Par Covid-19 vakcīnām mūsu intuīcija nav nostrādājusi, uzskata Čakša

Baiba Puriņa 27.janvāris, 12:45
 
Oksana Džadana/F64
Bijusī veselības ministre un 13. Saeimas deputāte Anda Čakša kanālam Rīga TV24 pauž, ka nesaprot pēc kādiem kritērijiem Latvijai izvēlētas vakcīnas pret Covid-19.

Čakša uzskata, ka Latvijā nav nostrādājusi intuīcija, uz kurām vakcīnām likt galvenos uzsvarus.

"Ir ļoti grūti dažbrīd izprast, kas ir bijuši tie kritēriji, pēc kā tika izvēlēts, uz kurām vakcīnām mēs liekam lielākos uzsvarus," uzskata Čakša.

Viņa norāda, ka jāņem vērā apstākļi, kādos lēmums tika pieņemts un skaidro vakcīnu izvēli ar glabāšanas un loģistikas apstākļiem, kuri bijuši ērtāki. Čakša norāda, ka, iespējams, nav ņemti vērā citi apstākļi, tādēļ lēmums par vakcīnu iegādi ir diezgan intuitīvs.

Jau vēstīts, ka Eiropas Savienība līdz šim ir apstiprinājusi divas Covid-19 vakcīnas, no kurām vienu izstrādāja ASV kompānija "Pfizer" un Vācijas uzņēmums "BioNTech", bet otru - ASV uzņēmums "Moderna".

Pirmās šo vakcīnu piegādes ir bijušas mazākas, nekā cerēja Eiropas Savienības valstis. "Pfizer" ir paziņojusi par vakcīnu piegāžu aizkavēšanos tuvākajās nedēļās, kam par iemeslu ir darbi galvenajā pārstrādes rūpnīcā Beļģijā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Vai tad nav vienalga?

27.janvāris, 15:19 Atbildēt

nē, nav vienalga - iedomājies - latviešu valsti valsti vada pēc intuīcijas, a to kolektīvo intuīciju var kaķis uz astes aiznest. Meitenei taisnība - latviešiem vajag tiešo pārvaldi no Amazon vai Google - neskatoties uz to , ka viņa ir blondīne un lieto tualetes atsvaidzinātājus vietā nevietā, citādi viņa ir ļoti gudra?

27.janvāris, 18:49 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:49

Jaunākās diskusijas