Atklāj informāciju par Kariņa ģimenes miljoniem

tautaruna.lv 14.janvāris, 11:30
 
f64.lv, Romāns Kokšarovs
Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa sievai Andai Kariņai, izrādās, jau vairākus gadus pieder krietns īpašums Rīgas centrā - viņa par 3,4 miljoniem eiro nopirkusi zemes gabalu Tērbatas ielā, vēstīts Paulas Ivanovas materiālā "Premjera sievai īpašums Rīgas centrā par 3,4 miljoniem eiro" izdevumā "Kas Jauns".
Šāda pirkuma veikšanai Kariņai nab bijis nepieciešams hipotekārais kredīts. Sanāk, ka no saviem privātajiem līdzekļiem viņa prāvo summu samaksājusi uzreiz, vēsta izdevums.

Nav skaidrs, kur Kariņa ņēmusi 3,4 miljonus eiro, taču nesenā pagātnē policija bija piesaistījusi uzmanību vienam Kariņu ģimenes īpašuma darījumam.

Kariņš sievai uzdāvinājas paša vectēvam iepriekš piederējušu īpašumu Skolas ielā, kur reiz atradās kinoteātris. Trīsstāvu ēka nonāca Kariņas dibinātā uzņēmuma SIAS2 Rīga rīcībā, vēlāk uzņēmuma jaunie īpašnieki telpas izīrēja pašai Kariņai, savukārt tagad - līdz 2022.gada oktobrim - telpās drīkst uzturēties cits nomnieks.

Pirms diviem gadiem darījumi par šo īpašumu nonāca policijas redzeslokā. Saeimas deputāts Aldis Gobzems vērsās ar iesniegumu par iespējamu noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju un izvairīšanos no nodokļu un tiem pielīdzināmo maksājumu nomaksas saistībā ar darījumiem ar nekustamo īpašumu Skolas ielā. Gobzems iesniegumā pauda, ka Kariņa sieva bijusi iesaistīta nekustamā īpašuma darījumā, kas, iespējams, bijis saistīts ar kādu Kipras ofšoru.

Kariņš toreiz Gobzema pārmetumus noraidīja, arī kriminālprocess netika ierosināts, jo policija Andas Kariņas darbībās nekonstatēja nozieguma nodarījuma sastāva pazīmes.

Komentē 44

 
Anonīms
 

Nu aizliegtā saraksta preces DPD tak piegādā.Vai tiešām tauta ir tik naiva un tic ,ka aizliedzot pirkt zeķes un burku vāciņus tiek apkarota mistiskā sērga?

14.janvāris, 12:07 Atbildēt

Ieklemmēji uz DPD vai kovidsērga ?

14.janvāris, 13:25 Atbildēt
dzintars > acidum

tev dirsu plēš?

14.janvāris, 14:54 Atbildēt

Jā, var apkarot! Jo basām kājām taču tu neiesi pie kaimiņa ar atvērtu trīslitra burku samagonkas.

14.janvāris, 19:49 Atbildēt
Antris > dzintars.5fc38a066d1d3

Plēš.

14.janvāris, 19:49 Atbildēt
dzintars > antris

salej 0,5 pudelēs un ar avīzes probķi aizbāz un ej

14.janvāris, 20:21 Atbildēt

Nu, bļin..! Līdz šim par Kariņu biju nesalīdzināmi labākās domās.

14.janvāris, 12:30 Atbildēt

pastāsti mums arī,kālab esi mainījis savas domas!Jo pagaidām no rakstiņa nevar spriest,ka Kariņš būtu grēkojis.

14.janvāris, 13:42 Atbildēt
dzintars > dzintra.5afe6f04c82ee

boļšije deņģi možno toļko ukrastj a zarabotatj možno toļko ģemoroj !( filma '' Zelta teļš" 1967 gads)

14.janvāris, 14:58 Atbildēt
Kaspars Namsons > dzintra.5afe6f04c82ee

Dzintra, parlasi rakstu un viss taps skaidrs

14.janvāris, 15:55 Atbildēt

Nezinu kuraa momentaa tev bij radushaas labaas domas... Man vinsh jau no sakuma nepatika, paaraak slidens tips.

