Krievijas astroloģe pastāsta, kas būs 2021. gadā

tautaruna.lv 16.janvāris, 10:30
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Profesionālā atroloģe ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi Tatjana Boršča (Tatiana Borsch) materiālā žurnālā "Sway" atklājusi, ka 2021. gadā gaidāma "jaunas pasaules dzimšana", raksta "Yahoo".

Astroloģe norāda, ka 2021. gadā "dzims labāka pasaule", taču būs daudz personisku un ekonomisku izaicinājumu gan ASV, gan citās pasaules valstīs.

"Ir grūti nošķirt 2020. gada notikumus no 2021. gada notikumiem. Būs globālas izmaiņas. Tas ir nenovēršami un to jutīs visi," atklāj krievu astroloģe. "Pasaule mainās uz labu, pat, ja mums to šobrīd nav viegli saprast," norāda Boršča.

Tatjana norāda, ka vecās politiskās sistēmas tiks nomainītas pret jaunākām, kas būs agresīvākas, tāpat protesti starp nabadzīgajiem un bagātajiem turpinās būt izaicinājums pasaules līderiem.

Viņa arī ir pārliecināta, ka Baidenam varas pārņemšana nenoritēs gludi un maz ticams, ka prezidents savā amatā noturēsies visus četrus gadus.

Viņa arī paredz, ka ekonomiskā krīze pasliktināsies un daudz cilvēku zaudēs darbu, bet uzņēmumi - bankrotēs. Grūtākie mēneši būšot no janvāra līdz martam, maijs, jūlija pirmā puse, decembris un 2022. gada janvāris. Šajā laikā samilzīs ekonomiskās un politiskās problēmas, kā arī personiskie konflikti.

Personiskajās finansēs, pārmaiņu periodā, astroloģe iesaka izvairīties no riska un naudas investēšanas shēmās, kas sola ātru bagātību.

Cilvēku personiskajās dzīvēs arī gaidāmas problēmas un negaidītas škiršanās nenoturīgās attiecībās. Taču pāri, kuru starpā valdīs patiesa saikne, nākamajā gadā var savas attiecības pārnest nākamajā līmenī, piemēram, apprecoties.

Tatjana Borša ir populāra Krievijas atroloģe, kura pazīstama ar precīzajiem paredzējumiem. Viņa 2019. gadā precīzi paredzēja, ka 2020. gadā pasaulē būs ekonomiskā krīze.

Komentē 14

 
Anonīms
 

Ha,ha,ha!...Atkal vecais scenārijs, ASV viss būs slikti tikai Krievijā super, vai sliktākā gadījumā klusums. Tādu pasūtījuma "astrologu" tur pilns.

16.janvāris, 11:00 Atbildēt

Taisnība vien būs, jo ASV jau tagad trakas lietas notiek. Pat Kapitolijs tika ieņemts. Es gan nezinu, kas tas tāds ir, bet labi nav.

16.janvāris, 11:31 Atbildēt

Kāpēc slavenā pareģe neko nestāsta par savu krieviju, par savu pļutkinu? Kāpēc atkal Amerika? Varbūt tieši pretējais būs visam tam, ko viņa muld? Tādu precīzu paredzētāju ir pilna krievija, tikai nekas no tā nesanāk.

16.janvāris, 13:37 Atbildēt

Pupu mizas.Tas nav par pilnu ņemams, pat īsti nelasīju, tikai pārlaidu skatu.

16.janvāris, 14:42 Atbildēt

Atkal kārtējā''baba vanga''?!!

16.janvāris, 15:40 Atbildēt

Lai pasaka ,cik maksās polss Valmieras Lidl uz Jāņiem!

16.janvāris, 16:15 Atbildēt

To viņa pateiks, bet par vienlitrīgo Bauskas alu neko!

16.janvāris, 20:30 Atbildēt

Astroloģija ir astronomijas muļķā māsa

16.janvāris, 18:35 Atbildēt

Dirš,padla

16.janvāris, 20:23 Atbildēt

Aizmirsa pibilst ka pasauli skars ķimiskā pandemija!

16.janvāris, 21:05 Atbildēt

Jocīgi, ka mūsdienās kāds vēl ņem vērā ''zinātni'', kas radās vēl tajā laikā, kad uzskatīja, ka Saule riņķo ap Zemi, nevis otrādi.

16.janvāris, 22:21 Atbildēt

Pareģiem nevar ticēt. Viņi ir meļi un lai tikai būtu populāri un viegli dabūtu naudu.

16.janvāris, 23:02 Atbildēt

Dzims labāka pasaule.. Nu nu, viņas vecumā jau nevajadzētu būt tik naivai un citiem jaukt galvu ar savu stulbumu.

17.janvāris, 13:59 Atbildēt

Kas cits ja ne "Tauta runā" publicēs šos murgus.

17.janvāris, 16:47 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:34

Jaunākās diskusijas