Nosauc garlaicīgākās horoskopa zīmes

tautaruna.lv 13.februāris, 10:30
 
pexels.com
Astroloģija atklāj daudzas detaļas par mūsu personībām un šoreiz astrologi atklājuši, kuru horoskopa zīmju pārstāvji ir garlaicīgi, raksta "horoscopessignz.com".

Mežāži ir rezervēti un kautrīgi kopā ar cilvēkiem, kurus nepazīst. Tādejādi viņi neparāda savu patieso personību. Mežāžiem nepieciešams laiks, lai iepazītu sarunu biedzu un atklātu savu jautro pusi. Diemžēl bieži vien ir jau par vēlu. Mežāži slēpjas aiz "fasādes", kas liedz tiem būt spontāniem. Tāpat barjeru rada viņu atturība un atbildība pret darbu, kas liedz tiem izklaidēties.

Zivis ir radošas, taču bagātajai iztēlei ir arī ēnas puse. Kad Zivis ir kopā ar citiem cilvēkiem, viņi bieži sāk stāstīt stāstus, kuriem trūkst satura un loģikas. Citiem tas šķiet garlaicīgi un pat kaitinoši. Tāpat Zivis ir jūtīgas, tāpēc nereti neuztver humoru.

Svari ir ļoti balansēti cilvēki ar perfekti organizētu dzīvi. Taču tas noved pie rutīnas. Šo zīmju pārstāvji reti uzņemas riskus un viņiem nepatīk izaicinājumi. Viņiem ir grūti iziet no savas komforta zonas, kas izjauc ierasto kārtību. Šīs īpašības tos var padarīt garlaicīgus citu acīs.

Vērši ir ļoti stabili, taču ar vāju humora izjūtu. Viņu nopietnība un piezemētība neļauj viņiem būt elastīgiem. Viņu klātbūtnē ir grūti jokot, lai gan šie cilvēki ir apveltīti ar spēcīgu personību un mērķtiecību, turklāt ir ļoti uzticami. Vērši ātri nonāk rutīnas valgos un viņus ir grūti no tās izdabūt.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Jau pēc virsraksta izlasīšanas zināju, ka Ūdensvīri nebūs pat pieminēti. :)

13.februāris, 10:50 Atbildēt

Es biju parliecinata,ka tur bus ari vezis,jo es mu tacu garlaiciga,neinteresanta,netuseju,nedzeru u.t.t.

13.februāris, 13:59 Atbildēt

nepiekrītu absolūti. es arī esmu Svari, bet man ar socializēšanos viss ok, un par to darba rutīnu un risku neuzņemšanos arī nepiekrītu - vakar visu dienu (pēc attālinātajām klātienes lekcijām) palīdzēju safiksēt vienas USA komp datu noplūdi), tā komp pat nav mans klients, vnk izpalīdzēju, lai uzlabotu reputāciju un CV

13.februāris, 14:16 Atbildēt

Ja tev pašam liekas, ka ir OK, tad lai tā arī paliek! :)

13.februāris, 14:27 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > izidors.m.rkak.ns

vispār piegriezies Tu man esi, kāds maniakāls pensis esi vai mazvērtības dēmonu apsēsts bezdarbnieks, visur, kur ieej, Tavs koments jau pirmais, Tev cita darīt nav ko? padzer zālītes labāk, varbūt beidzot atslābsi - vai varbūt dr Tev vnk nepaspēja vēl kārtējo dienas dozu izrakstīt?

13.februāris, 15:19 Atbildēt

Ūdensvīri ir labākie vienkārši! :)

13.februāris, 20:37 Atbildēt

Lauvas ir garlaicīgas,vismaz priekš dvīņa,runā tikai par pagātni un spodrina savas spalvas.man patīk svari,jautrie un mīļie.

14.februāris, 9:16 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:39

Jaunākās diskusijas