Ezotēriķe: Latvijai tuvojas gaiši laiki

tautaruna.lv 17.okt
 
Lauris Vīksne/F64
Lai arī rudens jau pilnbriedā, Latviju joprojām lutina saulīte un siltas dienas. Kā paziņo populārā ezoteriķe un veselīga dzīvesveida eksperte Elita Drāke, tie ir priekšvēstneši labām ziņām - Latvijai tuvojas gaišāki laiki, raksta "skaties.lv".
”Varu visus apsveikt ar to, ka palikuši tikai četri grūti mēneši. Tas ir daudz mazāk, ja salīdzina ar to, kas mums šogad jau bijis jāpārdzīvo,’’ uz pozitīvas nots tautu rudenī uzrunā Drāke.


To saka viņas kā ekspertes sajūtas un pieredze, ka arī dabā ilgi nevar būt smagie laiki - pēc melnajām līnijām nāk baltās.

‘’Neviens pārbaudījums nav mūžīgs. Šis gads ir apliecinājums tam, ko esmu jau iepriekš uzsvērusi - Latvija ir izredzētā zeme.

No 15. marta līdz 15. oktobrim mēs varam sauļoties, peldēties un baudīt laikā, kad citur tas liegts. Jā, ceļojumi ir aizliegti, tāpēc īpaši tiem, kuri rudeni bija paraduši baudīt siltajās zemēs, šis rudens ir citāds.

Par ko priecāties? Es iesaku priecāties par oktobrī joprojām spīdošo sauli. Aizmirst par ceļojumiem - netērēt laiku liekām kustībām.


Es šoruden vēroju un taupu spēkus 2021. gadam. Tas būs aktīvs un daudz vieglāks. Tiem, kuri jau pirms tam nebūs sabrukuši, pārdeguši vai izdzisuši,’’ pauž eksperte.

Avots

Komentē 11

 
Anonīms
 

No tavas mutes - Dieva ausī !!!

17.oktobris Atbildēt

Ko tik cilvēks neizdomā, lai mierinātu sevi...

17.oktobris Atbildēt

Lai Slava Elitai!

17.oktobris Atbildēt

Vai par pārmērīga un bieža alkohola lietošana eksperte arï pieskaita pie sava veselīgā dzīvesveida ieradyumiem? Diezgqn bieži vafelē...

17.oktobris Atbildēt

Transā labāk pareģot ziemu

17.oktobris Atbildēt

Slima suņa murgi. Nekādi labāki laiki nebūs, lai cik ļoti to gribētos.

17.oktobris Atbildēt

Uzsnigs sniegs, paliks gaišāks, ģeniàli!!!

17.oktobris Atbildēt

vemt gribās no tādas prostitūtas! Latvija ir dziļDIRsĀ! uz ilgiem gadiem! Latvieti nepadodies, kvartus at inbox lv ir tava iespēja strādāt un saņemt sākot ar 8 eiro stundā tīrajā pēc nodokļu nomaksas

17.oktobris Atbildēt

Es ceru jums un ticu No jūsu mutes Dieva ausīm

17.oktobris Atbildēt

Vai Latvijas valdību var saukt par Latviju?

18.oktobris Atbildēt

Andri, attopies! Katrai raganai nevar ticēt. Vispār nevienai raganai nedrīkst ticēt.

18.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:53

Jaunākās diskusijas