14.janvāris, 15:57 Atbildēt
Marcis > dzintra.5afe6f04c82ee

Ja ta butu,tad jau sen KNAB butu darbs,

14.janvāris, 21:20 Atbildēt

Jums , īpaši stulbais , Dzintaram un vēl daudziem citiem vienkārši piemīt slavenā , nolādētā latviešu skaudība ! Tas ir viens no iemesliem kāpēc tik sūdīgi dzīvojam savā Tēvzemē. Nevajag skaust , vajag pašam meklēt savus ceļus kā tikt pie bagatības , vai vismaz pie turības . Ieteicams legālus protams .

15.janvāris, 0:04 Atbildēt
dzintars > juris.5e2771d83ac7e

cik man ir tik pietiek.Tad jau jāsaka žurnālistiem,ka viņiem skauž visvairāk. Viņi raksta,bet es izsaku savas domas.Tāpēc tie komentāri domāti. Viena lieta ir pelnīt ar zāģi rokā vai otra lieta ar mahinācijām tikt pie milzu summām.Vai tad tas ko es rakstu neliekas patiess? 3.5 miljonī sīkums tāds,bet ja uzdos jautājumu tad tētis vai vectēvs uzdāvināja.Katram politiķim gandrīz kāds kaut ko dāvina par velti. Gribi 50 000 eur? Še,dāvinu!Man tie ir lieki!

15.janvāris, 9:14 Atbildēt
Lexa Baumhouse > dzintars.5fc38a066d1d3

Zelta vardi,tada patiesiba diemzhel...

15.janvāris, 10:10 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Un pareizi,Juri,jo latviesi ir riebiga un skaudiga tauta.

15.janvāris, 21:48 Atbildēt
Sarmīte Ozoliņa > kaspars.namsons

no raksta top skaidrs, ka apvainojumiem nav pamata.

17.janvāris, 13:12 Atbildēt
Sarmīte Ozoliņa > dzintars.5fc38a066d1d3

ezim skaidrs, ka zemesgabals Elizabetes un Skolas ielā stūrī maksāja vairāk. Loģiski, ka pārdeva nevajadzīgu namu un vietā nopirka lietojamu.

17.janvāris, 13:13 Atbildēt

Gobzems ??? Īstais...Ha Ha

14.janvāris, 17:44 Atbildēt

dirs, dirs, mana pakaļa klausās.. nekrietnas gnīdas un meļi

14.janvāris, 20:20 Atbildēt

Redzot rakstā uzvārdu GOBZEMS! paliek viss skaidrs! viņš laikam dvēseli velnam gatavs pārdot (ja vien nav pārdevis tam, kuram iesauka gāzi grīdā), lai tikai nomelnotu cilvēku, kas bija aiz viņa rindā izveidot valdību, un TO IZDARĪJA! Kā GOBZEMAM tas tagad gremd. Kā mazam bērnam, kuram atņemta mīļākā rotaļlieta! ;-) un kas rakstā ārkārtējs?!? ģimene pārdod divus senču īpašus un nopērk vietā vienu! un GOBZEMS palika ar garu degunu... hahaha

14.janvāris, 21:26 Atbildēt

Nu tad beidzot - tauta sāk saprast, ka viss ir tikai mīta statusā - it kā eksistē vīruss, kuram ir atrasta vakcīna ar galveno tā sastāvdaļu - C un D vitamīnie, bravo, Kariņ un Levit, ko tik neizdomāsiet, lai apzagtu tautu!

14.janvāris, 21:28 Atbildēt

Ivar ! Paskaidrojiet lūdzu , kā izpaužās tā tautas apzagšana no Kariņa un Levita puses ? Es to neizprotu un neredzu !

