Kuras horoskopa zīmes šogad laimēs loterijā?

tautaruna.lv 7.janvāris, 11:30
 
Vladislavs Proškins/F64
Astrologi uzskata, ka šogad piecu horoskopa zīmju pārstāvjiem jo īpaši var paveikties loterijās, raksta "Cursorinfo".
Vērsis. Vērši būs visveiksmīgākie no visiem. Panākumi darbā ir tepat, blakus. Kopš janvāra sākuma ievērojami pieaugs jūsu ienākumi.

Vienīgais nosacījums ir pilnībā iedziļināties jaunajos projektos. Ir arī vērts darīt tieši to, kas jums patiešām patīk. Tas palīdzēs jums sasniegt neticamus panākumus.

Lauva. Dažas Lauvas vai saņemt mantojumu. Kādam tiks atgriezts vecais parāds vai priekšnieks izrakstīs negaidītu prēmiju.

Finansiālā situācija būs stabila, jo Lauvas pilnībā iegrims darbā. Bet diemžēl jūs nevarat iztikt bez tuvu cilvēku palīdzības.

Svari. Šis ir lielisks laiks, lai sāktu virzīties pareizajā virzienā. Svariem būs jaunas iespējas un perspektīvas. Nebaidieties veidot nākotnes plānus, viss piepildīsies.

Skorpions. Visuma dāsnumam nebūs ierobežojumu. Jums atveras gandrīz visas durvis, un jauniem piedāvājumiem nebūs gala. Daži Skorpioni beidzot iepriecinās sevi ar ilgi gaidīto pirkumu.

Jauni ienākumu avoti, negaidīta uzvara loterijā, jauna biznesa uzsākšana: un tie nav visi jauno ienākumu avoti, kas pilnībā izmainīs Skorpionu ierasto dzīvi.

Zivis. Jums paveiksies visās dzīves jomās. Jūs gaida veiksme karjerā. Daži šīs zodiaka zīmes pārstāvji var negaidīti uzvarēt loterijā.

Tāpēc Zivīm nevajadzētu sēdēt, neko nedarot, bet rīkoties.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Man nekā, sabruka pēdējā cerība.

7.janvāris, 12:51 Atbildēt

tiks tev arī, kad atdīks mauriņš, varēis tajā pavāļāties, kādu saknīti uzrakt.

9.janvāris, 1:14 Atbildēt

es regulāri vinnējis esmu pa 50 centiem.Vienreiz ari 1 ls bija. Tāka neviens nemelo. Vinnēt var.

7.janvāris, 13:05 Atbildēt

Ūdensvīri nevinnēs, jo ir prātīgi, loterijas biļetes nepērk un vispār tādām figņjām netic.

7.janvāris, 14:02 Atbildēt

Tas man vienīgais mierinājums.

7.janvāris, 14:08 Atbildēt

Man koleģis 500 eiro ostas narvesena vinneja.fortuna

7.janvāris, 16:05 Atbildēt

Es arī Ūdensvīrene, kam neveicas ne loterijā, ne mīlestībā. Taisnības labad jāsaka, rakstā minēts, ka daži cilvēki vinnēs. Ja paskatās loteriju statistiku, tad tiešām sanāk daži un tur jau nav no svara, kādas zīmes pārstāvji tie ir.

7.janvāris, 19:51 Atbildēt

Lielākais vinnests kazino ir neiet uz kazīno

7.janvāris, 21:29 Atbildēt

Pilnīgs fufelis vakardien maxima pie kases nopirku atro loterijas bileti pa 1eur vineju 5eur nu varesu visu nedeļu ka kungs dzivot a ja pec horoskopa mezazis kurš nebija saraksta

7.janvāris, 22:58 Atbildēt

Sazaizpirku visas loterijas biļetes, kuras vien kaut kur bija pieejamas. Ja nevinnēšu, sūdzēšu NRA tiesā par viltus ziņu izplatīšanu. Tiesu izdevumiem šo to atstāju, arī advokātam pietiks

7.janvāris, 23:16 Atbildēt

A cik veiksmīgi šogad būs begimoti?

8.janvāris, 10:20 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:13

Jaunākās diskusijas