Latviete Amerikā Covid-19 sauc par Dieva dāvanu

Viktorija Gabrjuna 30.novembris 2020, 9:20
 
facebook.com
Latviete Aelita Putniņa-Leto, kas Amerikā konsultē par fenšui jeb Senās Ķīnas mācību, kā dzīvot saskaņā ar dabu, Covid-19 dēvē par Dieva dāvanu, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā ""Covid-19" uzskata par Dieva dāvanu" izdevumā "Privātā Dzīve".

Šobrīd Aelita sniedz konsultācijas lielākoties virtuāli, jo arī tas dodot iespēju būt ar aci pret aci ar klientu.

"Uzskatu, ka Covids savā ziņā ir Dieva dāvana. Skatos uz saviem bērniem, jauno paaudzi. Visi skrēja. (..) Tagad situācija veidojas pavisam cita - notiek paaudžu satikšanās," pauž Aelita.

Lai gan ekonomikā sekas būs jūtamas vēl ilgāku laiku, viņa uzskata, ka pandēmija ir sava veida tilts uz garīgo izaugsmi.

Tāpat Putniņa-Leto prognozē, ka līdz Ziemassvētkiem tiks atrisināta problēma, kā cīnīties pret Covid-19 izplatību, un pauž, ka 2020.gads ir pagrieziena punkts visa veida pārvērtībām.

"Jāgatavojas, ka nākamo gadu sāksim, it kā pāršķirot tīru, baltu lapu. Pamatojoties uz faktiem un piererdzi, saliekot visu pa vietām, paredzams jauns sākums," viņa piebilst.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Tai trimdas Aelitai putni galvā...

30.novembris 2020, 9:26 Atbildēt

Galigi debila palikusi nezina ko murgo

30.novembris 2020, 10:19 Atbildēt

Viņa , Andri , zina ko runā un nemaz nemurgo . Viņas vādiem ir dziļa filosofiska jēga kuru Jūs nesaprotat un negribat saprast . Bet tā ir Jūsu problēma ! Un par to smaidu runājot .............neaizmirstiet ka arī šī dāma ir latviete . Un nav svarīgi kurā pasaules daļā viņa dzīvo .

1.decembris 2020, 1:23 Atbildēt

Skatos uz fotogrāfiju un domāju- kas ir lipīgāks - Vai amerikāņu smaids - "atņirgtie zobi" ? vai Covid-19 ? Kā mana māte jautāja -vai viņi - amerikāņi ir "muļķīši" ,ka mutes "līdz ausīm" pat BĒRU FOTOGRĀFIJĀ !!! PAR KO VIŅI PRIECĀJAS ?

30.novembris 2020, 10:37 Atbildēt

Mātei bija absolūta taisnība.Tie nav smaidi,bet gan ģīmja savilkšana smaidā,kas tur tiek uzskatīta par gandrīz vai obligātu.

30.novembris 2020, 11:31 Atbildēt

DIEVS DEVIS CILVEKAM SEJU ,ROKAS KERMENI -AR KURS PALIDZIBU BEZ VALODAS VAR IZTEIKT VELMI ,JA TA TIEK IZMANTOTA AR VILTU ,TAD TA JAU IR MELOSANA.radit smaidigu gimi ,kad viss ir pamatiga dirsa -nu liek domat milais cilvek trakomaja jamekle.

1.decembris 2020, 12:10 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:46

Jaunākās diskusijas