Pēc Dailes teātra izrādes notiek kas negaidīts

Baiba Puriņa 17.okt
 
Oksana Džadana/F64
Dailes teātrī pēc izrādes "Elpa" viens no skatītājiem kāpa uz skatuves, lai spertu ļoti drosmīgu soli.

Dailes teātris sociālajā vietnē Twitter publicējis video, kurā pēc izrādes, drosmīgs skatītājs devies uz skatuves, lai bildinātu mīļoto sievieti, kura bildinājumu pieņēmusi.

"Vakardien izrādē "ELPA" Juris un Signe pieņēma vienu no saviem "lielajiem" lēmumiem. Viņa teica "Jā!". Jā mīlestībai, jā Elpai, jā teātrim! Ilgi un laimīgi!" teikts komentārā pie video.

Jau vēstīts, ka publisks bildinājums izskanēja arī šovā "Stilistu kaujas", kur šova dalībnieks Rolands kameru priekšā bildināja mīļoto sievieti Gunitu.

Plāns par bildinājumu televīzijas kameru priekšā nācis nejauši. ”Gribēju to darīt Romā, bet šī bija iespēja to izdarīt ātrāk. Radās situācija, ka bija iespēja piedalīties šovā un nodomāju, kāpēc gan ne. Protams bija jāsaņemas, bet tas bija no visas sirds,” par lielo dzīves notikumu stāstīja Rolands.

Tāpat jau vēstījām, ka skatītājus pamatīgi pārsteidza šova "Lauku sēta" atlases dalībnieks Kaspars, kurš, lai apliecinātu meitenei savu jūtu patiesumu, turpat žūrijas un pārējo atlases dalībnieku priekšā krita uz viena ceļa un lūdza Saniju kļūt par viņa sievu.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Eh, nu kur tik tizli var darīties, es šito nevaru saprast....

17.oktobris Atbildēt

Tātad viņš tērēja skatītāju laiku, lai ievilktu gultā savu žubi?

18.oktobris Atbildēt

Neoriģināli un banāli

18.oktobris Atbildēt
Fra

izskatās muļķīgi un bikli

18.oktobris Atbildēt

Divi idioti, pēc kāda laika dalīdami mantu nešķīsti lamāsies.......

18.oktobris Atbildēt
Fra

a vot, ko Jura Žagars par to saka?

19.oktobris Atbildēt

Hm.... Neatbalstu publiskas bildināšanas. Pat tuvinieku lokā nē. Tas ir nenormāls apkārtējo spiediens sievietei. Ja nu viņa nav īsti pārliecināta? Ja nu nevēlas? Tad jāizvēlas starp uzspiestu "jā" un publisku vīrieša pazemošanu atsakot? Nu vispār čau, Rasma ... Vīrieši, lūdzu, nedariet tā!

19.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:51

Jaunākās diskusijas