Profesors Danilāns izsakās par Covid-19 vakcīnām

Baiba Puriņa 1.decembris 2020, 10:30
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Gastroenterologs, profesors Anatolijs Danilāns Rīga TV 24 raidījumā "Uz līnijas" runājis par Covid-19 vakcīnām.

Danilāns, kurš iepriekš ir norādījis, ka ķiploks pret jauno koronavīrusu nepalīdzēs, raidījumā apgalvo, ka Covid-19 vakcīna noteikti būšot stiprāka par vīrusu.

"Es domāju, ka vakcīna būs varens solis uz priekšu," norāda profesors. Viņš neslēpj, ka agrāk vakcīnas bija diezgan bīstamas, jo parādījās dažādas blaknes, kas negatīvi ietekmēja veselību, taču tagad tā vairs neesot.

"Vakcīna reti, reti kad dod blakusparādības. Tā kā noteikti, tiklīdz būs vakcīna, lūdzu, mīļie, visi skriesim viens otru stumdami no ceļa nost vakcinēties," raidījumā saka Danilāns.

Danilāns arī uzskata, ka tas, ka tik daudz uzņēmumi strādā pie vakcīnas radīšanas patiesībā ir labi, jo konkurence ir "vērtīga lieta".

Jau vēstīts, ka Danilāns norāda, ka Latvijā ieviestos ierobežojumus vērtē kā labus. Viņš gan norāda, ka varbūt vēlāk kāds no pašreizējiem noteikumiem izrādīsies lieks, taču šobrīd tie noteikti ir jāpilda.

"Patreiz, kamēr ir pieņemts un zinātniski pētījumi rāda, ka tomēr tam ir nozīme, kamēr nav vakcīnas un visu citu ārstniecības paņēmienu, kā īsti kovidu ārstēt, noteikti jā - jānēsā, jāklausa, noteikumi jāievēro. Nečupoties, divi metri staigāt, uz ielas ar svešu nebučoties," norāda ārsts.

Komentē 12

 
Anonīms
 

tiem kuri nezina.....neviena vakcīna nekad un ne pret ko neaizsargā 100%. Vakcīnas pret 10 slimībām ir lohotrons. Vakcīna pret slimību piemēram trakumsērgu ir šķīdums kurš satur novārdzinātas šīs slimības baktērijas,ievadot to organismā tas viegli izslimo šo slimību bez sekām,organismā rodas antivielas tieši pret šo slimību un ne kādu citu. Nēsat muļķi,ar galvu domājat pirms sū... s ļaujat vēnā grūst par lielu naudu.

1.decembris 2020, 13:14 Atbildēt

priekš dzintara ir speciāli izstrādāta vakcīna galvai

1.decembris 2020, 13:21 Atbildēt
dzintars > ventuks

Ventuk tantuk ej tik potējies,lai tev laiž par naudu visus sū vēnā Tad dzīvosi 100 gadu.Saka jau esot sprice pret 100 slimībām.maksā gan ,ka māja jāpārdod,bet garantija ka nekad neslimosi un ne ar ko 100 % tikai no plānprātības neizārstē

1.decembris 2020, 14:45 Atbildēt

Pajoliņ, Dzintar ! Verorab ir INAKTIVĒVA jeb nedzīva, infekciju neizraisoša trakumsērgas VĪRUSA vakcīna, kuru lieto, lai inficēšanās gadījumā organisms spētu nekavējoši uzveikt dzīvo trakumsērgas vīrusu. Bet dunduks Dzintars jau pat nesajēdz, kur viņam priekša un kur pakaļa..

1.decembris 2020, 17:06 Atbildēt

Gastronomiem jāpieņem viens kopīgs lēmums, lai katram atsevišķi nav jātērē savs un lasītāju laiks.

1.decembris 2020, 15:47 Atbildēt

Es nezinu vai tam, ko Danilāns saka, ir jānotiek, bet man šķiet, ka labāk būtu, ja viņš vienreiz aizvērtu muti!

1.decembris 2020, 20:04 Atbildēt

Mudafons!!! cik tev samaksaju pr šo murgu?

1.decembris 2020, 20:10 Atbildēt

Ja jau viss tik labi, publicējiet laboratorijas specifikāciju. Ja viss tik labi, nav ko slēpt vakcīnas sastāvu! Vakcīna būs patentēta, neviens to kopēt netaisās....

Un dakteris Danilāns ne pirmo reizi ir manīts maksas reklāmās un citos mārketinga pasākumos, domāju nav nepieciešams uzskaitīt konkrētus projektus.

Skumji, ka visu nosaka nauda!!!! nevis produkta kvalitāte.

Ņemot vērā kā mainās COVID, pieņemu ka varēs potēties katru gadu, ar to arī apsveicu!

1.decembris 2020, 23:13 Atbildēt

Preteklis, čekas stukačs

2.decembris 2020, 8:08 Atbildēt

Aizvāciet šo veco plānprāti! Viņu klausoties par zirgi smejas. Taču ir arī gana daudz vecu, sagrabējušu,pēc uzmanības izslāpušu čāču, kurām Danilāns ir Dieva vietā.

2.decembris 2020, 14:38 Atbildēt

Paskatīsimies,ko prof.Danilāns runās,kad pats būs savakcinēts.

3.decembris 2020, 12:49 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:19

Jaunākās diskusijas