Astroloģe brīdina par saspringtu laiku februārī

tautaruna.lv 13.februāris, 11:30
 
Ekrānuzņēmums/Ольга Пушнова
2021. gada februāris astrologu ieskatā ir saspringts, taču mēneša otrā pusē siutācija uzlabošoties, "tvtomsk.ru" pastāstīja astroloģe Olga Pušnova.

11. februārī bija jauns mēness un Ķīnas Jaunā gada sākums. Jaunais mēness izjūt spriedzi konfliktējošā aspekta ar Marsu dēļ. "Šis disharmoniskais spēks attīstījās janvāra pēdējās dienās un februārī noved pie sprādzienbīstamas situācijas," stāsta astroloģe.

Pēc viņas domām šis aspekts rada impulsīvu uzvedību, kas noved pie neapdomīgas rīcības. Šajā laikā palielinās agresivitāte, strīdi, traumatisms, var būt daudz ceļu satiksmes negadījumi, ugunsgrēki un citi negadījumi.

Šajā laikā nav ieteicams nekur tālu doties, tāpat jāizvairās no elektronisko preču iegādes un svarīgu darījumu slēgšanas. Šis ir nepareizu aprēķinu un kļūdu laiks. Tāpēc astroloģe iesaka būt uzmanīgiem.

Situācija uzlabosies pēc 21. februāra, kad spriedze samazināsies.

Astroloģe arī nosaukusi dienas, kuras februārī būs īpaši emocionālas - 16., 17., 18., 19., 25., 26., 27. februāris.

Avots

Komentē 3

 
Anonīms
 

Dzimšanas dienu jau nodzēru, saspringums strauji mazinājās.

13.februāris, 14:23 Atbildēt

Dzelzs Vērša gads. Iespējamas spēcīgas sadursmes ar cilvēkiem, pat ar priekšniekiem, kas nepiekrīt viņa uzskatiem. Viņš izsakās skaidri un gaiši, apņēmīgi. Grūti pārliecināms, ja vajag var kļūt daiļrunīgs. Ja gribēs kļūt par vadītāju, tad izmantos visas savas spējas. Nav visai sirsnīgs, zinātniskas tieksmes, var mīlēt klaisko mūziku un mākslu. Spēcīga atbildības sajūta, tiecas turēt savu vārdu, kas nebūs grūti jo sola apdomāti. Reizēm tiecas sasteigt notikumus, var kļūt par 1 cilvēka karaspēku, kas ir apsēsts ar sekošanu saviem mērķiem, kur va kļūt apsēsts. Sīks un augstprātīgs, nevēlas pazīt vārdu "neizdošanās". Izturīgs, pietiek ar īsu atpūtu vai izklaidi. Neskatās pulkstenī, ja kaut kas ir jāizdara. Var kļūt atriebīgs un aprobežots, ja nevar sasniegt savu mērķi.

13.februāris, 18:47 Atbildēt

vot tā,elektriskos vibratorus nepirkt! Samotikus var!

13.februāris, 20:33 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:04

Jaunākās diskusijas