15.janvāris, 0:07 Atbildēt
dzintars > juris.5e2771d83ac7e

pastāsti kā var nopelnīt 3.5 miljonus ?

15.janvāris, 11:35 Atbildēt
Rundāle Palace > dzintars.5fc38a066d1d3

elementāri Vatson! pārdot divus ģimenei no senčiem piederošos īpašumus un nopērk vietā citu - vienu! kas tur ko nesaprast. piemērs nu īpaši kukū cilvēkiem: jums ir divi dzīvokļi Rīgā, jūs tos pārdodat un nopērkat sev māju, teiksim, Ķegumā. kas tur ir nelikumīgs? ja jums nav senču ar īpašumiem ar 6 nullēm, tad nevajag skaust citus

15.janvāris, 11:52 Atbildēt

Ivar, man ir jautājums: kā var apzagt tautu uz vīrusa rēķina? un kādā veidā valsts amatpersonas var ES aizdevumu Latvijai, kas ir atrodas Latvijas valsts bankas pārraudzībā, tā vienkārši "izņemt" un "pārskaitīt" kādu daļu uz SAVU kontu un vēl atklāti nopirkt nekustamo īpašumu Rīgas centrā?!? Jūs mazliet ar galvu domājiet? ))))

15.janvāris, 12:05 Atbildēt
dzintars > rund.le.palace

bļin,bet tikai politiķiem ir tādi senči un draugi kuri 100 000 eur ņem un uzdāvina vai aizdod. No citiem nav dzirdēts.Mans vecis biznesā meitu miesīgo apjāja, tākā man senču miljonāru labestība nav izprotama

16.janvāris, 12:07 Atbildēt
Sarmīte Ozoliņa > dzintars.5fc38a066d1d3

nu tad jums vienkārši nav laimējies ar senčiem. Kas attiecas uz Kariņa vectēvu, viņš dzimis 1907. un jums jāsaprot, ka viņš jau vairs nav starp dzīvajiem

17.janvāris, 13:15 Atbildēt

Un šitāds mahinators vada valsti? Fui, kauns kariņu pārim!

14.janvāris, 22:08 Atbildēt

Laumas kundze ! Kur ir mahinācija ? Vai tad katrs ar savu īpašumu nevar darīt ko grib ? Nejau ar valsts mantu un naudu Kariņa ģimene veica darījumus , bet ar savu personīgo .

15.janvāris, 0:09 Atbildēt

Pareizs gājiens-ja viss tīrs, ir jāpublisko spekulāciju atspēkošanas nolūkā. Kad ķīna publiskos laboratorijas failus?

14.janvāris, 22:43 Atbildēt

Ķina apgādā visu pasauli ar savu preci,nekāda sērga tai nav izdevīga. Nevajag ticēt ,ka ASV ,NATO un citi onkuļi ir labi un visus aizsargā un ņem savā paspārnē lai aizsargātu.

16.janvāris, 12:11 Atbildēt

Kariņš, Levits, ir Aisberga redzamā daļa, tie ir dziļi nožēlojami un nelaimīgi. Tie kas ir "zem ūdens" tie ir vēl nelaimīāki. Dod Rādītāj viņiem mieru un svētību. Neesam neviens bez grēkiem. Jacque Fresko nu jau miris, bet 1000 Kariņu un Levitu nevar aizvietot īstu "Karali", kas ness gaismu visai cilvēcei pat miris būdams. Latvija pēc ģeogrāfiskā novietojuma nedrīkstēja būt daļa no "parazīta" zvaigznes , kas saucas Eiropa. Oficiāli latvieši ir Nr. 1 Eiropā pēc kvalitatīvās ģenētikas. Tie kas aizbraukuši ir jā apmainās ar palikušajiem, un tad to varēs saukt par DZIMTENI, TĒVZEMI, LATVIJU

