ASV bez vēsts pazūd tūriste; pēc 12 dienām sieviete atrasta sveika un vesela

Lelde Veinberga 20.oktobris 2020, 0:01
 
ZUMAPRESS.com/Scanpix/Leta
Tūriste, kura devās pārgājienā pa Cionas nacionālais parku ASV un pazuda bez vēsts, pēc gandrīz divām nedēļām atradusies sveika un vesela, vēsta CNN.

38 gadus vecā Hollija pēdējo reizi tika manīta 6. oktobrī, kad iegāja Jūtas štata parkā. Glābēji sievieti atraduši pēc tam, kad kāds parka apmeklētājs devis ziņu, ka, iespējams, redzējis bezvēsts pazudušo sievieti.

Sieviete tika atrasta un nodota ģimenei, kura pateicas glābējiem par pašaizliedzīgo darbu un brīvprātīgajiem, kuri dienu un nakti turpināja meklēt bezvēsts pazudušo.

Hollija bija devusies uz Cionas nacionālo parku pēc tam, kad bija zaudējusi auklītes darbu dēļ Covid-19 pandēmijas. Ģimene, pie kuras sieviete strādājusi, vairs nespēja viņai samaksāt par darbu. Sieviete nolēma pievērsties pārgājieniem un vēlējās redzēt nacionālos parkus. Ģimene apgalvo, ka sieviete ir labā fizikā formā, kura regulāri devusies pārgājienos.

Plašāka informācija par sievietes pazušanas iemesliem un apstākļiem nav sniegta.

Cionas nacionālais parks aizņem 86 621 km2 lielu teritoriju.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Diemžēl mums Latvijā arī šī amerikāņu pieeja ir ieviesta - tiklīdz cilvēks nav radinieku redzes lokā, tā uzreiz pasludina par bez vēsts pazudušu un meklē ar policiju.

20.oktobris 2020, 7:27 Atbildēt

Cilvēks grib pabūt vienatnē ar dabu un ... še tev...

20.oktobris 2020, 8:12 Atbildēt

Amerikā jau NLO arī nav retums. Šie cilvēku ar spēcīgu staru ievelk kuģī, nu tajā šķīvī, izpēta, bet pēc tam atkal palaiž vaļā. Cilvēks pēc tam tikai ar hipnotizētāja palīdzību to atceras, a tā - ņifigā!

20.oktobris 2020, 10:15 Atbildēt

Labi vien ir, ka neatceras, jo viņiem patīk izmantot anālo zondēšanu

24.oktobris 2020, 12:45 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:08

Jaunākās diskusijas