VIDEO: Latvietis nejauši kļūst par "Prada" modes nama seju

tautaruna.lv 29.novembris 2020, 16:12
 
Ekrānšāviņš no video
Kādreizējās “Mis Latvija” titula ieguvējas Ievas Meliņas 16 gadus vecais dēls Rūdolfs Valbergs kļuvis par visā pasaulē zināmā “Prada” modes nama seju, vēstīja TV3 ziņu raidījums “900 sekundes”.

Atverot prada.com mājaslapā vīriešiem paredzēto sadaļu pirmais, ko redzam, ir Rūdolfs Valbergs 16 gadus vecs rīdzinieks.

Rūdolfa veiksmes pamatā ir pilnīga nejaušība, jo modes aģents viņu pamanīja uz ielas, braucot ar skrituļdēli.

“Es skeitoju ar draugiem un man pienāca klāt aģentūras īpašnieks Kārlis, iedeva bukletu ar “Bro Models” un tā tas viss sākās,” viņš stāsta.

Rūdolfs runā par Latvijā bāzētās modeļu aģentūras “The Bro Models” pārstāvjiem, kas viņu uzrunāja aptuveni pirms gada. Iepriekš puisis nebija pat domājis par šādu iespēju, bet arī tagad Rūdolfs to cenšas uztver piezemēti.

“Interesē, es labprāt turpinātu, bet es to neuztveru pārāk nopietni, ja nu neizdodas. Ir mācības, kas, protams, jādara viss,” saka modelis, norādot, ka izvēlētajā ceļā viņu atbalsta lielākoties visi, ne tikai mamma.

Rūdolfam savā ziņā ir paveicies dubultā, jo viņa mamma Ieva Meliņa ir “Mis Latvija 95” un modeļu pasaule viņai nav pilnīgi sveša. Viņa norāda, ka modeļa darbs varbūt ir kaut kas viegli gaistošs, taču kamēr ir šī iespēja tā ir jāizmanto.

“Noteikti, iepazīšanās ar pasauli, ar citiem cilvēkiem, tādā ziņā tas ir ļoti interesanti. Tas arī man liekas rūda raksturu,” saka “Mis Latvija 95” Ieva Meliņa.

Avots

Komentē 1

 
Anonīms
 

Rūdi, tajā modeļu pasaulē esi modrs, jo tur ne viens vien piders uzglūn!

30.novembris 2020, 9:37 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:51

Jaunākās diskusijas