Kariņa citāts jau uzdrukāts uz T-krekliem

tautaruna.lv 30.novembris 2020, 10:15
 
F64, Vladislavs Proškins
Svētdienas vakarā Ministru prezidents Krišjānis Kariņš tiešraidē uzrunāja tautu saistībā ar Covid-19 izplatību. Kariņa citāts uzreiz izpelnījās sabiedrības pastiprinātu uzmanību. Cilvēki uzskata, ka tas ieies politiķu spārnoto frāžu vēsturē. Turklāt tas jau uzdrukāts uz latviešu zīmola T-krekliem.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV), svētdienas vakarā Latvijas Televīzijas tiešraidē uzrunājot sabiedrību saistībā ar Covid-19 izplatību, pauda, ka šoruden situācija ir pavisam cita, nekā tā bija pavasarī.

Uzruna tika sākta ar vādiem: "Draugi, nav labi."
Latviešu zīmols An'Ra Design, kas savu popularitāti iemantojis tieši ar trāpīgiem vārdiem uz T-krekliem, laiku nav velti tērējis. Jau vakar vakarā, pāris stundas pēc tiešraides, savus sekotājus pārsteidza ar "Draugi, nav labi" T-kreklu.

Sociālajos tīklos liela daļa cilvēku Kariņa citātu izmanto kā šī pandēmijas laika moto. Tāpat attapīgākie "spēlējas" ar komatu novietojumu, tādā veidā piešķirot šiem vārdiem citu nozīmi.

Premjers arī sacīja, ka šī ziema mums nebūs viegla, būs jāievēro dažādi ierobežojumi. Situāciju varētu atvieglot vienīgi vakcinēšana. Taču līdz tam cilvēkiem sevi jāpasargā.

Kā ziņots, sestdien Latvijā atklāti 414 jauni Covid-19 gadījumi, bet četri ar jauno koronavīrusu sasirgušie miruši. Savukārt līdz šim kopumā Latvijā ar Covid-19 saslimušas 16 975 personas, izveseļojušās 1719 personas, bet 197 mirušas, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.

Komentē 25

 
Anonīms
 

Forši, noder visi trīs varianti.

30.novembris 2020, 11:16 Atbildēt

Otrs ir uzrakstīts viņam uz pieres: "es ir babuīns"

30.novembris 2020, 13:12 Atbildēt

Uzliec uzpurni-būs visiem labi!

30.novembris 2020, 13:37 Atbildēt

Kariņš droši vien tagad bieži nožēlo, ka no Amerikas uz šo čuhņu atbraucis.

30.novembris 2020, 13:43 Atbildēt

izej pastaigāties kādreiz-citādi -ķēzies visos saitos!

30.novembris 2020, 22:16 Atbildēt

Kariņ, ar tevi jau sen nav labi! Tāpēc Latvija ir aizgājusi tik tālu mēslos, ka pie varas ir tādi kariņi un viņķelītes. Kariņ, tas ir parasts vīruss, tikai mazliet spēcīgāks, kā bija un būs gadu gadiem un tāpēc nav ko tautu dirsināt, baidīt, šantažēt! Saprotu, par to visu tev ļooooti daudz tiek maksāts, bet tas nedod tev tiesības dirsināt Latvijas cilvēkus.

30.novembris 2020, 13:59 Atbildēt

Tu debilas idiots Kiddy Sniegs,mazak dri,,savos komentaros realas izimtenis.

30.novembris 2020, 14:26 Atbildēt

Ja šobrīd nebūtu tāda Kariņa, visa "koalīcija" bruktu pa vīlēm. Vienīgi to Raivja draugu un liekēdi Parādnieku gan varētu padzīt no padomnieka amata un likt viņam slaucīt ietves ap Saeimu un Ministru Kabinetu. Covid-19 profilaksei, tādējādi, dodot ieguldījumu demogrāfijā.

30.novembris 2020, 15:04 Atbildēt

Kiddy Sniegs ! Es Jums no visas sirds novēlu saslimt ar to "parasto , tikai mazliet spēcīgāko vīrusu ". Vēl labāk būtu ja arī Jūsu ģimenes piederīgie saslimtu un kāds arī nomirtu . Manuprāt LV ir pārāk daudz mazvērtīgu cilvēciņu . Es esmu par Dabīgo Izlasi ! Jāizdzīvo ir tikai stiprākajiem un gudrākajiem !

1.decembris 2020, 0:59 Atbildēt
Perle > marcis

Marci, #navrezonamelot?

1.decembris 2020, 2:55 Atbildēt
Perle > juris.5e2771d83ac7e

Juri, padomā, ko vēli citiem! Karma atgādinās...

1.decembris 2020, 2:56 Atbildēt
Juris > marcis

Debīlais Marci ! Debīls idiots un reāls izdzimtenis ESI TIKAI TU !!!

1.decembris 2020, 23:16 Atbildēt
Juris > perle

Perle ! Bet ko lai dara ?! Vai šitādas muķības un šītādus uzskatus drīkst šajā smagajā un sarežģītajā laikā propagandēt ?! Tāpēc es savus vārdus nenožēloju un neņemšu atpakaļ . Lai piepildās mans ļaunais novēlējums ! Tikai tad kad pats nokļūs nelaimē , sapratīs kadus noziedzīgus uzskatus šis kundziņš šeit propagandē ! Un diemžēl sabiedrībā atrodās muļķi kuri šitādiem izlēcējiem tic un seko viņu ieteikumiem ! ŠAUSMAS !!!

1.decembris 2020, 23:46 Atbildēt

Kiddy Sniegs pilniiga taisiiba. Kroplis karinsh!

