VIDEO: apmeklētājs Rīgas lielveikala stāvvietā nofilmē ko dīvainu

tautaruna.lv 29.novembris 2020, 15:42
 
Ilustratīvs attēls / Kaspars Krafts/F64
Tirdzniecības centra “Domina Shopping” apmeklētājs lieltirgotavas daudzstāvu autostāvvietā iemūžinājis dīvainu un neizprotamu veikala tehniskā darbinieka rīcību, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

Rīdzinieks ar ģimeni devās uz tirdzniecības centru “Domina Shopping”. Kamēr dzīvesbiedre devās “iekarot” veikalus, pats palika gaidīt automašīnā, daudzstāvu autostāvvietā, kur garlaikoties viņam neļāva veikala tehniskais darbinieks. Apmeklētājs iemūžinājis situāciju, kurā strādnieks, mainot stāvlaukuma apgaismes objekta spuldzi, darba instrumentus novieto uz blakus esošās automašīnas jumta.

"Skatos, ka ”Domina” strādnieks maina lampu, kas raustījās, un visas plastmasas no lampas, veco lampu noliek uz cita cilvēka mašīnas jumta. Kad gāju filmēt, šis pēc tam mani un manu sievu filmēja, kad viņa atnāca atpakaļ uz mašīnu. Arī manas mašīnas numuru filmēja. It kā es būtu izdarījis ko sliktu. Kaut vai viņš liek uz svešām mašīnām gaismekļu daļas, kas var saskrāpēt svešu mašīnu!

Atbildēja tikai krieviski un rupji apsaukājās. Žēl, ka to neuzspēju nofilmēt," pauž aculiecinieks.

Veikala apmeklētāja uzņemtajos kadros redzams, ka pēc aizrādījuma nekaitēt svešam īpašumam tehniskais darbinieks izrāda neizpratni par aizrādījumu, nesaprotot, ka rīkojas nepareizi.

Veikala apmeklētājs par redzēto, iesniedzot video, informēja arī “Domina Shopping” administrāciju. Tirdzniecības centra tehniskais direktors Edgars Ēķis norādīja, ka darbinieks rīkojies nepareizi. Šī persona strādājot kādā sadarbības uzņēmumā, kura nosaukumu tirdzniecības centra pārstāvis gan neatklāja.

Avots

Komentē 6

 
Anonīms
 

Arī starp krievu tautības cilvēkiem atrodas tādi, kuri jānosauc par lopiem.

29.novembris 2020, 16:00 Atbildēt

TO PIDERU UN STUKČU NOSIST -tādi smirdsošā ūdenī jāslicina - NOZIEDZĪGA SAVA NETĪRĀ SNUĶA BĀŠANA CITU DARĪŠANĀS UN VĒL ŽĪDSISKA SPEKULĒŠANA AR kautkādu izmurgotu ''VIŅS VARĒJA"' ir jāsoda barbariski --tādi jāglušī ne mirkliu nešauboties -- SABIEDRĪBAS MIERU APDRAUDOŠI KŪDĪTĀJI kuriem jāliek maksāt pēc maksimuma --tādi JĀLINČO -- --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- pat ''stukaču likumā '' esot noprma kas klauzā prasa norādīt kapēc un kā tieši sūdzībkalis ir ieinteresēts personiski --izlasu šo rakstu un atroduvi likumpārkāpeju -- patvalīga operatīva darbvībva ,kļauza nav pēc folrmas ,nav personiska ieinteresētība norādīta kas pierādsa ļaunprtātīgu uzkūdsīšaniu un nesaaticībnas izraisīšanu--- tādu kā mazo TRUSĪTI JĀMEDĪ TAGAD UN JĀNOŠAUJ -- VIŅS IZSAISĪNJIS NAIDU !~!

29.novembris 2020, 16:23 Atbildēt

Un kā jums Andri Saulite šķiet - vai šis jūsu uzrakstītais murgojums ar milzums gramatiskajām kļūdām neizraisa citiem naidu ? Kas jums deva tiesības kādam draudēt ar nošaušanu un nosišanu ? Tāda rīcība ir krimināli sodāma ! To pat bērni saprot .

1.decembris 2020, 1:38 Atbildēt

Filmēt mums ir modē,bet pieiet parunāties paši nevaram,ciest nevaru stukaču paaudzi

29.novembris 2020, 20:27 Atbildēt

Tā ir tīša privatipšuma bo'jašana ,par to draud kriminalatbildība!

29.novembris 2020, 20:55 Atbildēt

Sen tas laiks pienācis ,lai šis piektās kolonas utes no Latvijas ir jāizdzen,nu un šim lopam piestādit rēķinu par auto bojāšanu.

30.novembris 2020, 12:03 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:51

Jaunākās diskusijas