Labdaris Rīgā paglābj daudzbērnu ģimeni no soda

tautaruna.lv 20.janvāris, 17:30
 
Elmārs Rudzītis/F64
Sociālajā tīklā Facebook lielu popularitāti iemantojis kādas sievietes Natālijas ieraksts, kurā viņa meklēja labdari, kas lielveikalā Rīgā palīdzēja izvairīties no naudas soda.

Izrādās, ģimene, piebraucot pie lielveikala, nebija ievadījusi stāvvietas aparātā mašīnas numuru, par ko pienāktos sods. To savukārt izdarīja kāds anonīms labdaris.

Publicējot labdara zīmīti, kas visticamāk tika atstāta pie mašīnas, Natālija rakstīja, ka meklē labdari, kas palīdzēja ģimenei izvairīties no soda.

""Prieks, ka ir tādi nevienaldzīgi cilvēki. Liels paldies! Lai arī Jums ir izdevusies diena! Draugi, lūdzu padalieties, kas zina, varbūt mana pateicība nonāks līdz adresātam. Rīga, Mūkusalas "Maxima"," rakstīja Natālija. Ar šo ierakstu Facebook dalījās vairāk nekā 4000 lietotāju.

Pēc kāda laika Natālija jau ziņoja, ka labdaris ir atradies.

"Adresāts ir atradies! Facebookam tomēr ir liels spēks, vienā dienā atrast cilvēku! Super! Liels paldies visiem, kas padalījās! Un vēlreiz paldies labajam cilvēkam, "bumerangs" ar labiem darbiem pie viņa noteikti atgriezīsies," viņa rakstīja.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Normāls pacans bijis. Tiem sodu licējiem pašiem vajadzētu mašīnas numurus ievadīt. Padlas, vairāk nekas! Aiz astes tādus un pret lielveikala sienu, un tik pret sienu..!

20.janvāris, 18:39 Atbildēt

Taisni brīnums, ka Natālija spēja izlasīt zīmīti latviešu valodā :) Bet nu ok. Ir arī tādas Natālijas.

21.janvāris, 2:09 Atbildēt

Viss jauki, bet kādēļ virsrakstā pieminēta daudzbērnu ģimene?

21.janvāris, 9:47 Atbildēt

Gan jau fotogrāfs Elmārs Rudzītis zina.

21.janvāris, 12:23 Atbildēt

Sodu uzlikšana pie lielveikaliem ir kārtējais Latvijas ''biznesa veiksmes'' stāsts.

22.janvāris, 20:46 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:47

Jaunākās diskusijas