Sieviete neizpratnē par pircēju uzvedību veikalos Covid-19 laikā

tautaruna.lv 23.janvāris, 16:10
 
f64.lv, Romāns Kokšarovs
Kāda Twitter lietotāja ir neizpratnē par pircēju rīcību veikalos. Runa ir par dīvaino veidu, kādā tiek atvērti iepirkuma maisiņi.
Sieviete raksta, ka dažs labs pircējs veikalā pie kases noņem masku, lai nolaizītu pirkstu un atvērtu iepirkumu maisiņu.

"Pirms pāris nedēļām vīrs teicās manījis, ka dažs labs veikalā pie kases noņem masku, lai nolaizītu pirkstu un atvērtu iepirkumu maisiņu. Neticēju. Šorīt pati to redzēju, cilvēki tiešām tā dara. Pat, ja bez maskām un pandēmijām, neforšs ieradums," raksta Twitter lietotāja.

Jau iepriekš vēstījām par dažādiem cilvēku novērojumiem veikalos, kas liecina - pircēji neievēro Covid-19 ierobežošanai noteiktos pasākumus. Piemēram, Kāds Latvijas Balzama veikala apmeklētājs neslēpa sašutumu par to, ka veikalā netika ievēroti Covid-19 izplatības dēļ valstī, tostarp, tirdzniecības vietās, noteiktie ierobežojumi.

Kā portālā "sudzibas.lv" rakstīja vīrietis, runa ir par lielāku cilvēku skaitu veikalā nekā atļauts un sejas aizsargmasku nenēsāšanu.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Labi, kādi konstruktīvi piedāvājumi tā maisa atvēršanai. Nu man tiešām nesanāk.

23.janvāris, 17:12 Atbildēt

Saspiest starp pirkstiem un paberzēt.

23.janvāris, 18:22 Atbildēt

Man arī nesanāk

24.janvāris, 22:26 Atbildēt

Ieejot veikalā dezinfcēju rokas un tad kamēr rokas ir mitras paņemu cik maisiņus man vajadzēs un varu ar mitrām rokām tos atvērt

23.janvāris, 18:35 Atbildēt

Es parasti iepirzhu maisinjaa,bet ja ar pirmoreizi neizdotad tad pirzhu veel stipraak...kameer...pashi saprotat...

23.janvāris, 18:54 Atbildēt

Piedirst nav māksla, bet pamēģini bez piršanas!

23.janvāris, 19:12 Atbildēt

jutubā ir no lielveikala kameras kā vecene paskatās pa malām ,ka neviena nav un noraujot bikses piekrāmē čupu un aiziet. vot tas ir kaut kas a te cepās par pirkstu laizīšanu bļin.Kā mīļotā cīsiņu mutē ņemt tur gan baciļus un netīrību neviena neredz a te masku redz noņem un pirkstus laiza un visām šoks iestājas.Tēlo nevainīgas kaziņas kuras vizbulītes osta.

23.janvāris, 19:22 Atbildēt

Ak šausmas Madara Frīdrihsone!Ko tu neteiksi ... Kāda tev daļa par to vai es nolaizu savu pirkst,vai nē!Es rokas dezinficēju ieejot lielveikalā.Interesanti zināt,vai maksājot kasē ar skaidru naudu tu rokas dezinficē?

23.janvāris, 19:36 Atbildēt

Ļoti "gudra"twitter lietotāja, un vēl "gudrāks" raksts, un "visgudrākie" kuri ir neizpratnē...

24.janvāris, 0:43 Atbildēt

Ir laiks bizot uz veikalu un skatities ko dara citi,taja pat laika kad kadam tiesham vajag ko nopirkt ir jagaida.Sudzibas,sudzibas....es ari varu uzrakstit par kadu sudzibu un tam cilvekam ir ej un pieradi ka neesi vainigs.

24.janvāris, 15:25 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:24

Jaunākās diskusijas