Iedzīvotāja: Benzīntankos jāaizliedz tirgot dzērienus un sviestmaizes

tautaruna.lv 24.februāris, 14:30
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Kāda Latvijas iedzīvotāja vērsusies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu"), paužot savu neapmierinātību ar to, ka, lai samaksātu par degvielu uzpildes stacijā, viņai jāstāv garā rindā.
“Vēlos ierosināt ārkārtas situācijas laikā aizliegt degvielas uzpildes stacijās tirgot dzērienus un sviestmaizes!

Gandrīz 10 minūtes stāvēju ārā aukstumā, lai varētu samaksāt par degvielu! Biju ceļā un nolēmu pa ceļam uzpildīt degvielu. Vienlaikus veikalā drīkst atrasties tikai viens cilvēks, stāvēju vējā un salā, kamēr cilvēks pirms manis izvēlas maizītes, suliņas, uztaisa kafiju un vēl uz tualeti aiziet.

Protams, es tā pārsalu, ka tagad esmu slima! Varbūt mazajās uzpildes stacijās, kur vienlaicīgi drīkst apkalpot tikai vienu cilvēku, nevajadzētu ļaut sildīt maizītes, bet gan ļaut cilvēkiem norēķināties par degvielu? Vai degvielas uzpildes stacija ir lielceļa kiosks? Man šī pilnā bāka tagad izmaksās kārtējo Covid-19 testu, jo, redz, simptomi!” raksta autovadītāja.

Šīs ieceres dēļ komentāros izveidojusies spraiga diskusija. Daļa komentētāju piekrīt sūdzības autorei, uzsverot, ka DUS ir domāta, lai pirmāri uzpildītu degvielu, nevis pirktu ēdienu. Vēl kāds iesaka, ka vajadzētu vienkārši atsevišķu kasi, kur pircēji var norēķināties par pārtiku.

Savukārt daļa izskatās, ka sievietes iecere ir neloģiska un nevajadzētu aizliegt tirgot pārtikas produktus benzīntankos. Vairāki komentētāji piebilst, ka par degvielu varot norēķināties arī speciāli uzstādītajos aparātos. Daļa arī piebilst, ka vienkārši jāpiemērojas pašreizējiem apstākļiem, jo tāpat neko mainīt nevar.

Avots

Komentē 22

 
Anonīms
 

Es arī nezinu, ko teikt, jo benzīna uzpildes stacijās jau kādus četrus gadus vairs neēdu.

24.februāris, 14:53 Atbildēt

Nu man ar krievu degviela labāk garšo,bet meitenei piekrītu pilnīgi.

24.februāris, 16:06 Atbildēt

Nez kādēļ Diben Marcis neizsaka savu viedokli?

24.februāris, 18:10 Atbildēt
Perle > sarmite.nikitina

Viņš sviestmaizes benzīntankos nepērk, nav naudas. Diedelē no sponsoriem. Tādēļ arī nav viedokļa.

24.februāris, 19:07 Atbildēt
Tedis > sarmite.nikitina

Viņš ar to lielgabalu tagad darbojās,urķē,pulē,vēl kaut kādas nesaprotamas darbības,kaza lasa priekšā instrukciju,koroče zaldāts tagad,varbūt arī kādu medāli dabūs(posmertno)!!!

24.februāris, 19:30 Atbildēt

Man liekas ka viņš tagat kādā miskastē bimbā,jo viņš apvainojies uz Kivičiem.Šis tak tā aizstāvēja cerēja ka Andris ar no viņu pulciņa un tad Kivičš tā šos noliek. Tāds obloms.

24.februāris, 20:27 Atbildēt

Ar viņa prāta spējām viņš ar visu lielgabalu gaisā uzies,paliks bez medaļas un vel kaza no ņirgām kājas atstieps.

24.februāris, 20:32 Atbildēt

Maksaa ar karti,idiote ! Nevis pirceejs,kursh grib padzert kafiju,vainiigs,bet taadi karinji un dumpji ar idiotiskajiem ierobezhojumiem.

24.februāris, 16:18 Atbildēt

Visos DUS nav tāda iespēja maksāt ar karti. Tāpēc jau nav jāaplamā.

24.februāris, 17:07 Atbildēt

Taisnība meičai ir. Es nekad neko ēdamu DUS nepērku, tāpēc caureja nemoka.

24.februāris, 17:07 Atbildēt

Man šķiet ka benzīntanki beidza eksistēt gadus 25 atpakaļ, tagad ir DUS (degvielas uzpildes stacija). Tātad tur tirgo jebkuru degvielu, arī cilvēkiem domāto.

