Latviešu ezotēriķe: 2021.gads nesīs milzīgas pārmaiņas

tautaruna.lv 6.janvāris, 14:30
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Ezotēriķe un kosmosa norišu eksperte Elita Drāke atklāj savas prognozes par to, kas mūs sagaida 2021. gadā, raksta "skaties.lv".

‘’Ir sācies interesants un neparasts laiks, kas nesīs milzīgas pārmaiņas.

Tie, kuri sekojuši manām prognozēm, atcerēsies, ka jau labu laiku esmu uzsvērusi vienu - ‘’kā dzīvosim šodien, tā veidosies mūsu rītdiena’’. Jau trīs gadu garumā esmu izmantojusi šo saukli, un šis un nākamais gads beidzot būs tie, kad tas materializēsies. Šie gadi būs atkarīgi no tā, kā esam dzīvojuši pēdējos trīs gadus,’’ skaidro eksperte.

Viņa uzsver, ka aizvadītais, 2020. gads, tas, kā to pavadījām un kā tajā jutāmies, bija atkarīgs tikai un vienīgi no mums pašiem. Un aizvadītā gada privātās sajūtas būs kā indikators notikumiem 2021. gadā.

‘’Tiem, kuri šajā laikā strādāja ar sevi, tālāk būs vieglāk,’’ skaidro Drāke.

Galvenā mantra, ko 2021. gadā ikvienam jāiekaļ savā galvā: ‘’Ir jāatmet bailes.’’

‘’Bailes vājina cilvēku, tās vājina ģimeni. Ja viens cilvēks ģimenē ir uztraucies, visa ģimene dzīvo panikā,’’ skaidro eksperte.

Un, lai neļautos bailēm, svarīgi apzināties, ka šis ir laiks, kad mainās pasaules pamatvērtības un iemācīties atlaist vērtības, ko gadsimtiem uzskatījām par stabilas dzīves pamatu.

Mums jāatlaiž iepriekšējo paaudžu vērtību sistēmas, uz kurām līdz šim dzīvojām, un jāielaiž sevī jaunās. Šī iemesla dēļ es šogad vairākkārt uzsvēru, ka ir laiks tīrīšanai - organisma un māju.

Jo mums ņems nost! Un par to nevis jādusmojas, bet gan jāskatās uz to ar vēlmi pielāgoties jaunajam, vēlmi dzīvot jaunā vērtību sistēmā,’’ stāsta eksperte.

Avots

Komentē 20

 
Anonīms
 

Skaidrs. Bailes 2021.gadā jāatmet. Visu 2020. baidījos uzrunāt Ilzi Viņķeli kā iekārojamu sievieti. Tagad tā vairs nebūs.

6.janvāris, 14:47 Atbildēt

Vai Jūs tiešām domājat ka viņa Jums atdosies ?!

8.janvāris, 19:34 Atbildēt

Labāk vēlu, kā nekad! Apsveicu ar atklāsmi, ka mūsu šodiena veido rītdienu.

6.janvāris, 15:03 Atbildēt

Šo atklāsmi pat Sokrāts neatklātu.

6.janvāris, 15:15 Atbildēt

Šodien piedzeries, rīt sāp galva - kaut kādas sakarības tiešām ir. Kaut gan alkohols nebūs tas labākas piemērs, jo tas reizēm darbojas kā laika mašīna - šodien iedzer un uzreiz ir rītdiena.

7.janvāris, 10:02 Atbildēt

Tā ir, jā. Ja skolnieks gada garumā slikti mācās vienā klasē, tad nākošajā gadā būs tas pats nākošajā klasē, mācību viela tad ielaista. Nezinu tikai ko man varētu atņemt. Padomāšu.

6.janvāris, 15:14 Atbildēt

Murgu tantes pēdējā laikā savairojušās

6.janvāris, 16:44 Atbildēt

Šī kundze raksta: "Mums jāatlaiž iepriekšējo paaudžu vērtību sistēmas, uz kurām līdz šim dzīvojām, un jāielaiž sevī jaunās". Ko tas nozīmē? Pieņemt liberastu-sorosītu vērtības?

6.janvāris, 17:27 Atbildēt

Laikam jau...

6.janvāris, 18:53 Atbildēt

Tu uzminēji. Un lai liberastu vērtības sevī ielaistu ir jaatmet bailes

8.janvāris, 5:33 Atbildēt

Kāda laba sakritība - tieši šodien atbrīvoju skapi no 2/3 apģērba! Lai tiek tiem kam tiešām var noderēt, neviss

nevajadzīgi aizņem vietu!

6.janvāris, 18:25 Atbildēt

es ar gribu apgūt kosmisko norišu eksperta profesiju !!! Es mācītu visiem kā naudu pelnīt un uzņemt kosmiskos fluīdus !!!Tiem ,kuri ar sevi šajā laikā strādāja ar sevi ,tālāk būs vieglāk! Viņa domā porņikus ar tiem večiem kuri baklažānus mizo?

6.janvāris, 20:05 Atbildēt

"kosmosa norišu eksperte Elita Drāke" :)))

Interesanti, kur viņa ieguvusi šo titulu?

7.janvāris, 10:05 Atbildēt

bij kaut kāda sexvecmamma tagad experte DRrrr āķe

6.janvāris, 20:45 Atbildēt

Skatās ka atsakoties no vecā, un pieņemot jauno, un necīnoties, neatčaknās sociālismā, vēl brutālākā kā padumjā savienība, ar zaudētu nekustamo īpašumu, ar zaudētu visu kas piederēja, bez drēbēm, bez fotogrāfijām ar sev tuviem cilvēkiem, ar zaudētu brīvību, tai skaitā pārvietoties, vārda, ticības, zināšanu, un pie tam tik liberālā vidē, ka nāksies atdot savu 5 gadīgo bērnu onkuļiem seksuālai izmantošanai. Uzmanās, ka garīgā pāreja nebeidzas ar sūdu bedri.

6.janvāris, 21:56 Atbildēt

Kopumā viss pareizi, vienīgi vēl tris gadi būs vajadzīgi lai normalizētos, sāktos augšupeja, tā ka līdz 2024 strādāt ar sevi iespēja būs visiem cilvēkiem

6.janvāris, 22:36 Atbildēt

ko nozīmē ... ar sevi strādāt? Onānisms?

7.janvāris, 10:58 Atbildēt
īpaši stulbs > dzintars.5fc38a066d1d3

Jā!

7.janvāris, 14:09 Atbildēt
Juris > dzintars.5fc38a066d1d3

kaut kas uz to pusi ! Paprasiet Marcim Dzelmei - viņs ir LV galvenais onānists !

8.janvāris, 19:38 Atbildēt

Zinu, cigaretes un alkohols paliks dārgāks

7.janvāris, 16:35 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:47

Jaunākās diskusijas