlīdzību maksā konkrētais uzņēmums, kas to ražo, nevis Pasaules Veselības organizācija, kas ir ANO struktūra. ANO nav uzdevuma kādam maksāt kompensācijas. Man nav lustes rakties un meklēt, bet pats raksts ir tāda tufta, ka atsakos tam ticēt. Kur gan smadzenes tam, kurš to uzskata par vērtīgu informāciju un publicē latviski? Pilnīgi analfabēti...

26.februāris, 23:27 Atbildēt

lai tak ""vīrusi izplatās"" == tas manu dirsu neplēš -""VĪRUSI IR NEKAITĪGI"" - MAN POHUJU feikā ''statiostika'' ---mani tas neskar --pisu slimo Latviju ,piekāšu profesionāli kretīnisko vgldību , ņirdzu par Pavļutu ,valstsžīdiņu un kankariņu --uzmīžu visai tai viruālajai figņai

KO TIE SWMIRD NO MĒDIJU RUPORIEM , MAN NAV VAJADZĪGI NE KRTETĪNISKIE PASĀKUMI, NE VAKCĪNAS ,NE SMIRDOŠAS KANKARIOŅA KLIĶES marasmātiskie ''PLĀNI'' GLĀBT PASAULI --MAN NAV VAJADZĪGAS UTAINĀS SLIMNĪCAS ,bezjedzīgie kovidtesti un veselības sistemas jaudas --NEKAS no DEBILO UN TUMSONĪGO ĻAUTIŅU COVIDHISTĒRIJAS NAV MANA PRESONISKĀ PROBLĒMA ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- nav mana personiskā problēma vai manī 200 vai 300 pilnvērtīgu vīrusu ģenetiskā koda ..nav man personiski nekādas vērtības kā vīrusus sauc-- nav man mērķis no vīrusiem vairīties, nav man paranojas dēļ ''varbūtībām'' ''riskiem'' ''apdraudējumiem'' ((tie ir kognitīvo kropļojumu jēdzieni""=== MAN SASKARŠANAS AR VĪRUSIEM IR DABISKA VAKCINĒŠANĀS UN REVAKCINĒŠANĀS --MAN KATRS PURDUĻAINS SIMULANTS BLAKUSA IR SVĒTĪBA------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- man personiski vienīgā problēma varētu būt SARS sindroma pazīmēm parādoties MOMENTĀ no mājas aptieciņas paņemt , vai aptiekā 20 eiras atprečot bez birokratijas banālu tavegilu vai bērnu pretalergisko IMŪNDEPRESANTU lai efektīvi savaldītu savu aptrakušo biorobota imūnsistēmu kas kļudainu komandu dabūjusi ( iznīcināt plaušu epitēliju kā svešu orgānu atgrūž ) ((vīrusi neko ļaunu nedara -var nogļukot tikai mans paqša sūdīgais biorobots)) un 1 nedēļai ko nebūt pretbakltēriju kursam --lai totali izkasujot baktērijas nepierļautu septisku pneimoniju (( --- MAN PERSONISKI NAV KOVIDPROBLĒMAS ,man nav''vīrusinfekciju'' ar kurām tumsonīgos biedē alkatīhie faķiri --- mana vienīgā problēma ir efektīvas racionālas terapijas lauciņā -- IESPĒJĀ pie vajadzības IN LEGE ARTIS profilaktiski un apsteriodzoši ārstēt savu gļukojošo biorobotu --- (man pie dirsas alkatīgo faķiru-virusologu sludinātā huiņa--man to nevajag principā --lai ta viņu zinātniskajiem traktātiem paliek (( visa sezonas vīrusinfekciju cenma man ir 20 eiras aptiekā +10 eiras par hinīntoniku šwepu vai indianwater )) ============================================================== 90% voismaz ''smago kovidnieku '' slimnīcās nonāk savas tumsopnības un lopiskas paklausības dēl--- ES liktu ''mjasņikovus'' kārt ...Katrs tumsonīgs un lopiski paqklausīgs bezdomīgs bidla, kas sevi līdz septiskai abpusējai pneimonijai nolaidis slimnīcām ļauj izpumpēt no budžeta 10-20 tūkstošus ---- Man lai slimnīcā nenonāktu gana 20 eiro .....((zinu --iedomīgi piderasi mani nosauks par viņu amoralā biznesa vai pat valsts ekonomikas grāvēju))

rusvesna.su/news/1610867949

Мясников назвал фатальную ошибку при лечении «короны» дома

m.youtube.com/watch?v=CiUB6Eybsn4 masu vakcinacija /jaunaq brn pas

??? ??2 ????? absolūti pareizi -- SARS vīrusu izplatišanās nav jābremzē - bara imunitati iegūst ātri lēti efektīvi ''vīrusu inkubatoros"" ((kruizkuģis ''DIMANTA PRINCESE"" --uz borta 3700 -paslimoja un ārstējās 1/5-700gb --pasažieri kā izlasīti -- veci pirdaki -vid. vecums 69 gadi - 2 mēnešos sērga dabiski noslāpa ""karantīna jūrā''-- jautrs tusiņš ar haļavas šampanieša lakšanu bez mazakām distancēm un izolēšanās

27.februāris, 9:49 Atbildēt

Bļin....

27.februāris, 16:36 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:40

Jaunākās diskusijas