Horoskopa zīmes, kurām Valentīndiena būs īpaša

tautaruna.lv 14.februāris, 9:42
 
pexels.com
Valentīna diena visām horoskopa zīmēm var būt arī saspringta - vientuļie cer šajā dienā beidzot atrast liktenīgo pāri, bet attiecībās esošie prāto, kā to padarīt romantiskāku. Šīm trim horoskopa zīmēm šī Valentīna diena būs īpaša, raksta "yourtango.com".

Vērši šodien būš īpaši pievilcīgi. Šī ir viena no seksīgākajām horoskopa zīmēm, jo ir ļoti jūtīgi un vēlas baudu. Tāpēc Vēršiem ieteicams šodien uzņemties vadību un sarīkot īpašu randiņu sev un mīļotajam cilvēkam.

Strēlnieki šodien vēlēsies kādam pieglausties. Vienalga vai tiek meklētas jaunas attiecības, vai tādas jau ir, Strēlnieki šodien vēlas tuvību. Turklāt šodien Strēlniekiem ir veiksmīga diena, tāpēc ieteicams izkāpt no savas komforta zonas.

Mežāzis ir viena no seksīgākajām horoskopa zīmēm un šodien viņš būs gatavs rīkoties. Šodien Mežāži mirdzēs neatkarīgi no tā, vai viņiem ir vai nav attiecību. Turklāt mīlas lietās viņam spīdēs veiksme. Mežāži mēdz vairāk koncentrēties uz praktiskām detaļām, taču šī ir izcila diena, lai būtu drosmīgi un sekotu sirdij.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Kā tad ar Ūdensvīriem..? Nekā?

14.februāris, 10:33 Atbildēt

nu nekas Tev nespīd, samierinies! nopērc Viagru - aptiekā var dabūt, ja esi piemirsis

14.februāris, 10:52 Atbildēt

Kur ir tie nīstie Dvīņi? Kurā vietā?......ragaiņiem atkal veicās 14.februārī.

14.februāris, 11:21 Atbildēt

PiderMārcim gan ir īpaša diena,šodien ved kazu mājās,sāk jaunu, laimīgu ģimenes dzīvi....

14.februāris, 15:12 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:56

Jaunākās diskusijas