Pūces nedienas turpinās; viņš vēršas tiesā

tautaruna.lv 23.novembris 2020, 13:15
 
f64.lv, Vladislavs Proškins
Twitter turpinās dažādas diskusijas par nesen klajā nākušo informāciju par partijas "Attīstībai/Par!" un Jura Pūces darbībām. Bijušais ministrs atzīst, ka grasās iesniegt sūdzību par neslavas celšanu.

Pēc tam, kad Māris Mičerevskis izvēlējas pamest partiju "Attīstībai/Par!", klajā nāca informācija par dažādām nelikumīgām darbībām, kas skāra gan pašu partiju, gan atsevišķus tās pārstāvjus.

Partijas biedrs, bijušais Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce Twitter atzīst, ka Māris Mičerevskis ceļ viņam neslavu un viņš grasās vērsties tiesībsargājošās iestādēs, lai viņi izskata šo situāciju.

Tomēr aktīvākie Twitter lietotāji ironiski izsakās par Jura Pūces vēlmi sūdzēties tiesībsargājošās iestādēs. Komentētāji pasmejas par to, ka bijušais ministrs Mičerevski apsūdz melos. Šāda rīcība Twitter lietotājiem liekas amizanta, jo pats Pūce iepriekš centās izsprukt no sekām un meloja par Rīgas domes izsniegtu caurlaižu prasīšanu.

Pūce atzīst, ka pēc tam, kad ir dzirdējis visu to, ko Mičerevskis stāsta medijos, viņš ir konsultējies ar juristu un gatavos iesniegumu pret Mičerevski.

Twitter lietotāji atzīst, ka šāda Pūces rīcība un izteikumi nenāk viņam par labu. Latvijas Radio producente Evija Unama atzīst, ka šobrīd viss ko saka Juris Pūce, skan ļoti nepārliecinoši.

Kā zināms, bijušais partijas "Attīstībai/Par!" deputāts Māris Mičerevskis pēc aiziešanas no partijas medijos un savā Twitter kontā nāca klajā ar dažādiem paziņojumiem gan par partijas iekšienē notikušajām nelikumībām, gan par bijušā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces nelikumīgajām darbībām. Mičerevskis atzina, ka ministrs esot vēlējies iegūt Rīgas domes apmaksātu stāvvietu. Izskanot šādiem apgalvojumiem, Pūce sākotnēji šos pārmetumus centās atspēkot, sakot, ka tas bija tikai joks. Tomēr pēc laika atzina, ka tā esot patiesība un viņš atkāpās no amata.

Komentē 21

 
Anonīms
 

Spītējot nedraugiem, Pūces skatiens fotobildē kā vienmēŗ vērsts uz augšu.

23.novembris 2020, 14:28 Atbildēt

Ja Pūce, šitāds nelietis, ies uz Saeimu par deputātu, tad ne tikai es, bet neviens par Attīstībai Par vairs nebalsos.

23.novembris 2020, 15:07 Atbildēt

tā jūs diršat 50 gadus..,bet tāpat dancojat visiem zem dirsām

23.novembris 2020, 17:33 Atbildēt
īpaši stulbs > mike.5fbbc683867eb

Šoreiz toč par viņu nebalsošu!

23.novembris 2020, 18:14 Atbildēt

Pec šadam izdaribam ari es vairs par viņiem nebalsošu

24.novembris 2020, 9:40 Atbildēt

Ironija. Pats samuldēja, gandrīz vai piesauca goda vārdu, un tagad grib tiesāties par apmelošanu

23.novembris 2020, 15:44 Atbildēt

Tādus jūs mērkaķus resnu savēlējāt..

23.novembris 2020, 17:32 Atbildēt

Pūce melos jau pieķerts, Mičerevskis nē. Kuram ticēt?

23.novembris 2020, 18:04 Atbildēt

Vai Māris Mičerevskis melo viegli ir pārbaudīt, vai personīgā kontā bija tāds atlikums, un vai no tā tajos datumos ir pārskaitīts. Ja nē, tad kaut kur tādu summu saņēma. Vai biedru naudu maksāja pirmo reizi, ka īsziņā tiek atsūtīts konts, kur jāmaksā. Pūces labums tāds, ka viņš nenosarkst melojot, tāpēc var droši liegties.

