Pāris Rīgā nejauši tiek pie grandioza laimesta

tautaruna.lv 19.nov
 
Oksana Džadana/F64
Kāds rīdzinieks laimējis momentloterijas 007™ lielo laimestu – 107 000 eiro. Viņš stāsta, ka tovakar – tas bija svētdienas vakars – abi ar sievu nolēmuši nopirkt 10 šīs momentloterijas biļetes, raksta "latloto.lv".

“Es patiešām nedomāju, ka kaut ko laimēšu. Spēlēju tāpēc, ka šī ir jauna loterija un gribējās pamēģināt.”

Viņš stāsta, ka pirmo loterijas biļeti nopircis pirms 8 gadiem. “Toreiz laimēju 100 latus, un kopš tā brīža laiku pa laikam nopērku kādu biļeti. Trīs reizes mūžā esmu nopircis 10 biļetes vienā reizē. Tajā svētdienā arī tā izdarīju. Spēlēju internetā, sieva sēdēja blakus, tāpēc sanāk, ka laimests ir kopīgs,” saka laimētājs.

“Protams, ka tad, kad parādījās daudzās nulles, īsti neticējās. Mums tā ir liela nauda.”

Laimestu iecerēts tērēt, iegādājoties dzīvokli.

Jāpiebilst, ka Latvijas iedzīvotāji ik pa laikam dalās ar stāstiem, kā laimējuši loterijās. Piemēram, nesen, spēlējot Simtgades loteriju internetā, kāds 58 gadus vecs pašvaldības iestādes darbinieks no Vidzemes laimējis 100 000 eiro.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Tiku līdz vārdam kāds...un apnikās šī reklāma.

19.novembris Atbildēt

Ja pirka 10 biļetes, tad tas nu nemaz nav nejauši vai, kā teikt, negaidīta laime, bet gan mērķtiecīgu darbību loģisks rezultāts. Ja būtu vienu pircis un pie tam vēl dzērumā, tad jā, tad tiešām būtu nejauši, uz dullo.

19.novembris Atbildēt

Es gan īpaši daudz nestāstīšu, kā tiku pie lielā laimesta. Tie āpši vienkārši nolika zemā somu ar kāpostu, kamēr apmazgāja to!

20.novembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:27

Jaunākās diskusijas