Latviešu ezotēriķe atklāj, kā 2021. gadā izvairīties no sliktā

tautaruna.lv 8.janvāris, 9:20
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Ezotēriķe un kosmosa norišu eksperte Elita Drāke atklāj, kā noskaņoties, lai izdzīvotu 2021.gadu, paņemot no gada vislabāko, ko tas piedāvā.
Kā pauž eksperte, 2020. gads bija ģenerālmēģinājums, kas izsita mūs no komforta zonas. Un tas turpināsies 2021. gadā. Mūsu komforta zona būs mainīga.

Tāpēc ir jāmainās, ir daudz jāmācās: elpot, pareizi ēst. Jāsamierinās arī ar to, ka sācies tehnoloģiju laikmets un jāmācās arī šajā sfērā, citādi nākotnes nav.

Jāaizmirst ‘’kā bija’’, jo tā vairs nebūs! Tas ir jāiekaļ savā galvā, tad kļūs vieglāk. Ir jāmaina redzējums uz lietām, jāatver sevi jaunajam, ne izmisīgi jāgaida, kad atgriezīsies tas ‘’kā bija’’. Jo tā vairs nebūs nekad,’’ iedvesmo Drāke.

Tas, vai 2021. gads būs smags vai gluži pretēji - tas būs jaunu iespēju gads, atkarīgs no tā, uz ko katrs koncentrēsimies.

‘’Ir jāaktivizē pozitīvais un jāiemācās ignorēt negatīvo. Jāapaudzē sevī pozitīvās vadlīnijas.

Tie, kuri šobrīd dzīvo negācijas un ir dusmīgi uz visu pasauli, pirmie būs pakļauti visam sliktajam.

Tāpēc, sagaidot 2021. gadu, domājiet, ko domāt. Garīgās vērtības šogad būs daudz svarīgākas, nekā materiālās. Šis ir laiks, kad ir jābūt jauneklīgam, dzīvīgam, aktīvam un radošam! To es arī jums novēlu 2021. gadā!’’ tā Drāke.

Avots

Komentē 10

 
Anonīms
 

Kundziit, luudzu palielieties ar savu gariigumu! Gribeetos redzeet, Juusu dveeseles = auras foto, jo Juusu dveeseles gaisma, dos iespeeju paarliecinaaties, vai Juus esat speejiiga saprast kas ir gariigums.

8.janvāris, 9:38 Atbildēt

viņa jau teica ,ka vieglāk būs tiem kuri darbojas ar sevi. Nu vēl jāmācās elpot pareizi. Gaidu padomus kā pareizi kakāt,jo man ir aizdomas,ka to daru nepareizi. Kosmiskie fluīdi dod pareizu informāciju .

8.janvāris, 10:27 Atbildēt

Elpot, tieshaam, vajadzeetu pareizi. Elpojot ar kruutiim, cilveeks ar ieelpu iespiezh gaisu , kruushu augshdalhaa. Zemaakie, plaushu kambari, netiek izveedinaati. Liidz ar to, tur var uzkraaties slimiibas ierosinaataaji.

%&&&

Elpojot ar veederu, diafragma ( muskulis kruushu kurvja apakshaa) iespiezhas veedera dobumaa, vienlaiciigi radot plaushaas vakuumu. Taadaa veidaa, plaushas tiek aizpildiitas - veedinaatas pilniibaa. Atlaizhot diafragmu, saakotneejaa staavoklii, atstraadaatais gaiss tiek izstumts no plaushaam. Veelams ietureet minimaalu pauziiti,starp ieelpu un izelpu, lai ieelpoto gaisu paspeetu nomainiit atstraadaatais gaiss. Elposhanas veids nerada gariigumu, bet uzlabo asinsapgaadi.

&&&

Treneeties, elposhanai ar veederu, vislabaak izdodas gulhot uz muguras.

8.janvāris, 11:15 Atbildēt

"Pozitiivais" un "negatiivais" ir juutas vai emocijas (speeciigas juutas), kuru radiishanai, aknaam pastaaviigi jaaizstraadaa, attieciigo juutu hormoni. Juutu mekleetaaji , rada sevii destabilizaaciju, jo nesanhemot mekleeto, cilveeks iesliigst preteejaas juutaas. Aknaam, taa ir pastaaviiga slodze. Ciesh ne tikai aknas. Aknu aktivizaacijai nepiecieshams liels daudzums energhijas, kas izpauzhaas kaa imunitaates novaajinaashanaas. Cilveekam jaadziivo Harmonijaa ar Pasauli, taadejaadi saglabaajot savu energhiju.

&&&

Shodien dzimst daudz beerninhu ar smagaam slimiibaam. Taa ir, Positivus mekleetaaju aprindaas, biezha paraadiiba. To var saukt par gariiguma truukumu, kursh atspogulhojas dveeseles gaismas zaudeeshanaa. Dveesele = aura, novaajinoties energhijai (apzinha = gars), samazinaas izmeeros un kraasas zaudee spozhumu un caurredzamiibu (klhuust tumshas).

8.janvāris, 11:39 Atbildēt

Kosmosa norišu eksperte - tas ir kaut kāds īpašs grāds astrofizikā vai blakus palātā ir Napoleons?

8.janvāris, 13:15 Atbildēt
8.janvāris, 13:49 Atbildēt

Man jau šodien garīgā vērtības ir prioritāte un tāpēc rosos te pa komentāriem.

8.janvāris, 16:49 Atbildēt

Dievs pasarg,vēl šitā vecā sāks sevi reklamēt???? Riebjas jau ieiet kādā portālā,jo priekšā tukšas mucas ar saviem debīlismiem.Vēl tik atliek izģērbties un savas vecās ādas paradīt kā to darīja dubska.Fuuu

9.janvāris, 8:24 Atbildēt

Vienkārši: mazgāt rokas,svaigs gaiss un obligata 2m.distance...Kas var būt labāks par šo?!

9.janvāris, 12:50 Atbildēt

Tagad jau modē,ka visādi šarlatāni tēlo ''iksperdus,''...vēl jau ir daudz lētticīgs ļautiņu,kas šiem tic.

9.janvāris, 15:14 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:22

Jaunākās diskusijas