Kļūsti par modeli pāris minūtēs! Aicina piedalīties ikvienu iedzīvotāju

tautaruna.lv 26.okt
 
Ekrānuzņēmums no Twitter
“Pasažieru vilciens” aicina ikvienu cilvēku, kurš savās ikdienas gaitās izmanto tieši vilcienu, iesaistīties jaunā, nebijušā konkursā.

Brīdī, kad sejas maskas ir kļuvušas par neatņemamu sastāvdaļu cilvēku ikdienā, pārvietojoties sabiedriskajā trasnportā, vilcienu pasažieriem ir iespēja izmēģināt kaut ko pavisam jaunu un kļūt par modes zvaigznēm vien pāris minūtēs.

Ekrānuzņēmums no Twitter

Pasažieriem ir nepieciešams nofotografēties un nopublicēt fotogrāfiju ar savu unikālo sejas masku, un dalīties ar to sociālo mediju kontos. Tādējādi ikvienam, kas savās ikdienas gaitās izmanto vilcienu, ir iespēja kļūt par modeli, piedalīties interaktīvā modes skatē un izrādīt savu šīs rudens top aksesuāru.

Kā jau iepriekš tika ziņots, tad jau no 7. oktobra pārvietojoties ar sabiedrisko transportu ikvienam pasažierim, ir nepieciešams lietot sejas maskas, lai pasargātu gan sevi, gan citus no koronavīrusa infekcijas izplatības. Šāds lēmums Saeimā tika pielemts, jo sabiedriskajā transportā nav iespējams ievērot pietiekamu distanci starp pasažieriem. Šāda prasība attiecas uz visiem sabiedrisko transportu veidiem. Sejas maskas sabiedriskajā transportā ir atļauts nelietot bērniem līdz 13 gadu vecumam, personām ar kustību vai psihiskās veselības traucējumiem.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Vo, bļin..!

26.oktobris Atbildēt

Vecā gāzmaska arī derēs?.

26.oktobris Atbildēt

Neapvaino Zeltiņu

28.oktobris Atbildēt

Maskas nēsāt ir stilīgi. Maskas ir uz palikšanu.

28.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:21

Jaunākās diskusijas