Vai Nostradamus paredzēja Covid-19 pandēmiju?

tautaruna.lv 17.okt
 
akg-images/Scanpix/Leta
Ārzemēs soctīklos cilvēki ievietoja ierakstus, kuros norādīja, ka slavenais franču astrologs Nostradamus paredzējis jaunā koronavīrusa pandēmiju. Medijs "Reuters" pārbaudījis šo apgalvojumu patiesumu.
Šie apgalvojumi radušies no pareģojuma, kas vēsta, ka "dvīņu gadā" celsies "karaliene" (korona), kura nāks no austrumiem (Ķīna) un izplatīs mēri (vīrusu) valstī ar 7 pakalniem (Itālija) un pārvērtīs vīrus pelnos (nāve). Pareģojumā teikts, ka tas iznīcinās pasaules ekonomiku tādu, kādu to pazīstam.

"Reuters" gan norāda, ka neesot uzskatāmu pierādījumu, ka šo pareģojumu rakstījis Nostradamus. Profesore Stefānija Gersone norāda, ka šis teksts nenākot no Nostradamus pareģojumiem.

Profesore arī uzsver, ka Nostradamus pievilcība slēpjas tajā, ka viņa teksti var nozīmēt "jebko".

Kā norāda medijs "Express", Nostradamus sekotāji soctīklos dalījušies arī ar citiem it kā astrologa pareģojumiem par 2020. gadu, piemēram, ka Tramps otro reizi uzvarēs vēlēšanās, Tuvajos austrumos izcelies karš, 2020. gadā mūs piemeklēs ekonomiskā krīze un izcelsies plaši savvaļas ugunsgrēki.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Nostradamus drīzāk pareģoja, kā Viņķele spekulēs ar iepirktajiem Ķīnas kūtīs namordņikiem. Un arī O.I.Kā afēru.

18.oktobris Atbildēt

Jā! Vēl viņš paredzēja, ka Edgars atsacīsies no netiklības un sāks dzīvot normāla heteroseksuāļa dzīvi.

18.oktobris Atbildēt

Nostradamus paredzeja 20gs saeimas badmiram nepietiks jau sanemot menesalga miljonus ,Jaunups sev miljonus sarupe nelikumigi ,pardodod Latvijas pilsonibu ,--- par 15.000 eiro,Latvijas zagli rulle!.

18.oktobris Atbildēt

Pilna pasaule ar tādiem ''pareģiem''.

18.oktobris Atbildēt

Kā taad! Vanga arī kaut ko tur pareģoja,tagad Nostradamuss.Kā tikai kaut kas notiek,tā tikai ceļam augšā kaut kādus izdomājumus,kas it kā pareģoti kaut kad senā pagāatnē! Un ko tad mūsu pašu Finks ir teicis,tas nav pareģojis visus šos brīnumus??

20.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:05

Jaunākās diskusijas