Sieva parāda, kāda ir Covid-19 ārsta ikdiena: Katru dienu es pavadu savu vīru karā

tautaruna.lv 4.decembris 2020, 11:00
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
Liepājas reģionālās slimnīcas reanimācijas nodaļas vadītāja Ivara Krastiņa sieva māksliniece Gunta Krastiņa sociālajā vietnē Facebook publicējusi ierakstu, kurā parāda, kāda izskatās viņas vīra ikdiena, strādājot ar Covid-19 pacientiem.

Sieviete publicējusi attēlu, kurā viņas vīrs redzams nepieciešamajā aizsargtērpā, strādājot ar Covid-19 pacientiem.

"Un katru dienu es pavadu savu vīru KARĀ- karā ar šo sasodīto ligu, karā, no kura var arī nepārnākt... Jūs domājat, ka viegli ir nedomāt-'' ja nu šoreiz nebūs labi ''... , ar visu specapģērbu... Un atkal kārtējie un biežie Covid testi un tā katru dienu, pa riņķi..." raksta Krastiņa.

Savā ierakstā sieviete piemin arī prasību nēsāt maskas un vēršas pie tiem, kuri apgalvo, ka tās ir liekas, uzsverot, ka ārstiem šobrīd nav laika iesaistīties diskusijā par tām: "Ziniet- viņi ir frontes pirmajās līnijās un vienkārši glābj dzīvības, bet tukšās māņu runas viņiem liekas tik seklas un apspriešanai pat neētiska, kad ir pacienti, kuri cīnās kopā ar ārstiem, lai spētu elpot patstāvīgi, vai- vienkārši BŪT DZĪVAM! Jūs domājat, ka tajā spectērpā ir komfortabli? Tad Maldāties pat ļoti. Ir speciāla procedūra, kā tērpu uzvilkt un novilkt un tas aizņem milzum daudz laika, bet, ja tas jādara vairākkārt darba dienas laikā... Bet mums ir GRŪTI un šausmīgi, ja jāuzliek maska veikalā!!!!!!!! Padomāsim par to!" raksta sieviete.

Ieraksta autore norāda, ka, ja speciālais tērps spēj pasargāt infekcijas perēklī, tad arī maska pasargā sabiedriskās vietās.

"Tajās dienās, kad mēs katrs zināsim kādu, kuram ir Covid, tajā dienā būs ne jau melnā iepirkšanās dieniņa, bet gan reāli MELNĀ...un daudziem un uz ilgu laiku un varbūt tikai ceļš uz mūžību... Tā kā- mīļie - saudzēsim sevi un cienīsim ārstu pašaizliedzīgo , cienījamo darbu un izpildīsim no mums prasīto piesardzību un beigsim izplatīt melus, kas var pašam atspēlēties, bet tad jau būs par vēlu... var arī neuzvarēt šai karā.....," nobeigumā pauž sieviete.

Jau vēstīts, ka pagājušajā diennaktī Latvijā atklāti kopumā 930 Covid-19 gadījum,kas līdz šim ir lielākais vienā diennaktī atklāto Covid-19 gadījumu skaits.

Nacionālā veselības dienesta apkopotie ceturtdienas dati liecina, ka diennaktī stacionēti 92 Covid-19 pacienti, no kuriem trīs ir pārvesti no citām ārstniecības iestādēm. Kopumā stacionāros ārstējas 552 pacienti, no kuriem 503 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet 49 - ar smagu slimības gaitu.

Ceturtdien diennakts laikā no stacionāra izrakstīts 51 pacients, tostarp arī trīs pārvestie. Kopumā līdz šim stacionārus pametuši 4185 Covid-19 pacienti.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Pareizi, ka valdība lemj par stingrāku ierobežojumu ieviešanu, jo tādam kā deputāts Gobzems, būtu jāpiemēro kriminālsods, jo viņam tauta devusi pilnvaras aizstāvēt un paust viņu intereses, nevis ar provokatīviem viedokļiem un aicinājumiem maldināt personas, kuri paši nav spējīgi pieņemt loģiskus lēmumus, bet akli seko tādiem uzsaukumiem, kā "boilots", tādējādi vairojot savu elektorātu nākamajām vēlēšanām - jo vairāk - jo labāk derīgo idiotu, skat, un arī nākamajās vēlēšanās ielīdīs saeimā, kā gādīgs politiķis, kurš no tribīnes tik vien prot, kā nomelnot citus. Lai atceramies Artusu Kaimiņu, kurš to vien darīja, kā citus nomelnoja, bet kur tagad viņš ir - kaut kā nedzirdam viņu, toties uzzinām daudz interesanta par viņu, maigi izsakoties, toties viņš ar saviem saukļiem no tribīnes arī panāca derīgo idiotu balsis, lai iekļūtu saeimā ne tikai pats, bet ievilktu tur sev līdzīgos - kā Gobzems. Vai variet Gobzemi iedomāties šobrīd premjera amatā, bet viņš jau bija soli no tā (labi, ka vismaz bija tautas daļa, kas balsoja par tādiem deputātu kandidātiem, kas nepieļāva to, jo zināja kā intereses Gobzems pārstāv). Līdz šim viņš mums ir pierādījis tikai to, ka viņu neinteresē tauta, bet tikai VARA uz ko viņš visiem spēkiem laužas, saprotot, ka saprātīgi cilvēki par viņu neies balsot, tadēļ javairo "derīgo idiotu" elektorāts.....

4.decembris 2020, 11:59 Atbildēt

Kundziit,visi kas ir pret Jums, prieksh Jums ir "deriigie idioti". Viss, Juusu komentaars, ir naida izpausme pret cilveeku grupu, ar citaadiem uzskatiem. Veelme apspiest un ierobezhot, taa ir Tumsas paziime. No trauka var izliet tikai to, ar ko trauks piepildiits.

4.decembris 2020, 12:41 Atbildēt

Puņķu rijējam vajadzētu sodu uzlikt!

6.decembris 2020, 10:39 Atbildēt

Es un mana ģimene nu gan Gobzemam nekādas pilnvaras neesmu devusi, bet, iedomājoties Gobzemu premjera amatā, mati uz galvas sāk kustēties.

7.decembris 2020, 1:36 Atbildēt

Vai tad šajā rakstā ir runa par Gobzemu vai Kaimiņu? Izlasi un tad komentē par tēmu, nevis kaut ko murgo, tikai lai varētu uzrakstīt komentāru.

4.decembris 2020, 13:56 Atbildēt

Tu nu gan esi sekla...

6.decembris 2020, 10:38 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:49

Jaunākās diskusijas