23.novembris 2020, 18:55 Atbildēt

Es uzskatu, ka šādām caurlaidēm pašvaldību ministram būtu jābūt obligāti visās pašvaldībās, lai viņš jebkurā laikā varētu ierasties un pārbaudīt kā padotie strādā, tas normālā valstī būtu pašsaprotami. Pūce bija labākais pašvaldību ministrs kāds vien brīvās Latvijas laikā ir bijis. ļoti gudrs cilvēks, viņš varētu būt arī ministru prezidents un pat valsts prezidents, viņam ir visas īpašības , lai strādātu šajos amatos. Pūce ir labākais tāpēc varas kliķe viņu noēda par nenozīmīgu faktu, kurš, katram normālam cilvēkam saprotams. ka ministram ir jābūt caurlaidei, kam tad vēl?

23.novembris 2020, 23:10 Atbildēt

Viņš Tevi drātē vai?

24.novembris 2020, 7:48 Atbildēt

Juris Puce ka politikis ir reala nulle,un no ministra kresla no vina nebija nekadas jegas un sudu taistajs.

24.novembris 2020, 9:14 Atbildēt

Zaglis un Melis

24.novembris 2020, 9:41 Atbildēt
Perle > marcis

Marcis ka muzikis arī ir absoluta nulle, tik apseklot prot visas pec kartas, tadi parasti ir lielaka dala mikropipsisu ipasnieki

24.novembris 2020, 14:11 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Jā!

24.novembris 2020, 17:56 Atbildēt

...pūces ir plēsīgi putni, kuri ķer un ēd sīkos putniņus - tā par pūci rakstīja ATR laikos, kad šis tiekoties ar iedzīvotājiem neatbildēja praktiski ne uz vienu jautājumu, tikai skaitīja savus pātarus, kādā leiputrijā pēc ATR dzīvosim

24.novembris 2020, 20:13 Atbildēt
Marcis > perle

Tu debila Perle,biez te komentet savus slimos murgus,reala aborta atlieka.

25.novembris 2020, 10:04 Atbildēt

Redz kā! Parasti jau sūdzas par goda un cieņas aizskaršanu, bet sivens saprot, ka viņam nav ne goda, ne cieņas, tāpēc izvēlējās genderneitrālo neslavas celšanu. Nu nu, siven! Ka tik vēl lielāka šmuce neizlien.

24.novembris 2020, 7:47 Atbildēt

Kā tev Juri Pūce nav kauna, nebaidi Māri, ar savu vēršanos tiesā. Tevi jau sen vajadzēja tiesāt, jo tev liekās, ja tu esi ministrs, tad tev ir visatļautība. Tevi tāpat, kā tavu labāko pašvaldības vadītāju Helmani, ar kuru tev bija vistuvākās attiecības, pašu jau sen vajadzēja aizbīdīt līdz tiesas solam Kam tu devi izdevīgākos un dārgākos projektus, kas nenotika vienkārši tā. Kam VARAM piešķīra lielākās subsīdijas, protams Ogres bandītam, to es nesaku tā vienkārši, jo Helmanis ir tuvcīņas meistars un var dabūt katrs, kas ir pret viņu. Tā ka Pūce norimsties, lai nenāk gaismā visi tavi grēka darbi. Uz saeimas vēlēšanām tev nav ko cerēt, jo tavas reģionālās reformas ir novedušas lauku pašvaldības līdz Satversmes tiesai. Labāk atzīstaties, ka jūs Attīstībai /Par esat veikuši nelikumīgas darbības. Ja būtu visi tādi, kā Māris, kuram es saku lielu paldies, tad tādu bezkaunīgu Pūces nebūtu ministros un pat saeimā, kur tagad atpūtīsies Pūce.

24.novembris 2020, 11:56 Atbildēt

Varbūt Māris publiski uzteicās, ka Pūce nav gehs?

24.novembris 2020, 19:06 Atbildēt

Zagļus sargā zagļu likumi.

25.novembris 2020, 10:15 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:53

Jaunākās diskusijas