14.janvāris, 22:50 Atbildēt

Vai var kļūt par deputātu un nezagt?? līdz šim neviens nav to mēģinājis..

par premjeriem nerunājot )) un tagad situācija t'da pat kā ar to kanādas cūku freibergu--vi'\nas vīrs pa kluso gribēja piepierkt zemi par vairākiem miljoniem kāpu zonā ..bet ,kad tas nāca gaismā ,tad pat šī neleite ,gluži kā izsūtīšanas gados ,novērsās no sava vīra un paziņoja ,ka pati neko nezina un par vīra darījumiem natbild..

kariņam visu atņemt un visus kariņus deportēt nafig atpakaļ uz ameriku laizīt nēģeriem pakaļas.

14.janvāris, 23:21 Atbildēt

Tā Freiberga aktrise bij laba.Un tā bezkaunība ŗīt restorānos uz cita rēķina . Labi,vienreiz otreiz,bet tak miljonu gadā.

15.janvāris, 9:16 Atbildēt

Vai nu Juris ir loti naivs, vai nu viens no shis parazitu bandas.

15.janvāris, 10:07 Atbildēt

var jau būt hitrožopastj neliela es saprotu,bet miljoni tas takā par traku.Bet tak ir vēl par maz.

15.janvāris, 11:37 Atbildēt

kas Jūsuprāt ir "parazītu" banda?

15.janvāris, 11:55 Atbildēt

...vai tad..skāde liela...re.čekistu..palīdzību sauciet...kāro pāri..ātri noķers...žurnālistu liektie..āķi asie...

15.janvāris, 12:10 Atbildēt

viniem visiem ir samaksati kreisie miljoni lai mus visus nopotetu!atveriet acis!

15.janvāris, 12:21 Atbildēt

Apgalvojums neiztur kritiku, jo vakcinācija nav obligāta. Ziniet, Dace, man arī , atzīstos, pa galvu ir jaukušās visādas domas, bet tad es salīdzināju vīrusa uzvedību šūnā histoloģijas līmenī, protams, ar vakcīnu darbības mehānismu. Sapratu, ka 60+ ar hroniskām elpošanas un SAS slimībām un paaugstinātu ķmi ir izejas divas-vai jābēg uz laukiem, vai jāpotējas. Vakcīna, vismaz ne Pfizer vai Moderna, neiejaucas mūsu ģenētiskajā materiālā. Bet teorētiski var paaugstinār kanceroģenēzes risku.

Nezinu, kas vainīgs pie šī 3. p.kara, ķīnīzeri vai usa, bet sliecos domāt, ka ķīnīzeri. Vai abi. usa kapitāls+ķīnīzeru darbaspēks laboratorijā. Pie tiem arī visas pretenzijas.

15.janvāris, 13:00 Atbildēt

No ES dalībvalsts ES vadība prasa, lai atbilstu, teiksim, visām viņu izstrādātajām prasībām, teiksim, pārtikas ražošanas jomā. Kāpēc lai epidemioloģijas jomā būtu citādi? Mūsu valdība potēšanās nepieciešamību neizdomāja, tikai pārtulkoja latviski. Un riska grupām es taisnību sakot, to ieteiktu. Labāk būt sazāļotam, bet toties pareizajā pusē zālājam.

15.janvāris, 13:21 Atbildēt
dzintars > sensidija.kalni.a

nebrīnīšos ,ka būs obligāta gan uz darbu lai ietu vai pie ārsta

16.janvāris, 12:12 Atbildēt

Tie dāsnie miljonu darījumi kaut kā sakrīt ar Parex bankas dāvinājumu ASV miljonāru fondiem?????? Bet tas jau laikam tikai veiksmīgs bizness, kas bieži gadās mūsu aizsēdējušiem politiķiem Saeimā un valdībā.

17.janvāris, 17:01 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:43

Jaunākās diskusijas