FOTO: Kādā Latvijas veikalā par velti dod sejas masku, ja tās nav līdzi

tautaruna.lv 1.decembris 2020, 19:31
 
F64
Sociālajā tīklā Facebook publiceta fotogrāfija, kurā redzams, ka kādā Latvijas veikalā var bez maksas iegūt sejas aizsargmasku, ja ierodoties tā nav līdzi.
"Šādi vajadzētu izskatīties pie visu veikalu ieejām! Paldies Būvniecības Namam "Kurši"," teikts Facebook ierakstā.

Tikmēr komentāros cilvēki raksta, ka šāda iespēja ir ne tikai Tukumā, bet minētajā veikalā arī citās Latvijas pilsētās, piemēram, Jelgavā.

"Jelgavā līdzīgi, pāris nedēlas atpakaļ ar vajadzēja ieskriet pēc silikona, pretī puisis pie ieejas prasa masku, līdzi nebija darba autiņā, tad nu iedeva bezmaksas, tādu pašu kā bildē. Visu cieņu, citur šis nav manīts," teikts kādā komentārā.

Tikmēr daži komentētāji ar skepsi raugās uz bezmaksas maskām.

"Kur tik naivi cilvēki - nemēdz būt lietas bez maksas. Tu par tām samaksā šādi vai citādi, ja ne tagad, bet vēlāk, nākotnē," teikts kādā komentārā.

Jāatgādina, ka no 24. oktobra spēkā stājās virkne jaunu ierobežojumu, tostarp, paplašināta sejas masku lietošana sabiedriskās vietās, paredzot, ka tās lieto ne tikai vietās, kur netiek ierobežots cilvēku skaits, bet visās sabiedriskās vietās. Sejas masku obligāta lietošana ir arī veikalos un tirdzniecības centros.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Mes jau sen visi par siem uzpurniem esam samaksajusi, bet valdiba protams uzskata mus par idiotiem un daudzviet liek maksat velreiz.

Jautajums.

Kad valdibai ir bijusi nauda?

Atbilde NEKAD.

Ta tacu ir musu visu nauda...

1.decembris 2020, 20:38 Atbildēt

Jā!

2.decembris 2020, 10:11 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:38

Jaunākās diskusijas