Uģis Gruntmanis pauž skarbu viedokli par Viņkeli

tautaruna.lv 25.janvāris, 16:14
 
Ekrānuzņēmums
Latviešu ārsts, profesors un endokrinologs Uģis Gruntmanis mikroblogošanas vietnē Twitter publicējis ierakstu, kurā velta skarbus vārdus bijušajai veselības ministrei Ilzei Viņķelei.
"Šī kundze apmelos jebkuru, šinī gadījumā arī Ugu Dumpi, lai pašai nebūtu jāuzņemas nekāda atbildība...." - ierakstā pauž Gruntmanis un vēršas pie politiķes pārstāvētās Kustības "Par!", paužot, ka jo ātrāk cilvēki "sapratīs šīs politiķes intrigantes dabu, jo labāk būs kustībai".

Gruntmanis ierakstam pievienojis saiti uz sabiedrisko mediju, kurā sadaļā "Melu detektors" analizēts, vai Viņķele stāsta patiesību par "Astra Zeneca" vakcīnu.

Ieraksts izvērtis plašu diskusiju arī komentētāju vidū, kuri spriež gan par Viņķeles un kustības "Par!" darbību, gan par minētajām vakcīnām.

Jau vēstīts, ka Gruntmaņa ģimene pēc vairāk nekā 20 ASV pavadītiem gadiem nolēma atgriezties Latvijā, taču pēc dzimtenē pavadīta gada ģimene atkal krāmē koferus, lai atgrieztos Amerikā.

Kā skaidroja, Gruntmanis, viņam bija cerība vadīt P. Stradiņa Klīniskās universitātes Endokrinoloģijas centru. Četrus gadus centrs bija bez vadības, un profesors Valdis Pīrāgs pildīja divus amatus.

ASV Gruntmanis atradis labu darbu savā profesijā Dārmutas Universitātē un atklāja - universitātes vadība ir ļoti apmierināta, ka profesors pieņēmis šādu lēmumu.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Ko tur vairs, šī no amata nost, bet KNAB neko nesaka.

25.janvāris, 18:01 Atbildēt

Tu vēl neesi nojūgusies ar savu ģiētu? Manis pēc zaudē kaut 115 kg un juties debešķīgi. DDDD

26.janvāris, 9:19 Atbildēt

Naivs tas Gruntmanis... Tur Attīstībai PAR viņi visi vienādi peredasti. Tomēr jāatzīst, kaizteikti sievišķīgā Ilze pēc ministra amata zaudēšanas no sava dabiski spēcīgā seksapīla neko nav zaudējusi.

25.janvāris, 18:03 Atbildēt

Tu būtu ar mieru...?

26.janvāris, 9:20 Atbildēt

Kārumnieks atradies.

25.janvāris, 21:25 Atbildēt

Bravo, gluži manas domas. cik naivam vajag būt, lai ticētu viņai, katrs kas izglītots, un saprot vairāk ka latviski un krieviski, sen ieguva info par vakcīnām, to plaņotajiem grafikiem.... Kāds bija viņas plāns, kāpēc neiepirka tās vakcīnas laikā, atliek tikai minēt. Katrā gadījumā uz viņas sirdsapziņas būs daudz cilvēku nāves. Atbildēt nākses, vai nu tagad vai pēdēja stundā pie bikts, tur neiznāks izlocīties

25.janvāris, 21:40 Atbildēt

Tagad, kad šis frukts ir atzīts par nepiemērotu, sācis gānīties par Viņķeli. Bet nez vai nu Pavļuts pēc šādiem tekstiem gribēs ar šo fruktu runāt. Tas tak skaidrs, ja vienu jau apkakājis, tad tikpat viegli uzliks kluci arī citam.

26.janvāris, 14:02 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:32

Jaunākās diskusijas