2.decembris 2020, 8:59 Atbildēt
Juris > drago.datich

Tad lūdzu , Drago , izskaidrojiet savu viedokli kā Kariņam un Vinķelei tās lietas būtu pareizi jārisina ? Otru par kropli nosaukt neko nemaksā un to katrs muļķis māk . It sevišķi tad ja par to nedraud nekāda krimināla atbildība . Bet to lamāšanos lasīt ir drausmīgi garlaicīgi . Ne Jūs , ne Kiddy Sniegs , ne tas Haralds neko paskaidrot un izvirzīt kādas gudras idejas nespēj un nekad nespēs . Pastāstiet ko jūs darītu Kariņa vietā , ja ieņemtu viņa posteni . Lūk tas būtu interesanti !

3.decembris 2020, 0:06 Atbildēt

Kariņam vispār neinteresē mūsu Latvija!!! Nesaprotu no kura gaisa vispār viņš uzradās.!!! Tā ir politika,tikai Kariņš nav audzis Latvijā un viņam ir vienalga kas notiek ar mums .

30.novembris 2020, 18:38 Atbildēt

viens kretīns jau bija ''nasing spešal "" ,vai?? tagad vēl viens idiots no ""Muļķu zemes"" Tādus kropļus uz urāna raktuvēm --mērglis!!

30.novembris 2020, 21:34 Atbildēt

Nedrīkst Latvijā būt par deputātiem ,ministriem ,valdībā un prezidentiem cilvēki ,kuri nav šeit auguši un dzimuši---Tagad visādas ārzemju padibenes --freibergas abumeri ,kariņi ,leviti un citi rinkevicveid'īgi pidarasi

varu pielikt no malas

vissir slikti.lv

pīzda logā

30.novembris 2020, 21:44 Atbildēt

Harald ! Lūdzu pacenšaties bez rupjībām paskaidrot sekojošas lietas . 1) Jūs rakstāt ka Jūsuprat Latvijā valsts amatus nedrīks ieņemt personas kuras šeit nav dzimušas un uzaugušas ? Sekojošas personas : Godmanis , Šķēle , prezidenti Guntis Ulmanis , Andris Bērziņš , Vējonis un vēl daudzi citi LV politiķi ir dzimuši Latvijā padomju laikos un ieguvuši padomju izglītību . Bet ko viņi ir labu izdarījuši Latvijas un latviešu tautas labā ? ABSALŪTI NEKO ! Bet tajā pašā laikā pašreizējais prezidents Levits šeit ir gan dzimis , gan uzaudzis un mācījies padomju laikos Rīgas 2. vidusskolā . Bet vienalga neko īpašu Latvijas labā nav izdarījis . Tāpēc Jūsu gānīšanās ir pilnīgi neloģiska un muļķīga . Ja cilvēks ir latvietis un godīgs Latvijas patriots , kāda starpība kur viņš ir dzimis ?!? Saka ka "dolārs pat Āfrikā ir zaļš ". Tāpatās latvietis arī gan ASV , Āfrikā vai Ķīnā ir latvietis . 2) Jūs tikai lamājaties un gānāties . Kapēc Jūs neviena vārda nerakstāt ko Jūsuprat mūsu valdībai konkrēti vajadzetu darīt Covid19 apkarošanā un kā tās lietas būtu šajā situacijā jākārto ? Kas Jūsuprāt būtu jādara ?

1.decembris 2020, 0:50 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Latvija no 1993-2020 bija tika 2 loti labi prezidents Vaira-Vike Freiberga un Valdis Zatlers,un Berzins un Vejonis bija politiskie ieliktenu un Egils Levits ir reali diezgan vajs prezidents,kurs tikai vairak muld,nevis kau ko dara.

1.decembris 2020, 13:23 Atbildēt
Juris > marcis

Apsveicu Marci ! Šoreiz jūs mani šokējat , jo šis komentārs PIRMO

REIZI ir paties un sapratīgs . Un galvenais brīnums - NEVIENA RUPJA LAMUVĀRDA !!! Gramatiskās kļūdas arī gandrīz nav . Esmu pārliecināts ka šo komentāru rakstīja tas otrs " Marcis ", kuru pirmais "Marcis " sauc par viltvārdi ?

1.decembris 2020, 23:24 Atbildēt

Atvainojos , pavirši aplūkoju šo Marca komentāru , Gramatiskās kļūdas ir dafiga ! Bet uzrakstīt komentāru bez rupjībām un lamāšanās jau ir ĻOTI LIELS sasniegums priekš Marča . Tapēc paldies par to pašu !

1.decembris 2020, 23:27 Atbildēt

Galīgi nesaprotu kāpēc Haralds diennakts laikā neatbild uz manu komentāru un jautājumiem ? Laikam esmu viņu iedzinis stūrī un viņš nezina ko atbildēt ? Nu ko lai dara , tāds diemžēl ir mūsu sabiedrības lielas daļas garīgās attīstības līmenis . Tieši tāpēc LV ir atpalikusi valsts . Vainīgi ir daļa šīs valsts iedzīvotāji ar savu garīgo atpalicību , nevis daži attīstītajās un kulturālajās Rietumu valstīs dzimuši politiķi . Nejau Krievijas čuhņā Kariņa kungs ir dzimis un uzaudzis , bet kulturālā valstī .

1.decembris 2020, 23:38 Atbildēt

Skatās,ka viņš par panenta piesavināšanos nepaprasa naudu,kā nekā nauda viņam tīk un pat ļoti.

30.novembris 2020, 23:06 Atbildēt

šis citāts var kļūt par partijas priekšvēlēšanu devīzi

1.decembris 2020, 16:44 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:35

Jaunākās diskusijas