Rīdziniece atklāj neparastu veidu, kā nesaslimt ar Covid

tautaruna.lv 15.janvāris, 7:51
 
Lauris Aizupietis/F64
Kāda sociālā tīkla Facebook lietotāja dalījusies ar neparastu veidu, ka pasargāt sevi no inficēšanās ar Covid-19. Viņa uzsver, ka jāsargā ir savi elpceļi.

Sieviete raksta, ka nesen noskatījās interviju ar kādu ebreju ārstu.

"Atkārtošu vienkāršas patiesības, ko stāstīja šis ebreju ārsts. Pret vīrusu zāļu nav. Vīruss kļūst agresīvs, kad nokļūst elpceļos.
Tātad mums tikai jāsargā savi elpceļi. Un to izdarīs CITRONS!!! Katru rītu nogriez vienu šķēli citrona, izspied sulu, lai sanāk viena ēdamkarote sulas. Ņem vates kociņu, iemērc sulā un dziļi iztīri nāsi, tad apgriez kociņu un otru galu mērc sulā, tīri otru nāsi. Atlikušo sulu izdzer un tā stiprini kaklu. Viss. Daudz laika tas neaizņem. Pa lielam, nav arī dārgi. Es jau ceturto dienu smērēju sev un puikam. Ir labi. Puika tikai spirinās un saka, lai tik dziļi nebāž degunā. Procedūra nekož, nededzina... Un apziņa ka tu sevi sargā - silda, papildus arī C vitamīns. Būsim veseli!" viņa raksta.

Jāpiebilst, ka arī iepriekš esam rakstījuši par dažādiem profilaktiskiem pasākumiem, kā sevi pasargāt no inficēšanās ar Covid-19. Piemēram, vēstījām, kādi produkti jāēd Covid-19 laikā. Krievijas ārsts Aleksandrs Mjasņikovs bija nosaucis produktus, kas būtu jāiekļauj uzturā Covid-19 pandēmijas laikā.

Komentē 15

 
Anonīms
 

par citroniem ir video no daktera Josefa Voska jau novembri...

15.janvāris, 11:09 Atbildēt

Līdz brīdim, kad saslimsti...

15.janvāris, 12:08 Atbildēt

Tas darbojas pie noteikuma, ja nav priekšāda

15.janvāris, 12:56 Atbildēt

:DDD

15.janvāris, 14:58 Atbildēt

antioksedanti, protams labi, bet nu vai darbosies ja būs tuvs kontakts ar inficēto, nu diezin vai. rakstija jau arī, ka bieža zobu mazgāšana pasarga. jo zobupasta līdzvērtīga ziepēm

15.janvāris, 13:48 Atbildēt

Tad jau sejas maska pirms iziešanas cilvēkos jāsaslapina citronu sulā, un oki-doki!

15.janvāris, 14:59 Atbildēt

Karteja tuksa muldesana, jau cetras dienas nau saslimusi !!! HA

15.janvāris, 16:21 Atbildēt

Kad cetras dienas "koz", ari neslimo..,

15.janvāris, 16:23 Atbildēt

Kādreiz bija citronu šņabis, rīt pat apskatīšos un ja būs pirkšu.

15.janvāris, 18:46 Atbildēt

Profilaksei iesaku izmantot krievu komonautu ārsta profesora Ńeumivakina ieteikumu gripas profilaksei:ar med.šłices(bez adatas)palīdzību skalot degunu ar ūdeńraža pārskābes (no aptiekas) škidumu (kādi 30 pil.100cm3 ūdens).Pēc vińa atzinuma:ūdeńraža pārskābe iznīcina visu slikto mikrofloru,nekaitējot labajai.Es pilinu visai stiprā sālsūdenī un skaloju arī kaklu un mutes dobumu.Nesen kaut kur izlasīju,kādas ārstes pētījumu ,ka kovids vairojas arī mutes dobumā.Veidosim barjeras kovidam,kamēr tiksim pie vakcīnām!

16.janvāris, 8:59 Atbildēt

Nav tadas slimibas covid -19,mediji galigie MUDAFONI!

16.janvāris, 9:34 Atbildēt

Tie Krievijas ārsti tie gudrākie! Viņi ir pieraduši muldēt, un tagad interneta bezgalīgajās ārēs var to bezatbildīgi darīt. Nu, sakiet lūdzami, kā tas krievs var zināt, ko ēst un ko neēst COVID laikā?! Vai viņš ir veicis 5-10 gadus ilgus pētījumus, sadalot simtus un pat tūkstošus cilvēku grupās utt.? Protams, ka nav! Vienkārši krievu mediķi ir paraduši bezatbildīgi gvelzt, jo, atšķirībā no amerikāņu mediķiem, viņiem par savu trulo dezinformāciju nav jāatbild. Un par citroniem un to antiseptisko iedarbību cilvēce zina jau tūkstošiem gadus - bez tiem krieviem un, hm, ebrejiem.

16.janvāris, 16:28 Atbildēt

tie uzskati ir tikai vinas uzskati ar citronu vien bus par maz un sii teeze nekur nav pieraadita ,ka citrons glaabs

16.janvāris, 18:23 Atbildēt

Galvenais - citrons jāiebāž elpceļos. Tad Ciovid-19 vairs neķer...

16.janvāris, 20:34 Atbildēt

Ak Dievs, kāds stulbums! Šāda sulas smērēšana var radīt gļotādas bojājumus. Jā, citrons var palīdzēt, arī PH līmeni regulēt, taču ne jau šādā veidā.

16.janvāris, 22:39 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:20

Jaunākās diskusijas