Petraviča neizpratnē, kāpēc sabiedrība pievērš tik lielu uzmanību viņas izskatam

tautaruna.lv 27.janvāris, 17:30
 
f64.lv, Oksana Džadana
Nesen par diskusiju avotu soctīklos kļuva labklājības ministres Ramonas Petravičas jaunais manikīrs situācijā, kad skaistukopšanas speciālistiem liegts strādāt. Pati ministre faktu, ka sabiedrība pievērš pastiprinātu uzmanību viņas ārienei, saista ar augsto stresa līmeni sabiedrībā, vēstīts Gitas Vīksnes, Evijas Kalnbērzas, Anastasijas Kuzminovas materiālā "Atklāts ministres skaisto nadziņu noslēpums" izdevumā "Privātā Dzīve".

Petraviča jau klāstīja, ka manikīru mājās palīdz veikt meita. Taujāta, kādēļ, viņasprāt, sabiedrība tik lielu uzmanību pievērš ministres ārienei, Petraviča atbildēja:

"Domāju, ka tas ir augstā stresa līmeņa dēļ, jo pandēmijā dzīvojam gandrīz gadu. Samazinās cilvēku ienākumi, un tas rada neapmierinātību."

Ministre cilvēku uzmanību ar savu izskatu piesaistījusi arī pirms pandēmijas. Viņa min, ka, iespējams, kaut kā izceļas ar savu ārieni un tas ir kaut kas nebijis Latvijas politikā, ka sieviete var būt kopta.

Jau vēstījām, ka kāda iedzīvotāja mikroblogošanas vietnē Twitter pamanījusi, ka Labklājības ministre televīzijas intervijā parādījusies ar šķietami svaigu manikīru.

Iedzīvotāja 16. janvārī soctīklos uzrunājusi ministri, jautājot, kur Petraviča veic manikīru, atsaucoties uz Riga TV24 raidījumā "Dienas personība ar Veltu Puriņu" redzēto.

Komentē 22

 
Anonīms
 

Tāpēc, ka smuka. :)

27.janvāris, 17:47 Atbildēt

Tāpēc, ka neparāda sevi tādā tērpā kā lielākā daļa dziedātājas, bet īpaši vīriešus tas interesētu un frizūra paliktu pēdējā par ko runāt.DD

28.janvāris, 10:33 Atbildēt

Normāla čiksa!

27.janvāris, 17:52 Atbildēt

Ielieciet Petraviču stikla būrī ne-Latvijā un pajautājiet garāmgājējiem viņas nodarbošanos.

27.janvāris, 17:52 Atbildēt

Krišuka seksa tramvajs visu aizēnos.

27.janvāris, 17:57 Atbildēt

Petraviča ir kopta sieviete? "Viņa min, ka.. izceļas ar savu ārieni un tas ir kaut kas nebijis Latvijas politikā, ka sieviete var būt kopta"/ Nu gan augstās domās par sevi. :D

27.janvāris, 18:17 Atbildēt

es arī pārsteigts - tagad jāgaida, lai nosauc latviešu nekoptās sievietes. ja nevar nosaukt - lai atkāpjas.

27.janvāris, 18:34 Atbildēt

Petraviča laikam domāja, ka pēc kopšanas neviena neizskatās tik divdomīgi, kā viņa.

27.janvāris, 19:39 Atbildēt

Ministres Petravičas vārdi :"Ja es saku, ka neesmu kaza, tad es neesmu kaza!" Šis tika pateikts LTV 1 ziņu raidījuma laikā.

29.janvāris, 14:46 Atbildēt

Skaista sieviete!

27.janvāris, 18:44 Atbildēt

Tev laikam baigais ''bads''?

27.janvāris, 19:40 Atbildēt
īpaši stulbs > moris

Domā, ka Juris ir dabas sanitārs? :)

27.janvāris, 20:08 Atbildēt

Kāpēc pievērš uzmanību viņas izskatam? Kas tur nav saprotams? Tāpēc ,ka kā saka-"pauris tukšs"...

27.janvāris, 18:55 Atbildēt

Tāpēc, ka nav nekā cita, kam pievērst, tikai nagiem un ragiem virs nabas.

27.janvāris, 20:43 Atbildēt

Rokas nost no neizsakāmi skaistās Ramoniņas!

27.janvāris, 20:15 Atbildēt

Laikam jau pareizāk būtu, ja sī pusmūža dāmīte vairāk domātu par saviem tiešajiem pienākumiem, kas tiek apmaksāti no nodokļu maksātāju naudas, nevis par sirmo matu krāsošanu un lakotiem nagiem.

27.janvāris, 21:27 Atbildēt

NU JĀ,DIEZ KO UN KĀPEC MINISTRENES PĀRSEIGTAS ,,,jo viņām tak meitas un masiņas tak taisa manikīru un matiņus apgriež,,,fričenes tais VISS JAU OKEY,BET,parasta sieviete pat nevar to pašu nopirkt matu gumiju vai sprādzi,lai savāktu savus pakļus,kas krietni traucē savākties,( jo frizieri nedrīkst strādāt,jo tak LIELU VALSTS ATBALSTU SAŅĒMA 130 EUR,,,UN tagad nezin pēc rēķina samaksas kur pārejo patērēs)))),,,,,BET KOPUMĀ VĀLSTĪ VISS IR IDEĀLĀ KĀRTĪBĀ,,,,UN GALĪGI NAV KUR PIEKASĪTIES,,INTERESANTI KO TATAUT ŠŪMOJĀS,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

27.janvāris, 23:50 Atbildēt

"kaut kas nebijis Latvijas politikā"? Petravičas kundze - Jums redze vēl saglabājusies daudz maz laba? tad uzmetiet aci kaut vai vienai Vairas Vīķes-Freibergas bildei - viņa ir drusku vecāka par Jums, bet izskatās gan daudz koptāka, un mati, make-up - viss, kā pienākas Latvijas augsto plauktu sejai, īstai dāmai. secinājums - ja nespēj pateikt kaut ko labu un gudru par citām sievietēm, labāk vairāk pievērsies pansionātiem.

28.janvāris, 10:41 Atbildēt

Paldies dievam,ka nav kā Šuplinska,kas izskatās kā ragana.Tai vispār nav nekāda izskata un no smukuma nav ne smakas nemaz nerunājot par uzvedību.

28.janvāris, 11:19 Atbildēt

Tāpēc,ka esat neizmērojami stulba ministre.Ja būtu kaut drusku pakritiska,tad atkāptos!

28.janvāris, 16:22 Atbildēt

izpūrusī vista ne skaistule nav laikam ķemmes sakemmēt galvu.

29.janvāris, 12:07 Atbildēt

Vecā barbija. Kas tur ko pievērst uzmanibu .

31.janvāris, 0:05 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:10

Jaunākās diskusijas