Vai dušā iespējams mazgāties nepareizi? Sievietes ieraksts soctīklos izraisa diskusijas vētru

tautaruna.lv 24.janvāris, 3:00
 
pexels.com
Šķiet, ka tik ikdienišķa lieta kā duša neprasa liekus komentārus, taču kādas sievietes ieraksts mikroblogošanas vietnē Twitter izraisījis veselu diskusiju par to, kā mazgāties dušā ir "normāli", raksta "The Mirror".

Alise soctīklos jautājusi sekotājiem uzdevusi jautājumu: "Palīdziet man izšķirt debati. Vai ir normāli mazgāties ar muguru pret dušu? Negriezt pret ūdeni seju?"

Negaidīti šis ieraksts izvērsis plašu diskusiju, sadalot komentētajus divās frontēs.

Daudzi norādījuši, ka tas atkarīgs no tā, vai mazgāti tiek arī mati.

"Atkarīgs vai tiek mazgāti mati. Ja jā, tad pret dušu jāpagriež mugura. Citādi mazgājos ar seju pret ūdeni," norāda komentētājs. Kāds gan viņam atbildējis, ka nevar iedomāties dušu bez matu mazgāšanas.

"Vienmēr mazgājos ar muguru pret dušu. Nekad nevajag mazgāt seju, jo ūdens bieži vien dušā ir pārāk karsts," teikts citā komentārā.

"Vai tad neviens nemaina savas pozīcijas dušā, lai noskalotu dušas zēleju gan no priekšpuses, gan mugurpuses? Vai tas esmu tikai es?" - raksta cits komentētājs.

Jau vēstīts, ka daudziem cilvēkiem ir jutīga sejas āda, kurai karsts ūdens var kaitēt, proti, radīt īslaicīgus vai ilgstošus ievainojumus, tostarp, zemādas asinsvadu paplašināšanos un pat to plīšanu. Karsts ūdens saasina ādas problēmas. Ārsti atzīmē, ka dažos gadījumos šāda veida sejas ādas kairināšana var veicināt agrīnu tās novecošanos.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Kāda milzīga apspriešanas vērta problēma :D

24.janvāris, 3:27 Atbildēt

Ja paklausās pasaules gudros tad 99% savu dibenu mazgā nepielietojot jaunākos zinātnes atklājumus šinī jomā.Ir specāla zinātnieku grupa kura pēta šīs aktuālās problēmas

24.janvāris, 10:16 Atbildēt

Kurš ir dienējis PSRS armijā atceraties,ka bij pie tolčaka instrukcija kā pareizi jākakā un jāsēd uz poda?Te līdzīgas gudrības.

24.janvāris, 10:18 Atbildēt

Izskatās,kā meitene tur nodarbojas pavisam ar ko citu

24.janvāris, 10:51 Atbildēt

Ja nepatīk mazgāties dušā, var izlīdzēties ar bidē.

24.janvāris, 11:04 Atbildēt

bildē skuķis sevi masē

24.janvāris, 14:55 Atbildēt

Tulīt izdos eiroregulu kā to būs jālieto, jo dušas var būt arī bīstamas.

24.janvāris, 17:00 Atbildēt

Viņa masturbē,paskatieties mīmiku!

24.janvāris, 18:13 Atbildēt

Reti svarīga diskusija...Manuprāt vēl svarīgāk būtu noskaidrot , mazgāt kājstarpi vai nemazgāt , sevišķi diskusijas ierosinātajai...

24.janvāris, 18:50 Atbildēt

komentēt nav slikti, slikti ir tad, kad komenti kļūst par maniakālu apsēstību, vai apjēdz, ko runā, vai neko nesaproti. pareiza mazgāšanās (biežums, ūdens sastāvs un karstums, izmantotās ziepes vai intīmās higiēnas līdzekļis) ir ļoti svarīgi faktori sievietes veselībai un labsajūtai. vīrietim bez atbilstošas izglītības labāk par to nespriedelēt, it paši rupju personisku uzbraucienu formā.

24.janvāris, 19:01 Atbildēt

komentēt nav slikti, slikti ir tad, ja komentēšana par jebkuru tēmu kļūst par miniakālu apsēstību. jābūt stulbam, lai nezinātu, cik smalka lieta ir sievietes higiēna (mazgāšanās biežums, ūdens karstums, sastāvs, izmantotās ziepes vai intīmās higiēnas līdzekļis u.tt.). ne jau atbilstoši profesionāli neizglītotam vīrietim par to spriedelēt, īpaši personisku uzbraucienu formā. "sevi masē", "mazgāt vai nemazgāt kājstarpi""- vienkārši tizli un pretīgi, sorry.

24.janvāris, 19:23 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:40

Jaunākās diskusijas