Krauze video parāda vīrieti ar ieroci; lūdz policiju pārbaudīt

tautaruna.lv 24.februāris, 13:28
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Žurnālists Arnis Krauze mikroblogošanas vietnē Twitter dalījies ar kādu vietnes TikTok video, kurā redzams vīrietis ar ieroci.

Video kāds vīrietis ar ieroci rokā sveic tā saucamajā Vīriešu dienā, kas Krievijā tiek atzīmēta 23.februārī. Video vīrietis, runājot krievu valodā, uzsver, ka sveiciens ir no Latvijas.

Krauze pievērsis uzmanību tam, ka vīrietis tur rokās ieroci.

"Valsts policija, sveiki. Pieļauju, ka pilsonim nav pilnas patronas (tiešā un pārnestā nozīmē), bet no sabiedrības drošības viedokļa būtu labi pārliecināties, ko īsti viņš tur rokās." raksta Krauze.

Tikmēr komentāros tiek atklāta arī vīrieša identitāte.

"Tas tak Sigurds Graudiņš. Esmu diezgan drošs, ka VDD redzeslokā jau ļoti sen," teikts komentārā.

Komentē 18

 
Anonīms
 

Ja Krauzes kungs neatpazīst Sigurdu Graudiņu, kurš ilgstoši - desmitiem gadu - organizē piketus un filmējas - tas liecina par “žurnālista” ļoti zemu informētību un zemu profesionālo kvalifikāciju.

No otras puses, protams, šādu “žurnālistu” bailes no bruņotas tautas ir pamatotas, jo tās ir bailes no atbildības par izdarīto.

24.februāris, 13:47 Atbildēt

Vai tad visiem jāpazīst idioti? Es arī nepazīstu.

24.februāris, 20:20 Atbildēt

Grostiņš ir pēdējais sūda brālis, pēcGraudiņa........

24.februāris, 13:59 Atbildēt

Krauze taču liberāļu pklušķis-ko viņš var pazīt-kur vienotības, bordānisti, paristi parāda tur skrien.

24.februāris, 14:33 Atbildēt

Jā,vajag pārbaudīt, vai Krauzem ir pilns rublis..

24.februāris, 14:37 Atbildēt
īpaši stulbs > tedis

Graudiņš nav peredasts. Ar to viss pateikts.

24.februāris, 14:54 Atbildēt
Tedis > izidors.m.rkak.ns

Laikam gan...

24.februāris, 15:00 Atbildēt

Tādu kraužu dēļ savulaik daudzi tika aizsūtīti uz Sibīriju un smaka čekas pagrabos.

24.februāris, 16:42 Atbildēt

Kā Tu zini? Nosūtīšu drošības dienestiem.

24.februāris, 20:21 Atbildēt

Vai mazums plānprātiņu, kas 23.02. par svētkiem uzskata. Es tos par svētkiem pat tajā laikā neuzskatīju.

24.februāris, 17:10 Atbildēt

Saprotu-briesīgajos laikos nabaga sivēniem neļāva praidus svinēt.

24.februāris, 18:20 Atbildēt

Krauzem ir pilnas patronas?

24.februāris, 21:23 Atbildēt

Neredzu ne ko tādu īpašu, lai šī smieklīga apsveikuma dēļ kļūtu par nodēvēju un lupatu. Sveiki Krauze esi ka švame.

25.februāris, 0:05 Atbildēt

neko

26.februāris, 18:32 Atbildēt

es Krauzi ierakstītu nošaujamo sarakstu pirmajās lappusēs = tautas ienaidnieks --piders acis tulzno uz citam piederošu ieroci --brīva cilvēka neatņemamu atribūtu -(par to vien purna izdauzīšanu būtu pelnījis)

''ierocis viņam nepatīk ?? ... tad viņs nav riktīgs--puisīšiem patīk ieroči ,puisīši mīl ieročus pat ja tos BEZ MILZU VAJADZĪBAS ROKĀ NEŅEM ===MANAS MĪĻĀKĀS ATMIŅAS --KĀ ES SĒNĒS EJOT SKOLAS FORMAS IEKŠKABATĀ PARABELLUMA PISTOLI BIEŽI LĪDZI ŅĒMU (( KĀDAM BUKAM VAI ĒDAMAM LOPIŅAM UZŠAUT ,ja gadās = VAI GĀJIENi ''UZ PĀRI'' pa meža pļaviņām BUKU MEDĪBĀS --TĒVS AR BISI -MAN PARABELLUMS ... (( NEZINU FORŠĀKU IEROCI --GARAIS STOBRS ĻĀVA PA 70 SOĻIEM KONSERVU BUNDŽĀ TRAPĪT -IZLĪDZSVARTOTS IDEĀLI =SVARS PAMARĀ ROKTURĪ--PAT NO BĒRNA ROKAS ŠAUJOT ĀRĀ NELEC (MAN VĒL 2 MĀŠELES =arī tās neatteicās šad tad roku izmēģināt -munīcijas bij gana -42 gada pamatā -vēl 80-jos sprāga visas)) -=== MĀJĀ REGULĀRI UZ LAIKU PARADĪJĀS VISĀDI ŠAUJAMVERĶI - IZPĒTĪT IZMĒGINĀT- PAMATĀ VĀCU - WW2 LAIKU-- IDEĀLI UZTURĒTI UN KOPTI -- sevišķi patika precīzā hitlerjugenda mazkalibrene un galīgi nesaprotamas markas pusautomātiskā ''jātnieku karabīne''' --īsa un ļoti viegla UN PATĪKAMA ---- skaistākais verķis bij '' modernais parabellums'' ww2 beigu laika --modelis kas Hitleram bijis par personisko ieroci (īpašnieks to citam rokā nedeva -bez mazākās skrambiņas melns pulēts spīdums -- Un tēva medību bise arī bij ekskluzīva --1905 g dumpjos baronam atņemtā 19 gs beļgu ražojuma 3 stobrene ar gaiļiem -gandrīz mākslas darbs -gravējumi - 16 kalibrs -kreisais stobrs cilindriskais ar uzrakstu ''tikai lodēm'', labais pusčoka vai čoka skrotīm vai renkuļiem-- apakāšā 3 līniju karabīnes vītņstobrs -laidnē vieta 5 karabīnes patronām-- un atkal-- ļoti viegla un precīza ..... KĀ VAR IEROČUS NEMĪLĒT --mājas svētumu ,kam tuvumā nevienam svešam nav jābūt ?? man nebij rotaļu ieroču - es augu pie īstām lietām ...

25.februāris, 1:33 Atbildēt

Labs!!!

25.februāris, 10:03 Atbildēt

Lohopendra Grostiņš arī domā, ka katrs pamulķis normālam cilvēkam ir jāatpazīst...

25.februāris, 11:31 Atbildēt

Ko tu abižo mūsu pensionāru? Kauna nav? Tā jau visticamāk rotaļu! Ne abižo mūsējo vecīti apēdīsim bez sāls ko nesaprast. Bērnus aizstāv Sigurds kur vecis strādāt dārziņa lien bezkaunīgi bērniem dibenus mazgāt. Malacis

28.februāris, 12:47 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:58

Jaunākās diskusijas