24.februāris, 17:29 Atbildēt

Ja nevar ar karti,tad vajag kannu ar degvielu rezervē vadāt līdzi,nevis uzklupt cilvēkam,kuram nepieciešams ēdiens veselības labad...

24.februāris, 17:54 Atbildēt

driizaak eedienu lai vadaa liidzi! Mazaak vietas aiznem.

24.februāris, 20:52 Atbildēt

Degviela ir jāpilda pirms brauciena,nevis pa ceļam jānolemj iepildīt.

24.februāris, 18:30 Atbildēt

Prātiņ nāc mājā!

Kurš šajos laikos mājā glabā degvielas rezerves, lai pirms brauciena uzpildītu?

24.februāris, 20:42 Atbildēt

Jums maajaas ir naftas baaze?

24.februāris, 20:50 Atbildēt

Principiaali nepildos taadaas DUS kur tirgo tos stulbos ciisinjus! Jo taada sajuuta,ka uz turieni brauc pariit neviss iepildiit degvielu!!!

24.februāris, 19:59 Atbildēt

Laukos benzintanks vienlaicīgi ir vietējiem arī pārtikas preču veikals. Var netirgot alkoholu.

24.februāris, 20:50 Atbildēt

Ar ko domājiet?

Ja visu šo tankos aizliegs, šamie bankrotēs! Jo ienākums no milzīgā cīsiņu, kafijas, bulcņu, alkohola un pārējās drazas uzcenojuma ir 1000%. Benzīns ir tikai piedeva. Ar vilinājumu likties krutam, apēdod antibiotikām un E vielām piesātinātu sosisku, pūļa reņģu ēdājs izjūt sevi kā lielcilvēku. Un tas ir visur. Maxima veikalos pārdotie tomāti un gurķi garšo pēc plastmasas (ir bez garšas), neglabājas ilgi. Jo jau pirms tam, ceļojuma uz Latviju laikā, ir ilgi noturēti saldētavās. Gurķi vispār viņiem ir briesmīgi (ja tai pašā vakarā neapēd), jo jau pēc 2 dienām paliek sausi un dzelteni (Turcijā ražoti), bet tomātiem parādās melnie puves plankumi. Kapēc tā? Tapēc, ka visi šie māksligi radītie dārzeņi vajadzīgi ne jau, lai cilvēkus pilnvērtīgi pabarotu, bet, lai Maxima gūtu maksimālo peļņu, ko pēc tan no Latvijas aizvest projām.

Un nedomājiet, ka Rimi ir cēlāks

25.februāris, 7:32 Atbildēt

Nu gan aizrāvies ar Maxima kritiku.

Pirmkārt, ja gurķus vai tomātus glabātu saldētavās, tad pēc izņemšanas viņi būtu izmetami. To jau laikam katrs skolnieks zina.

Otrkārt, tie paši importētie tomāti un gurķi, kas ir Maximā, ir arī pārējos veikalos. Latvija diemžēl cauru gadu nevar sevi nodrošināt ar visiem dārzeņiem un augļiem.

Treškārt, garša reizēm ir ļoti laba, reizēm sliktāka. Vienreiz gadījās nopirkt gan Latvijā ražotu gurķi, gan importēto. Tajā reizē importētais bija daudz garšīgāks.

25.februāris, 13:56 Atbildēt

* Pērkot tikai degvielu, visātrāk un ērtāk ir samaksāt turpat pie sūkņa ar karti.

* Varbūt tā vietā, lai atkal kaut ko ierobežotu, arī nelielajās lauku DUS būtu jāievieš apmaksas automāti (vislabāk jau tādi, ka Nestē - ar norēķinu iespēju gan ar karti, gan sk. naudā).

* Ja tas nav iespējams, pašreizējos apstākļos vajadzētu vismaz 2 kases, no kurām viena būtu tikai norēķiniem par degvielu.

* Aizliegt nav OK, īpaši ārpus pilsētām. Garākos ceļu posmos DUS bieži ir vienīgā vieta, kur nopirkt ko uzēdamu un padzeramu, ieiet tai pašā tualetē. Arī DUS-am papildus preces dod papildus ienākumus.

27.februāris, 19:45 Atbildēt

Lai iemācas pastavēt rinda,nekas slikts nenotiks.Āra covids nepielips.

27.februāris, 22:47 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:05

Jaunākās diskusijas