Kuras horoskopa zīmes vīrietis ir vislabākais ģimenes cilvēks?

tautaruna.lv 21.februāris, 10:44
 
Kristīne Veinberga/F64
Astrologi nosaukuši, kuras horoskopa zīmes vīrieši ir vispiemērotākie attiecību veidošanai ar jebkuru sievieti. Viņi ir ļoti spilgti, zinātkāri un pašpārliecināti indivīdi, gatavi jauniem varoņdarbiem, raksta "Rsute".

Vēži. Šīs zodiaka zīmes vīrieši ir lieliski partneri ģimenes veidošanai. Viņi ne tikai izrādīs rūpes un pieķeršanos mīļotajai, bet arī pozitīvi ietekmēs nākotni un un ģimenes labklājību.

Ar šiem vīriešiem sievietes būs pasargātas.

Vēzis ir ļoti aktīvs, strādīgs un pašpārliecināts cilvēks, kurš zina, kā ne tikai nopelnīt naudu, bet arī radīt romantisku noskaņu.

Astrologi apliecina, ka vīrieši, kas dzimuši šajā zvaigznājā, gandrīz vienmēr ir gatavi iekarot sievietes sirdi. Viņiem patīk strādāt un sagādāt prieku savai mīļotajai. Vēži ir vieni no ideālākajiem vīriešiem, ar kuriem ir viegli veidot attiecības.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Žēl, ka es neesmu Vēzis... :(

21.februāris, 10:46 Atbildēt

Labi gan,ka neesi vēzis: visu laiku čīkstētu un sūdzētos,par sevi vien runātu!!

21.februāris, 10:50 Atbildēt

Jā....Taisnība !! Un liek viņus cildināt, ka viņi tie galvenie,žēlsirdīgie un kas vēl nē - iedomājas par sevi; bet sieviete tādam vīrietim nekas nav blakus, jo viņš tik meklē sievieti - māti, kura vairāk strādās un auklēs viņu.

21.februāris, 12:56 Atbildēt

Dirš!

21.februāris, 11:10 Atbildēt

Katrai horoskopa zimei ir savs piemerotakais partneris. Mans subjektivais vertejums par veziem ir-pilnigi un galigi nepiemeroti gimenes dzivei,tendeti uz sevi un ljoti egoistiski... Un sexualaja zinja vispar nav nekur liekami... Es dodu prieksroku Auniem vai-vel labak,Svariem. Vezi ir un paliek uzspeleti un samaksloti radijumi...

21.februāris, 11:16 Atbildēt

nu man pilnīgi tāds pats viedoklis, ka uzspēlēt viņiem patīk visiem uz nerviem

21.februāris, 12:59 Atbildēt

Nekad nav pasargātas no Vēža, jo tie ir lielākie čīkstuļi. Un sievietei nav pie kā atbalstīities, kā pie stabila vīrieša, bet vergot viņam - tas vinam sagādā lielāko baudu.

21.februāris, 13:04 Atbildēt

Pilnīgas muļķības! Infantils mūžīgais bērns!

21.februāris, 16:23 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:05

Jaunākās diskusijas