Astroloģe pārsteidz ar prognozi par Covid-19 vakcīnu

tautaruna.lv 1.nov
 
Reuters/Scanpix/LETA
Britu astroloģe un rakstniece Džesika Adamsa, kas pirms tam precīzi prognozēja Breksitu un nesaskaņas britu karaliskajā ģimenē, kā arī Covid-19 pandēmijas attīstību, atklājusi ko pārsteidzošu par Covid-19 vakcīnu, raksta "Daily Mail".

Lai gan visā pasaulē aktīvi tiek runāts par Covid-19 vakcīnas izgudrojumiem, izmēģinājumiem un to efektivitāti, astroloģes teiktais pārsteidzis daudzus.

Adamsa uzskata, ka vakcīna pret Covid-19 tā arī netiks izgudrota.

"Efektīvas vakcīnas pret Covid-19 nebūs. Mēs vienkārši iemācīsimies dzīvot ar šo vīrusu kā, piemēram, ar AIDS," pauda astroloģe.

Tikmēr iepriekš jau ziņots par efektīviem vakcīnas pret Covid-19 izmēģinājumiem. Piemēram, vēstījām, ka Ķīnas kompānija "China National Biotec Group", kas izstrādā vakcīnu pret jauno koronavīrusu, paziņojusi par veiksmīgiem vakcīnas izmēģinājumiem uz cilvēkiem.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Nu kā tā var..!

1.novembris Atbildēt

Sadzīvot ar covid būtu vienīgais, loģiskais risinājums. Būs jau kādreiz jābeidz šie karantīnas pekstiņi.

1.novembris Atbildēt

Tas iepriecina.

1.novembris Atbildēt
Fra

Ķīna un saprāts vairs nav savienojami, un vīrusu taču arī palaida no Ķīnas.

1.novembris Atbildēt

Kas gan tur jauns ? Parasts vīruss, ko idealizējuši un kam uzlikuši troni. Katru gadu ar citiem gripas paveidiem mirst ap 700 000& Kur vēl lielāks skaitlis ir AIDam, vēzim, sirdsslimībām un citam. Vienkārši Viņķelei un Dumpim vajag piķi !

1.novembris Atbildēt

Andri tu ir normals Idiots un Krekerklis

8.novembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:07

Jaunākās diskusijas