Katrīna Puriņa-Liberte: Es vakcinējos ne tikai sevis dēļ

Anete Ošleja 16.janvāris, 18:00
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Ārste Katrīna Puriņa - Liberte saņēmusi vakcīnu pret Covid-19 un steidza saviem sekotājiem dalīties ar iespaidiem un iemesliem, kāpēc viņa izvēlējās vakcinēties.

"Beidzot arī es izbaudu šo zinātnes sasniegumu," tā savu pārdomu stāstu par vakcināciju iesāk ārste.

Vakcinācijas dienu viņa atzina par svētku dienu. Tādējādi ir spērts viens solis tuvāk visus apkārtējo cilvēku veselības labā.

Katrīna vakcinējās ne tikai sevis dēļ, bet gan kā atzina, tad arī savas ģimenes, draugu, pacientu, kolēģu un visas sabiedrības dēļ.

Viņa atzina, ka viņai ļoti pietrūkts tuvinieku klātbūtne, satikšanās un laika pavadīšana kopā ar viņiem. Katrīna atklāja, ka viņa ļoti grib samīļot savus vecvecākus, svinēt dzimšanas dienu un baudīt kultūras pasākumus.

Ārste uzsvēra, ka viņa vēlas palikt vesela un nesasirgt ar Covid-19 smagā formā, tādējādi, lai varētu turpināt strādāt un palīdzēt pacientiem bez liekām raizēm.

"Es ļoti vēlos, lai mēs atkal visi esam atpakaļ - darbos, skolās, mācībās, ceļojumos, svētkos, teātrī un restorānos," pauž cerību ārste.

Kā vēstīts, tad laika posmā no aprīļa līdz jūnijam prognozētais piegādāto vakcīnu apjoms dubultosies, tiks dubultota arī vakcinācijas kabinetu kapacitāte, nodrošinot, ka nedēļas laikā tiks vakcinēti 100 000 cilvēku.

Savukārt laika posmā no janvāra līdz martam tiks vakcinēts vidēji 50 131 cilvēks nedēļā - atbilstoši pieejamo vakcīnu apjomam katrā mēnesī. Līdz marta beigām, pēc Veselības ministrijas paustā, ražotāji solījuši piegādāt vakcīnas 325 851 cilvēka vakcinācijai. Tāpat ministrijā norāda, ka tās mērķis ir līdz jūlijam vakcinēt vismaz 60% Latvijas iedzīvotāju.

Komentē 10

 
Anonīms
 

atkal sopļains skuķis

16.janvāris, 18:26 Atbildēt

interesanti, ko par to domā ārsts K.Rudzīts, A.Bērziņš, B.Āriņs, C.Kārkliņš u.c. ārsti, kā arī vēletos zināt, kāpēc nav uzklausīts šo tautā tik zināmo ārstu viedoklis ?!

16.janvāris, 18:37 Atbildēt

...un karogs tev rokā!

16.janvāris, 19:04 Atbildēt

Nu tak, svētā! Cik labs un altruistisks cilvēks, šī Katrīna :)

16.janvāris, 22:13 Atbildēt

Nabaga meitene, paliks bez bērniem nakotnē....

17.janvāris, 2:35 Atbildēt

Tad jau būs uzņēmusies tādu kā krustu visas tautas atpestīšanas labā.

17.janvāris, 9:13 Atbildēt

tiko '' Kas jauns'' rakstīts,ka Norvēģijā pēc vakcinācijas 23 cilvēki nomira,bet tas nav iemesls pārdomām,jāgrūž tālāk līdz pa ausīm sāk tecēt ārā

17.janvāris, 11:59 Atbildēt

Pagaidām 23, drīz šis skaits pieaugs un visi vakcinētie kritīs, kur pagadās, bet to jau atkal novels uz kaut kādu mistisku vīrusu, kas nonācis saskarē ar vakcīnu un tāds nu ir rezultāts. Gan jau kaut ko izdomās, lai pārējie nebaidās un turpina vakcinēties.

17.janvāris, 13:52 Atbildēt

Ne jau tajā vietā jāvakcinējas

17.janvāris, 12:32 Atbildēt

Pagaidīšu, kamēr Viņķeļu Ilze nepotēsies.

17.janvāris, 12:37 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:35

Jaunākās diskusijas